ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka - 9.05.2017
Elit Vetlanda - Indianerna 52:38
Rospiggarna - Smederna 52:38
Piraterna - Dackarna 39:51
Lejonen - Masarna 47:43

2. kolejka - 16.05.2017
Dackarna - Lejonen 44:46
Smederna - Piraterna 46:43
Indianerna - Rospiggarna 47:43
Masarna - Elit Vetlanda 49:41

3. kolejka - 23.05.2017
Rospiggarna - Elit Vetlanda 42:48
Piraterna - Indianerna 50:40
Lejonen - Smederna 48:42
Dackarna - Masarna 45:45

4. kolejka - 30.05.2017
Smederna - Dackarna 44:46 (przeł. 26.06.)
Indianerna - Lejonen 43:47
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39
Masarna - Rospiggarna 59:31 (przeł. 19.06.)

5. kolejka - 6.06.2017
Piraterna - Rospiggarna 41:48
Lejonen - Elit Vetlanda 37:53
Dackarna - Indianerna 40:50
Smederna - Masarna 43:47

6. kolejka - 13.06.2017
Indianerna - Smederna 42:48
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Rospiggarna - Lejonen 45:45
Masarna - Piraterna 54:36

7. kolejka - 20.06.2017
Lejonen - Piraterna 42:48
Dackarna - Rospiggarna 57:33
Smederna - Elit Vetlanda 43:47
Masarna - Indianerna 62:28

8. kolejka - 27.06.2017
Piraterna - Lejonen 44:46
Rospiggarna - Dackarna 43:47
Elit Vetlanda - Smederna 53:37
Indianerna - Masarna 50:40

9. kolejka - 11.07.2017
Smederna - Indianerna 47:43
Dackarna - Elit Vetlanda 44:46
Lejonen - Rospiggarna 48:42
Piraterna - Masarna 49:40

10. kolejka - 18.07.2017
Rospiggarna - Piraterna 49:41
Elit Vetlanda - Lejonen 59:31
Indianerna - Dackarna 44:46
Masarna - Smederna 54:36

11. kolejka - 25.07.2017
Dackarna - Smederna 48:42
Lejonen - Indianerna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 45:45
Rospiggarna - Masarna 45:45

12. kolejka - 1.08.2017
Elit Vetlanda - Rospiggarna 61:28
Indianerna - Piraterna 48:42
Smederna - Lejonen 47:43
Masarna - Dackarna 55:35

13. kolejka - 15.08.2017
Lejonen - Dackarna 30:60
Piraterna - Smederna 45:45
Rospiggarna - Indianerna 53:35
Elit Vetlanda - Masarna 54:36

14. kolejka - 22.08.2017
Indianerna - Elit Vetlanda 49:41
Smederna - Rospiggarna 48:42
Dackarna - Piraterna 59:31
Masarna - Lejonen 67:23

 Elitserien 2017 (po fazie zasadniczej)
1. VMS Elit Vetlanda   14 28 +141
2. Masarna Avesta   14 24 +133
3. Dackarna Målilla   14 21 +58
4. Lejonen Gislaved   14 18 -96
5. Ikaros Smederna Eskilstuna   14 15 -39
6. Rospiggarna Hallstavik   14 13 -56
7. Indianerna Kumla   14 11  -35
8. Piraterna Motala   14 10 -98


Awans: 4 najlepsze drużyny po fazie zasadniczej sezonu


Runda finałowa:


29.08.2017 - ćwierćfinały
Lejonen - Rospiggarna 48:42
Smederna - Dackarna 46:44

05.09.2017 - rewanże
Rospiggarna - Lejonen 51:39
Dackarna - Smederna 43:46

12.09.2017 - półfinały
Masarna - Smederna 38:52
Rospiggarna - Vetlanda 44:46

13.09.2017 - rewanże
Smederna - Masarna 42:48
Vetlanda - Rospiggarna 60:30 (21.09)

26.09.2017 - finał
Smederna - Vetlanda 41:49
27.09. - rewanż
Vetlanda - Smederna 36:54

 
Smederna Eskilstuna - Mistrz Elitserien 2018

 smederna2017

Zdjęcie: sveriges radio

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43