KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Wyniki Elitserien 2014

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 6 maja 2014   
Ikaros Smederna - Västervik 56:34
Piraterna - Vargarna 41:49
Dackarna - Indianerna
49:41
Rospiggarna - Vetlanda 46:44
     
2. kolejka: 13 maja 2014   
Indianerna - Rospiggarna 42:47
Vargarna - Dackarna 42:45
Västervik - Piraterna 44:46 (przeł. 28.05)
Vetlanda - Ikaros Smederna 49:41
     
3. runda: 20 maja 2014   
Piraterna - Ikaros Smederna 49:41
Dackarna - Västervik 48:42
Rospiggarna - Vargarna 52:38
Indianerna - Elit Vetlanda 48:42

4. runda: 27 maja 2014 
Vargarna - Indianerna 49:41
Västervik - Rospiggarna 43:47
Ikaros Smederna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Piraterna 46:44
     
5. runda: 3 czerwca 2014 (runda odwołana)
16 czerwca (poniedziałek):
Indianerna - Västervik 62:28
Vargarna - Elit Vetlanda 42:48
23 czerwca (poniedziałek):
Dackarna - Piraterna 38:52
25 czerwca (środa):
Rospiggarna - Ikaros Smederna 56:34
     
6. runda: 10 czerwca 2014  
Västervik - Vargarna 48:42
Ikaros Smederna - Indianerna 50:40
Piraterna - Rospiggarna 45:45
Elit Vetlanda - Dackarna 64:26
     
7. runda: 17 czerwca 2014  
Rospiggarna - Dackarna 41:49
Indianerna - Piraterna 56:34
Vargarna - Ikaros Smederna
60:30
15 lipca (wtorek):
Västervik - Elit Vetlanda 37:53
     
8. runda: 24 czerwca 2014
Västervik - Ikaros Smederna 43:47
Vargarna - Piraterna 48:42
Indianerna - Dackarna 53:37
Elit Vetlanda - Rospiggarna 52:38

9. runda: 1 lipca 2014
Rospiggarna - Indianerna 50:40
Dackarna - Vargarna 44:46
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 39:51

21 lipca (poniedziałek):
Piraterna - Västervik 53:37

     
10. runda: 8 lipca 2014  
Västervik - Dackarna 45:45
Vargarna - Rospiggarna 44:45
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
15 lipca (wtorek):
Ikaros Smederna - Piraterna 43:47
    
11. runda: 22 lipca 2014
Indianerna - Vargarna 56:34
Rospiggarna - Västervik 55:35
Dackarna - Ikaros Smederna 46:43
Piraterna - Elit Vetlanda 47:43
     
12. runda: 5 sierpnia 2014
Piraterna - Dackarna 51:39
Ikaros Smederna - Rospiggarna 48:42
Västervik - Indianerna 42:48
Elit Vetlanda - Vargarna 58:32
     
13. runda: 12 sierpnia 2014  
Vargarna - Västervik 50:40
Indianerna - Ikaros Smederna 46:44
Rospiggarna - Piraterna 44:45
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43

14. runda: 19 sierpnia 2014  
Dackarna - Rospiggarna 46:44
Piraterna - Indianerna 48:42
Elit Vetlanda - Västervik 32:16 (po 8 wyścigach)

Ikaros Smederna - Vargarna (przeł. 20.08. --> 45:0 wo.)

 Elitserien 2014 - tabela po fazie zasadniczej
1. VMS Elit Vetlanda  14 26 +128
2. Piraterna Motala  14 24 +29
3. Rospiggarna Hallstavik  14 21 +47
4. Indianerna Kumla  14 18 +53
5. Dackarna Målilla  14 18 -55
6. Ikaros Smederna Eskilstuna  14 16 +7
7. Vargarna Norrköping  14 14 -59
8. Västervik MSK  14 3 -150

 


Faza play-off:


26 sierpnia: Baraże - 1. mecze

Ikaros Smederna - Rospiggarna 41:49
Dackarna - Indianerna 47:43 (przeł. 01.09.)

2 września: rewanże

Indianerna - Dackarna 58:32
Rospiggarna - Ikaros Smederna 50:40

Półfinały:

9 września: 1. mecze
Piraterna Motala - Indianerna 46:44
Rospiggarna - VMS Elit Vetlanda 47:43


16-17 września: rewanże

VMS Elit Vetlanda - Rospiggarna 57:33
Indianerna - Piraterna Motala 56:34

Finał:
30 września - 1. mecz

Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 43:46

1 października - rewanż

VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 57:33




 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43