KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Terminarz i wyniki 2014

SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia (niedziela)
Piła - Kraków 50:39
Krosno - Opole
65:25
Ostrów - Rawicz 58:32

2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Opole - Ostrów 41:49
Kraków - Krosno
55:34
Rawicz - Piła 48:42

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Opole - Rawicz 52:38
Krosno - Piła
61:29
Ostrów - Kraków 52:38

4. kolejka: 25 maja (niedziela)
Piła - Ostrów 40:49
Kraków - Opole
51:38
Rawicz - Krosno 39:51

5. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
Opole - Piła 43:47
Krosno - Ostrów
48:42
Kraków - Rawicz 62:28

6. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Piła - Opole 55:35
Ostrów - Krosno
54:36
Rawicz - Kraków
44:46

7. kolejka: 29 czerwca (niedziela)
Opole - Kraków 33:57
Krosno - Rawicz
51:39
Ostrów - Piła 56:34

8. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Kraków - Ostrów
44:46
Rawicz - Opole 58:32
4 sierpnia (poniedziałek):
Piła - Krosno
45:45

9. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Piła - Rawicz 54:35
Krosno - Kraków
42:48
23 sierpnia (sobota):
Ostrów - Opole 63:27

10. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Opole - Krosno 37:52
Rawicz - Ostrów 38:51
7 września (niedziela):
Kraków - Piła 51:39


Runda finałowa:

11. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Victoria Piła -
MDM Komputery ŻKS Ostrovia 51:39
Półfinał II: KSM Krosno -
Speedway Wanda Instal Kraków 42:48

12. kolejka: 20 września (niedziela)
Półfinał I:
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Victoria Piła 65:25
Półfinał II:
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 62:28


13. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz

Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 54:36

14. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż

MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków


Mecze barażowe: 12 października (niedziela)
Baraż - 1. mecz

Mecze barażowe: 19 października (niedziela)
Baraż - rewanż


pzm


 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43