KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 6 maja 2014   
Ikaros Smederna - Västervik 56:34
Piraterna - Vargarna 41:49
Dackarna - Indianerna
49:41
Rospiggarna - Vetlanda 46:44
     
2. kolejka: 13 maja 2014   
Indianerna - Rospiggarna 42:47
Vargarna - Dackarna 42:45
Västervik - Piraterna 44:46 (przeł. 28.05)
Vetlanda - Ikaros Smederna 49:41
     
3. runda: 20 maja 2014   
Piraterna - Ikaros Smederna 49:41
Dackarna - Västervik 48:42
Rospiggarna - Vargarna 52:38
Indianerna - Elit Vetlanda 48:42

4. runda: 27 maja 2014 
Vargarna - Indianerna 49:41
Västervik - Rospiggarna 43:47
Ikaros Smederna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Piraterna 46:44
     
5. runda: 3 czerwca 2014 (runda odwołana)
16 czerwca (poniedziałek):
Indianerna - Västervik 62:28
Vargarna - Elit Vetlanda 42:48
23 czerwca (poniedziałek):
Dackarna - Piraterna 38:52
25 czerwca (środa):
Rospiggarna - Ikaros Smederna 56:34
     
6. runda: 10 czerwca 2014  
Västervik - Vargarna 48:42
Ikaros Smederna - Indianerna 50:40
Piraterna - Rospiggarna 45:45
Elit Vetlanda - Dackarna 64:26
     
7. runda: 17 czerwca 2014  
Rospiggarna - Dackarna 41:49
Indianerna - Piraterna 56:34
Vargarna - Ikaros Smederna
60:30
15 lipca (wtorek):
Västervik - Elit Vetlanda 37:53
     
8. runda: 24 czerwca 2014
Västervik - Ikaros Smederna 43:47
Vargarna - Piraterna 48:42
Indianerna - Dackarna 53:37
Elit Vetlanda - Rospiggarna 52:38

9. runda: 1 lipca 2014
Rospiggarna - Indianerna 50:40
Dackarna - Vargarna 44:46
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 39:51

21 lipca (poniedziałek):
Piraterna - Västervik 53:37

     
10. runda: 8 lipca 2014  
Västervik - Dackarna 45:45
Vargarna - Rospiggarna 44:45
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
15 lipca (wtorek):
Ikaros Smederna - Piraterna 43:47
    
11. runda: 22 lipca 2014
Indianerna - Vargarna 56:34
Rospiggarna - Västervik 55:35
Dackarna - Ikaros Smederna 46:43
Piraterna - Elit Vetlanda 47:43
     
12. runda: 5 sierpnia 2014
Piraterna - Dackarna 51:39
Ikaros Smederna - Rospiggarna 48:42
Västervik - Indianerna 42:48
Elit Vetlanda - Vargarna 58:32
     
13. runda: 12 sierpnia 2014  
Vargarna - Västervik 50:40
Indianerna - Ikaros Smederna 46:44
Rospiggarna - Piraterna 44:45
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43

14. runda: 19 sierpnia 2014  
Dackarna - Rospiggarna 46:44
Piraterna - Indianerna 48:42
Elit Vetlanda - Västervik 32:16 (po 8 wyścigach)

Ikaros Smederna - Vargarna (przeł. 20.08. --> 45:0 wo.)

 Elitserien 2014 - tabela po fazie zasadniczej
1. VMS Elit Vetlanda  14 26 +128
2. Piraterna Motala  14 24 +29
3. Rospiggarna Hallstavik  14 21 +47
4. Indianerna Kumla  14 18 +53
5. Dackarna Målilla  14 18 -55
6. Ikaros Smederna Eskilstuna  14 16 +7
7. Vargarna Norrköping  14 14 -59
8. Västervik MSK  14 3 -150

 


Faza play-off:


26 sierpnia: Baraże - 1. mecze

Ikaros Smederna - Rospiggarna 41:49
Dackarna - Indianerna 47:43 (przeł. 01.09.)

2 września: rewanże

Indianerna - Dackarna 58:32
Rospiggarna - Ikaros Smederna 50:40

Półfinały:

9 września: 1. mecze
Piraterna Motala - Indianerna 46:44
Rospiggarna - VMS Elit Vetlanda 47:43


16-17 września: rewanże

VMS Elit Vetlanda - Rospiggarna 57:33
Indianerna - Piraterna Motala 56:34

Finał:
30 września - 1. mecz

Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 43:46

1 października - rewanż

VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 57:33




Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 5 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
78
2. Leon Madsen
60
3. Maciej Janowski
53
4. Martin Vaculík 53
5. Fredrik Lindgren 51
6. Tai Woffinden 50
7. Anders Thomsen 49
8. Patryk Dudek
49
9. Robert Lambert 47
10. Jason Doyle 44
11. Daniel Bewley
44
12. Mikkel Michelsen 42
13. Max Fricke 33
14. Jack Holder
32
15. Paweł Przedpełski
19

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43