ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

 

Terminarz:

09.05.2015 - Runda kwalifikacyjna (Landshut) - Niemcy, Włochy, Słowenia, Rosja

06.06.2015 - I Półfinał (Gniezno) - Polska, Szwecja, Rosja, Czechy

08.06.2015 - II Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Łotwa

11.06.2015 - Baraż (Vojens) - Polska, Wielka Brytania, USA, Łotwa

13.06.2015 - Finał (Vojens) - Dania, Szwecja, Australia, Polska
---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Landshut 09.05.2015

I. ROSJA: 40
1. Wiktor Kułakow (2,3,1,2,2) 8
2. Wadim Tarasienko (0,0,2,2,3) 7
3. Emil Sajfutdinow (3,3,3,3,NS) 12
4. Witalij Biełousow (2,3,2,2,2) 11

II. NIEMCY: 34

1. Martin Smolinski (3,3,2,6!,3,2) 19
2. Tobias Busch (0,NS,NS,NS,NS) 0
3. Christian Hefenbrock (3,0,3,D) 6
4. Michael Haertel (2,0,2,2,2) 8

III. SŁOWENIA: 32

1. Matej Zagar (3,2,3,6!,0,3) 17
2. Aleksander Conda (1,0,NS,-) 1
3. Ziga Kovacić (1,1,0,0,1) 3
4. Maks Gregoric (2,2,3,0,1) 8

IV. WŁOCHY: 19

1. Michele Paco Castagna (1,2,1,1,1,1) 7
2. Nicolas Vicentin (0,1,0,1,0) 2
3. Alessandro Milanese (0,1,2) 3
4. Nicolas Covatti (1,2,2!,1,1,0) 7

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Haertel, N. Covatti, W. Tarasienko (W)
2. Ch. Hefenbrock, W. Kułakow, A. Conda, A. Milanese
3. E. Sajfutdinow, M. Gregoric, M. P. Castagna, T. Busch (U)
4. M. Smolinski, W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Vicentin
5. W. Biełousow, M. P. Castagna,  M. Haertel (U), A. Conda (W)
6. E. Sajfutdinow, M. Zagar, N. Vicentin, Ch. Hefenbrock
7. W. Kułakow, N. Covatti, Z. Kovacić, T. Busch (NS)
8. M. Smolinski, Z. Kovacić, A. Milanese, W. Tarasienko (W)
9. M. Gregoric, M. Haertel, W. Kułakow, N. Vicentin
10. Ch. Hefenbrock, W. Tarasienko, M. P. Castagna, Z. Kovacić
11. M. Zagar, W. Biełousow, N. Covatti (2!), T.Busch (NS)
12. E. Sajfutdinow, M. Smolinski, N. Covatti, A. Conda (NS)
13. M. Smolinski (6!), W. Biełousow, N. Covatti, M. Gregoric
14. E. Sajfutdinow, M. Haertel, M. P. Castagna, Z. Kovacić
15. M. Zagar (6!), W. Tarasienko, N. Vicentin, T. Busch (NS)
16. M. Smolinski, W. Kułakow, M. P. Castagna, M. Zagar (U)
17. W. Tarasienko, M. Haertel, M. Gregoric, N. Vicentin
18. M.Zagar, W. Kułakow, M. P. Castagna, T. Busch (NS)
19. M. Smolinski,W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Covatti
20. M. Gregoric, A. Milanese, Ch. Hefenbrock (D), E. Sajfutdinow (NS)

Awans: Rosja
---------------


I Półfinał - Gniezno, 06.06.2015

I. SZWECJA: 40
1. Antonio Lindbaeck (2,1,3,3,2) 11
2. Andreas Jonsson (3,0,3,1,1) 8
3. Linus Sundstroem (3,2,1,3,3) 12
4. Peter Ljung (1,3,2,1,2) 9

II. POLSKA: 36

1. Jarosław Hampel (U/-) 0
2. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,3) 13
3. Maciej Janowski (2,3,2,3,3) 13
4.  Bartosz Zmarzlik (3,3,1,D,3) 10

III. ROSJA: 27

1. Andriej Kudriaszow (W,0,-.1,1,0) 2
2. Artem Łaguta (W,1,3,4!,3,-) 11
3. Renat Gafurow (0,2,-,2,1) 5
4. Witalij Biełousow (W,1,3,1,2,2) 9

