ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

 

SEZON 2013

Runda zasadnicza:

1. runda - 1 kwietnia (poniedziałek) - przełożona:
9 czerwca (niedziela):
Rzeszów - Bydgoszcz 48:42

Częstochowa - Zielona Góra 42:48

27 kwietnia (sobota):

Gorzów - Leszno 43:47
26 kwietnia (piątek)

Toruń - Tarnów 57:33
18 kwietnia (czwartek):
Gniezno - Wrocław 49:41

2. runda - 7 kwietnia (niedziela) - przełożona:
6 czerwca (czwartek):
Bydgoszcz - Gniezno 50:40

9 czerwca (niedziela):
Wrocław - Gorzów 42:48

Leszno - Toruń 45:45
21 czerwca (piątek):
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 46:44

1 lipca (poniedziałek):
Tarnów - Częstochowa 54:36

3. runda - 14 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Leszno 53:37
Gorzów - Rzeszów 42:48
Toruń - Wrocław 50:40
Częstochowa - Bydgoszcz 47:42
Gniezno - Zielona Góra 30:60

4. runda - 21 kwietnia (niedziela)
Rzeszów - Częstochowa 42:48
Zielona Góra - Bydgoszcz 48:42
Toruń - Gorzów 54:36
Wrocław - Tarnów 45:44
Leszno - Gniezno 49:41

5. runda - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:47
Zielona Góra - Toruń 43:46
Bydgoszcz - Wrocław 54:36
Częstochowa - Leszno 40:50
Gniezno - Rzeszów 44:46

6. runda - 5 maja (niedziela)
Rzeszów - Tarnów 41:49
Gorzów - Gniezno 48:42
Toruń - Częstochowa 50:40
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Leszno - Bydgoszcz 60:30

7. runda - 12 maja (niedziela)
Rzeszów - Wrocław 48:42
Zielona Góra - Leszno 58:32
29 maja (środa):
Bydgoszcz - Toruń 37:53

9 czerwca (niedziela):
Gniezno - Tarnów 50:40
24 czerwca (poniedziałek):

Częstochowa - Gorzów 48:42

8. runda - 19 maja (niedziela)
Tarnów - Bydgoszcz 54:36
Gorzów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Rzeszów 54:36
Częstochowa - Gniezno 50:40
Leszno - Wrocław 43:47


9. runda - 26 maja (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 54:36
Bydgoszcz - Gorzów 47:43
Wrocław - Częstochowa 58:32
Gniezno - Toruń 46:44
4 lipca (czwartek):
Rzeszów - Leszno 51:39

10. runda - 2 czerwca (niedziela)
Tarnów - Zielona Góra 58:32
Gorzów - Bydgoszcz 52:38
Toruń - Gniezno 62:28
Częstochowa - Wrocław 54:36

Leszno - Rzeszów 75:0

11. runda - 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Gorzów 50:40
Bydgoszcz - Tarnów 49:41
Wrocław - Leszno 38:51
Gniezno - Częstochowa 35:55

12. runda - 30 czerwca (niedziela)
Tarnów - Gniezno 49:41
Gorzów - Częstochowa 43:47
Toruń - Bydgoszcz 57:33
Wrocław - Rzeszów 48:41
Leszno - Zielona Góra 45:45

13. runda - 7 lipca (niedziela)
Tarnów - Rzeszów 53:37
Zielona Góra - Wrocław 49:41
Bydgoszcz - Leszno 38:52
Częstochowa - Toruń 54:36
Gniezno - Gorzów 45:45

14. runda - 21 lipca (niedziela)
Rzeszów - Gniezno 53:37
Gorzów - Tarnów 55:35
Toruń - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Bydgoszcz 58:32
Leszno - Częstochowa 39:51

15. runda - 28 lipca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 57:33
Gorzów - Toruń 53:37
Bydgoszcz - Zielona Góra 38:52
Częstochowa - Rzeszów 57:33
Gniezno - Leszno 44:46

16. runda - 4 sierpnia (niedziela)
Rzeszów - Gorzów 45:45
Zielona Góra - Gniezno 66:24
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Wrocław - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 44:46

17. runda - 15 sierpnia (czwartek)
Rzeszów - Zielona Góra 43:47
Gorzów - Wrocław 61:29
Toruń - Leszno 51:39
Częstochowa - Tarnów 54:36
Gniezno - Bydgoszcz 41:49

18. runda - 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Częstochowa 41:37
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Wrocław - Gniezno 65:24
Leszno - Gorzów 43:47



Faza play-off:

PÓŁFINAŁY:

19. runda - 31 sierpnia (sobota) i 1 września (niedziela)
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 49:41
Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43


20. runda - 8 września (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 53:37
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 47:42

FINAŁY:

21. runda - 15 września (niedziela)
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz 46:43
Unia Tarnów - Dospel Włókniarz 49:41

22. runda - 22 września (niedziela)

Stelmet Falubaz - Unibax Toruń 40:0 (wo)
Dospel Włókniarz - Unia Tarnów 48:42


Falubaz-DMP2013

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43