ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Rzeszów - Łódź 55:35
Grudziądz - Gniezno 43:46
Daugavpils - Lublin 45:45


2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Lublin - Rzeszów 45:45
Gniezno - Rybnik 60:30
Łódź - Grudziądz 58:32
6 kwietnia (niedziela):
Bydgoszcz - Daugavpils 57:33

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Lublin - Gniezno 41:49
Rzeszów - Rybnik 62:28
Grudziądz - Bydgoszcz 53:37
Daugavpils - Łódź 52:37

4. kolejka: 11 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 44:46
Gniezno - Daugavpils 47:43
Łódź - Lublin 51:39
Bydgoszcz - Rzeszów 40:50

6. kolejka: 25 czerwca (niedziela)
Lublin - Bydgoszcz
48:42
Rzeszów - Grudziądz 54:36
Gniezno - Łódź 48:42
Daugavpils - Rybnik 54:36

6. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
awansem 30 maja (piątek):
Rzeszów - Daugavpils
69:21
Rybnik - Łódź 45:45
Grudziądz - Lublin 44:46
Bydgoszcz - Gniezno 57:33

7. kolejka: 8 czerwca (niedziela)
Lublin - Rybnik 53:37
Gniezno - Rzeszów 51:39
Łódź - Bydgoszcz 52:38
Daugavpils - Grudziądz 42:48

8. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Rybnik - Lublin 48:42
Rzeszów - Gniezno 64:26
Grudziądz - Daugavpils 58:31
Bydgoszcz - Łódź 54:36

9. kolejka: 22 czerwca (niedziela)

Gniezno - Bydgoszcz 52:38
Łódź - Rybnik 43:47
11 lipca (piątek):
Daugavpils - Rzeszów 50:40
20 lipca (niedziela):
Lublin - Grudziądz
40:50

10. kolejka: 29 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Rzeszów 50:40
Łódź - Gniezno 55:35
Bydgoszcz - Lublin 50:40
13 lipca (niedziela):
Rybnik - Daugavpils 53:37

11. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Lublin - Łódź
34:56
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33
Grudziądz - Rybnik 51:37
Daugavpils - Gniezno 53:37

12. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Rzeszów 48:42
Gniezno - Lublin 53:36
Łódź - Daugavpils 59:31
Bydgoszcz - Grudziądz 48:42

13. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gniezno 68:22
Grudziądz - Łódź 46:44
29 sierpnia (piątek):
Daugavpils - Bydgoszcz
57:33
31 sierpnia (niedziela):

Rzeszów - Lublin 49:41

14. kolejka: 7 września (niedziela)
Lublin - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz 38:52
Łódź - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Rybnik 58:32


Runda finałowa:


15. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Carbon Start - PGE Marma 34:56
Półfinał II: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 48:42


16. kolejka: 20 września (niedziela)

24 września (środa):
Półfinał II: GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
25 września (czwartek):
Półfinał I: PGE Marma - Carbon Start 61:28

17. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:
Orzeł Łódź -
PGE Marma 48:42


18. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż:
PGE Marma - Orzeł Łódź 55:35

AWANS: PGE Marma Rzeszów



Mecze barażowe o PLŻ:
12 października  (niedziela)
- 1. mecz:
2.PLŻ - RKM ROW Rybnik

19 października (niedziela)
- rewanż:
RKM ROW Rybnik - 2.PLŻ


Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43