KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Wyniki Elitserien 2017

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka - 9.05.2017
Elit Vetlanda - Indianerna 52:38
Rospiggarna - Smederna 52:38
Piraterna - Dackarna 39:51
Lejonen - Masarna 47:43

2. kolejka - 16.05.2017
Dackarna - Lejonen 44:46
Smederna - Piraterna 46:43
Indianerna - Rospiggarna 47:43
Masarna - Elit Vetlanda 49:41

3. kolejka - 23.05.2017
Rospiggarna - Elit Vetlanda 42:48
Piraterna - Indianerna 50:40
Lejonen - Smederna 48:42
Dackarna - Masarna 45:45

4. kolejka - 30.05.2017
Smederna - Dackarna 44:46 (przeł. 26.06.)
Indianerna - Lejonen 43:47
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39
Masarna - Rospiggarna 59:31 (przeł. 19.06.)

5. kolejka - 6.06.2017
Piraterna - Rospiggarna 41:48
Lejonen - Elit Vetlanda 37:53
Dackarna - Indianerna 40:50
Smederna - Masarna 43:47

6. kolejka - 13.06.2017
Indianerna - Smederna 42:48
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Rospiggarna - Lejonen 45:45
Masarna - Piraterna 54:36

7. kolejka - 20.06.2017
Lejonen - Piraterna 42:48
Dackarna - Rospiggarna 57:33
Smederna - Elit Vetlanda 43:47
Masarna - Indianerna 62:28

8. kolejka - 27.06.2017
Piraterna - Lejonen 44:46
Rospiggarna - Dackarna 43:47
Elit Vetlanda - Smederna 53:37
Indianerna - Masarna 50:40

9. kolejka - 11.07.2017
Smederna - Indianerna 47:43
Dackarna - Elit Vetlanda 44:46
Lejonen - Rospiggarna 48:42
Piraterna - Masarna 49:40

10. kolejka - 18.07.2017
Rospiggarna - Piraterna 49:41
Elit Vetlanda - Lejonen 59:31
Indianerna - Dackarna 44:46
Masarna - Smederna 54:36

11. kolejka - 25.07.2017
Dackarna - Smederna 48:42
Lejonen - Indianerna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 45:45
Rospiggarna - Masarna 45:45

12. kolejka - 1.08.2017
Elit Vetlanda - Rospiggarna 61:28
Indianerna - Piraterna 48:42
Smederna - Lejonen 47:43
Masarna - Dackarna 55:35

13. kolejka - 15.08.2017
Lejonen - Dackarna 30:60
Piraterna - Smederna 45:45
Rospiggarna - Indianerna 53:35
Elit Vetlanda - Masarna 56:34

14. kolejka - 22.08.2017
Indianerna - Elit Vetlanda
Smederna - Rospiggarna
Dackarna - Piraterna
Masarna - Lejonen


Runda finałowa:

29.08.2017 - 1. kolejka

Awans: 4 najlepsze drużyny po fazie zasadniczej sezonu

 

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43