KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26


fim-logoKALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2018  pzm


Marzec:

27.03. (wtorek) - Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.
31.03. (sobota) - Finał Złotego Kasku - Piła

Kwiecień:
02.04. (pon.) - mecz Reprezentacji Polski
10.04. (wt.) - Nice Cup - Gniezno
17.04. (wt.) - Eliminacje Brązowego Kasku - Lublin, Rybnik, Gniezno
20.04. (pt.) - Eliminacje Srebrnego Kasku - Opole, Rzeszów
24.04. (wt.) - Nice Cup - Rybnik

Maj:
01.05. (wt.) - Finał Brązowego Kasku - Gniezno
02.05. (śr.) - termin zarezerwowany na mecz Reprezentacji Polski
03.05. (czw.) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - brak potwierdzenia
07.05. (pon.) - Nice Cup - Kraków
13.05. (niedz.) - mecz Reprezentacji Polski
22.05. (wt.) - Nice Cup - Gdańsk
25.05. (pt.) - Finał Srebrnego Kasku - Lublin
28.05. (pon.) - Nice Cup - Lublin
31.05. (czw.) - mecz Reprezentacji Polski

Czerwiec:
01.06. (pt.) - 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski - Krosno, Rawicz, Opole, Kraków
05.06. (wt.) - 1. runda DMPJ
06.06. (śr.) - 2. runda DMPJ
08.06. (pt.) - El. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par - Ostrów, Krosno, Poznań
12.06. (wt.) - 3. runda DMPJ
13.06. (śr.) - 4. runda DMPJ
16.06. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
19.06. (wt.) - 5. runda DMPJ
20.06. (śr.) - 6. runda DMPJ
26.06. (wt.) - 7. runda DMPJ
27.06. (śr.) - 8. runda DMPJ

Lipiec:
03.07. (wt.) - El. Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik, Rawicz, Krosno
05.07. (czw.) - Nice Cup - Piła
06.07. (pt.) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gniezno, Bydgoszcz
10.07. (wt.) - 1. runda półfinałowa DMPJ
11.07. (śr.) - 2. runda półfinałowa DMPJ
17.07. (wt.) - 3. runda półfinałowa DMPJ
18.07. (śr.) - 4. runda półfinałowa DMPJ
20.07. (pt.) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Wrocław
24.07. (wt.) - 5. runda półfinałowa DMPJ
25.07. (śr.) - 6. runda półfinałowa DMPJ
28.07. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
31.07. (wt.) - 7. runda półfinałowa DMPJ

Sierpień:
01.08. (śr.) - 8. runda półfinałowa DMPJ
03.08. (pt.) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa
04.08. (sob.) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno
05.08. (nd.) - PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - Gdańsk
05.08. (nd.) - Puchar Polskiej Ligi Żużlowej - brak potwierdzenia
07.08. (wt.) - 9. runda półfinałowa DMPJ
08.08. (śr.) - 10. runda półfinałowa DMPJ
21.08. (wt.) - 11. runda półfinałowa DMPJ
22.08. (śr.) - 12. runda półfinałowa DMPJ
28.08. (wt.) - 13. runda półfinałowa DMPJ
29.08. (śr.) - 14. runda półfinałowa DMPJ

Wrzesień:
07.09. (pt.) - Nice Cup - Chorzów
08.09. (sob.) - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
18.09. (wt.) - Nice Cup - Łódź

Październik:
13.10. (sob.) - Nice Challenge - Toruń

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 13
29
+168
2. Betard Sparta Wrocław 13 26 +89
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 +48
4. forBET Włókniarz 13 17 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 13 13 -16
6. Speed Car Motor Lublin 13 11 -40
7. truly.work Stal Gorzów 13 10 -70
8. Get Well Toruń 13 3 -155
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43