IV. CZECHY: 20

1. Vaclav Milik (2,2,4!,0,2,2) 12
2.  Eduard Krcmar (2,0,0,0,0) 2
3. Tomas Suchanek (1,-,T,1,1) 3
4.  Matej Kus (1,1,1,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, A. Linbaeck, M. Kus, A. Łaguta
2. A. Jonsson, M. Janowski, T. Suchanek, A. Kudriaszow (W)
3. Prz. Pawlicki, V. Milik, P. Ljung, R. Gafurow
4. L. Sundstroem, Eduard Krcmar, Witalij Biełousow (W), J. Hampel (U/-)
6. M. Janowski, R. Gafurow, A. Lindbaeck, E. Krcmar
7. Prz. Pawlicki, L. Sundstroem, M. Kus, A. Kudriaszow
8. P. Ljung, V. Milik (4!), A. Łaguta
9. W. Biełousow, P. Ljung, B. Zmarzlik, E. Krcmar
10. A. Łaguta, M. Janowski, L. Sundstroem, V. Milik
11. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, W. Biełousow, T. Suchanek (T)
12. A. Jonsson, A. Łaguta (4!), M. Kus
14. L. Sundstroem, R. Gafurow, T. Suchanek, B. Zmarzlik (D)
15. A. Łaguta, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, E. Krcmar
16. A. Lindbaeck, V. Milik, A. Kudriaszow
17. M. Janowski, P. Ljung, R. Gafurow, M. Kus
18. B. Zmarzlik, A. Lindbaeck, A. Kudriaszow, E. Krcmar
19. L. Sundstroem, W. Biełousow, T. Suchanek
20. Prz. Pawlicki, V. Milik, A. Jonsson, A. Kudriaszow

Awans do finału: Szwecja
Baraż: Polska i Rosja
---------------

II Półfinał - King's Lynn, 08.06.2015

I. AUSTRALIA: 47
1. Chris Holder (3,3,1,2,2) 11
2. Nick Morris (2,2,3,2,3) 12
3. Troy Batchelor (2,2,1,3,3) 11
4. Jason Doyle (2,3,3,2,3) 13

II. WIELKA BRYTANIA: 43

1. Chris Harris (3,3,2,3,2) 13
2. Daniel King (2,2,2,3,1) 10
3. Tai Woffinden (3,1,3,3,3) 13
4. Robert Lambert (1,T,2,2,2) 7

III. USA: 22

1. Greg Hancock (3,3,2!,3,0,1) 12
2. Gino Manzares (1,1,1,1,0) 4
3. Ryan Fisher (1,T,2,1,1) 5
4. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1

IV. ŁOTWA: 9

1. Maksim Bogdanow (0,1,0,1,1) 3
2. Andrzej Lebiediew (D,2,1,0,0,2) 5
3. Kjastas Puodżuks (1,0,0,0,U) 1
4. Jewgienij Kostygow (0,-,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, J. Doyle, R. Lambert, A. Lebiediew (D)
2. T. Woffinden, T. Batchelor, G. Manzares, M. Bogdanow
3. Ch. Holder, D. King, K. Puodżuks, M. Ruml
4. Ch. Harris, N. Morris, R. Fisher, J. Kostygow
5. Ch. Holder, A. Lebiediew, G. Manzares, R. Lambert (T)
6. G. Hancock, N. Morris, T. Woffinden, K. Puodżuks
7. J. Doyle, D. King, M. Bogdanow, R. Fisher (T)
8. Ch. Harris, T. Batchelor, A. Lebiediew, M. Ruml
9. N. Morris, R. Lambert, G. Hancock (1!), M. Bogdanow
10. T. Woffinden, R. Fisher, Ch. Holder, A. Lebiediew
11. G. Hancock, D. King, T. Batchelor, J. Kostygow
12. J. Doyle, Ch. Harris, G. Manzares, K. Puodżuks
13. T. Woffinden, J. Doyle, M. Ruml, J. Kostygow
14. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, K. Puodżuks (0!)
15. D. King, N. Morris, G. Manzares, A. Lebiediew
16. CH. Harris, Ch. Holder, M. Bogdanow, G. Hancock
17. N. Morris, A. Lebiediew, D. King, G. Manzares
18. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, J. Kostygow
19. J. Doyle, Ch. Harris, G. Hancock, K. Puodżuks (U)
20. T. Woffinden, Ch. Holder, M. Bogdanow, M. Ruml

Awans do finału: Australia
Baraż: Wielka Brytania i USA

----------

Baraż - Vojens, 11.06.2015

I. POLSKA: 48
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

II. WIELKA BRYTANIA: 43
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6!,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

III. USA: 22
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2!,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

