KALENDARIUM

POWIEDZIELI

- Kiedy był telefon ws. Memoriału?
- Jakoś w sobotę wieczorem
- To nie było wątpliwości? Chciałeś przyjechać?
- No jak trzeba ratować Gorzów, to zawsze chętnie przyjeżdżam

Grzegorz Walasek dla Radia Gorzów

630x120 baner speedway

PLŻ2


Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Rawicz – Krosno 51:39
08.04.2018 (niedziela)
Poznań – Opole 43:47
03.06.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Rzeszów 29:61
Ostrów Wlkp. – pauzuje

2. runda: 15.04.2018 (niedziela)
Opole – Bydgoszcz 57:33
Krosno – Poznań 44:46
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 (po weryfikacji PZM 39:38)
Rawicz – pauzuje

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Rawicz – Bydgoszcz 62:28
22.04.2018 (niedziela)
Poznań – Rzeszów 45:45
Ostrów Wlkp. – Krosno 60:29
Opole – pauzuje

4. runda: 29.04.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Poznań 43:47
Opole – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Rawicz 44:43
Krosno – pauzuje

5. runda: 05.05.2018 (sobota)
Rawicz – Poznań 53:31 (po weryfikacji)
06.05.2018 (niedziela)
Opole – Krosno 57:33
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz 59:31
Rzeszów – pauzuje

6. runda: 19–20.05.2018
Bydgoszcz – Krosno 50:39
Rawicz – Ostrów Wlkp. 45:45
Rzeszów - Opole 59:31
Poznań – pauzuje

7. runda: 26-27.05.2018
Opole – Rawicz 52:38
Krosno – Rzeszów 42:48
Ostrów Wlkp. – Poznań 54:36
Bydgoszcz – pauzuje

8. runda: 13.05.2018
Poznań - Ostrów Wlkp. 41:49
09-10.06.2018
Rawicz – Opole 52:37
Rzeszów – Krosno 55:35
Bydgoszcz – pauzuje

9. runda: 16-17.06.2018
Opole – Rzeszów 36:54
Krosno – Bydgoszcz 43:47
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39
Poznań – pauzuje

10. runda: 30.06-01.07.2018
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 34:55
Poznań – Rawicz 43:47
Krosno – Opole 54:36
Rzeszów – pauzuje

11. runda: 28-29.07.2018
Rawicz – Rzeszów 42:47
Poznań – Bydgoszcz 54:36
Ostrów Wlkp. – Opole 51:39
KSM Krosno – pauzuje

12. runda: 11-12.08.2018
Bydgoszcz – Rawicz 40:0 (wo.)
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Poznań 59:31
Opole – pauzuje

13. runda: 18-19.08.2018
Bydgoszcz – Opole 43:47
Poznań – Krosno 58:31
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 37:53
Rawicz – pauzuje

14. runda: 25-26.08.2018
Opole – Poznań 47:43
Krosno – Rawicz (przeł.)
05.08.
Rzeszów – Bydgoszcz 58:32
Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147



Runda finałowa 2018:

02.09.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Rawicz - Ostrów 47:43
Opole - Rzeszów 41:49

09.09.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Ostrów - Rawicz 49:41
Rzeszów - Opole 54:36

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Ostrów Wlkp. - Rzeszów

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Rzeszów - Ostrów Wlkp.


Baraże o 1. ligę


30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

07.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

- Kiedy był telefon ws. Memoriału?
- Jakoś w sobotę wieczorem
- To nie było wątpliwości? Chciałeś przyjechać?
- No jak trzeba ratować Gorzów, to zawsze chętnie przyjeżdżam

Grzegorz Walasek dla Radia Gorzów

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43