ROSJA: 11
1. Renat Gafurow (0,W,0,2,D) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0!,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Janowski, A. Kudriaszow, M. Ruml
2. Prz. Pawlicki, G. Hancock, D. King, W. Biełousow
3. R. Lambert, B. Zmarzlik, R. Fisher, R. Gafurow
4. K. Buczkowski, Ch. Harris, G. Manzares
5. Prz. Pawlicki, Ch. Harris, M. Ruml, R. Gafurow (W)
6. M. Janowski, G. Hancock, R. Lambert
7. K. Buczkowski, D. King, R. Fisher, A. Kudriaszow
8. T. Woffinden, W. Biełousow, B. Zmarzlik, G. Manzares
9. B. Zmarzlik, D. King, G. Hancock (1!), W. Biełousow (0!)
10. T. Woffinden, K. Buczkowski, G. Hancock, R. Gafurow
11. M. Janowski, R. Fisher, W. Biełousow, Ch. Harris
12. T. Woffinden (6!), A. Kudriaszow, G. Manzares, Prz. Pawlicki (W)
13. G. Hancock, B. Zmarzlik, Ch. Harris, A. Kudriaszow
14. R. Lambert, K. Buczkowski, W. Biełousow, M. Ruml
15. T. Woffinden, Prz. Pawlicki, R. Fisher, A. A. Kudriaszow
16. M. Janowski, R. Gafurow, G. Manzares, D. King
17. Prz. Pawlicki, G. Hancock, R. Lambert, R. Gafurow (D)
18. T. Woffinden, B. Zmarzlik, W. Biełousow, R. Fisher
19. K. Buczkowski, Ch. Harris, A. Kudriaszow, G. Manzares
20. M. Janowski, D. King, M. Ruml

Awans do finału: Polska
-----------


Finał - Vojens, 14.06.2015 (przeł. z 13.06.)

I. SZWECJA: 34
1. Antonio Lindback (0,2,3,0,2) 7
2. Andreas Jonsson (3,3,1,2,3) 12
3. Linus Sundstrom (0,W,2,1,1) 4
4. Fredrik Lindgren (3,2,1,2,3) 11

II. DANIA: 32

1. Peter Kildemand (3,1,3,3,3) 13
2. Nicki Pedersen (0,W/su,1,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (2,3,3,1,W/u) 9
4. Kenneth Bjerre (3,1,0,2,D) 6

III. POLSKA: 27

1. Bartosz Zmarzlik (1,0,1,1,0) 3
2. Krzysztof Buczkowski (1,1,2,0,-) 4
3. Maciej Janowski (1,3,2,3,W,2) 11
4. Przemysław Pawlicki (2,3,2,0,2) 9

IV. AUSTRALIA: 26

1. Chris Holder (0,2,3,W!,2,1) 8
2. Jason Doyle (1,0,D,3,3,1) 8
3. Nick Morris (2,0,0,-,-) 2
4. Troy Batchelor (2,2,0,3,1) 8

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Prz. Pawlicki, J. Doyle, A. Lindback
2. A. Jonsson, N. K. Iversen, M. Janowski, Ch. Holder
3. F. Lindgren, N. Morris, B. Zmarzlik, N. Pedersen
4. P. Kildemand, T. Batchelor, K. Buczkowski, L. Sundstroem
5. F. Lindgren, T. Batchelor, K. Bjerre, B. Zmarzlik
6. N. K. Iversen, A. Lindback, K. Buczkowski, N. Morris
7. Prz. Pawlicki, Ch. Holder, L. Sundstroem (W/su), N. Pedersen (W/su)
8. M. Janowski, F. Lindgren, P. Kildemand, J. Doyle
9. Ch. Holder, K. Buczkowski, F. Lindgren, K. Bjerre
10. N. K. Iversen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik, J. Doyle (D)
11. A. Lindback, M. Janowski, N. Pedersen, T. Batchelor
12. P. Kildemand, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, N. Morris
13. T. Batchelor, F. Lindgren, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki
14. M. Janowski, K. Bjerre, L. Sundstroem, Ch. Holder (0!) (w)
15. J. Doyle, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Buczkowski
16. P. Kildemand, Ch. Holder, B. Zmarzlik, A. Lindback
17. J. Doyle, N. Pedersen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik
18. P. Kildemand, A. Lindback, J. Doyle, M. Janowski (W/su)
19. F. Lindgren, M. Janowski, T. Batchelor, K. Bjerre (D)
20. A. Jonsson, Prz. Pawlicki, J. Doyle, N. K. Iversen (W/u)


Końcowa klasyfkacja DPŚ 2015:

1. Szwecja
2. Dania
3. Polska
4. Australia
5. Wielka Brytania
6. USA
7. Rosja
8. Czechy
9. Łotwa
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Włochy


SWE


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Wtorek, 14 sierpniaElitserien logoLejonen - Dackarna
Smederna - Indianerna
Västervik - Masarna
Vetlanda - Rospiggarna

19:00
Live: svemo

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  12 18 +74
4. forBET Włókniarz
 12 17 +14
5. Get Well Toruń  12 13 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  12 8 -106
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  12 8 -98
8. Falubaz Zielona Góra  12 7 -56
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  12 25 +197
2. Car Gwarant Start Gniezno  12 20 +73
3. Lokomotiv Dyneburg  12 19 +7
4. ROW Rybnik  12 17 +150
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 +36
6. Orzeł Łódź  10 6 -31
7. Euro Finannce Polonia Piła  10 4 -128
8. Arge Speedway Wanda
 11 3 -304
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  11 26 +165
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  11 24 +153
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  10 9 -37
5. Iveston PSŻ Poznań  10 8 -60
6. Polonia Bydgoszcz  11 8 -132
7. KSM Krosno  10 2 -104
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43