KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWiem, że BSI obiecało prezesowi Grzybowi, że Grand Prix trafi do Gorzowa i nie wiem co się stało, że jednak tak nie będzie

Władysław Komarnicki dla "Przeglądu Sportowego"

 

630x120 baner speedway

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Wrocław - Leszno 45:45
08.04.2018 (niedziela):
Grudziądz - Częstochowa 45:45
Gorzów - Toruń 54:35
Tarnów - Zielona Góra 47:43

2. runda: 13.04.2018 (piątek):
Częstochowa - Tarnów 54:36
14.04.2018 (sobota):
Toruń - Wrocław 47:43
15.04.2018 (niedziela):
Zielona Góra - Grudziądz 53:37
Leszno - Gorzów 48:42

3. runda: 21.04.2018 (sobota):
Grudziądz - Leszno 28:62
22.04.2018 (niedziela):
Tarnów - Toruń 51:39
Zielona Góra - Częstochowa 44:46
Wrocław - Gorzów 54:36

4. runda: 27.04.2018 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 56:34
29.04.2018 (niedziela):
Gorzów - Tarnów 53:37
Częstochowa - Wrocław 49:41
Toruń
- Grudziądz 51:39

5. runda: 04.05.2018 (piątek):
Grudziądz - Gorzów 49:41
06.05.2018 (niedziela):
Leszno - Częstochowa 53:37
Tarnów - Wrocław 41:49
Zielona Góra - Toruń 50:40

6. runda: 18.05.2018 (piątek):
Toruń - Leszno 37:53
20.05.2018 (niedziela):
Tarnów - Grudziądz 49:41
Wrocław - Zielona Góra 48:42
Gorzów - Częstochowa 53:37

7. runda: 27.05.2018 (niedziela):
Częstochowa - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 55:35
Zielona Góra - Gorzów 43:47
Wrocław - Grudziądz 61:29

8. runda: 10.06.2018 (niedziela):
Gorzów - Zielona Góra 49:35 (po 14. biegach)
Grudziądz - Wrocław 42:48
Tarnów - Leszno 47:43
Toruń - Częstochowa 50:40

9. runda: 17.06.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Wrocław 51:39
Leszno – Toruń 54:36
Częstochowa – Gorzów 49:41
Grudziądz – Tarnów 52:38

10. runda: 01.07.2018 (niedziela):
Gorzów – Grudziądz 54:36
Wrocław – Tarnów 57:33
Częstochowa – Leszno 47:43
Toruń – Zielona Góra 52:38

11. runda: 29.07.2018 (niedziela):
Wrocław – Częstochowa 48:42
Zielona Góra – Leszno 38:52
Tarnów – Gorzów 38:52
Grudziądz – Toruń 49:41

12. runda: 12.08.2018 (niedziela):
Gorzów – Wrocław 46:44
Leszno – Grudziądz 50:40
Częstochowa – Zielona Góra 52:38
Toruń – Tarnów 51:39

13. runda: 27.07.2018 (piątek):
Gorzów – Leszno 45:45
19.08.2018 (niedziela):
Tarnów – Częstochowa 51:39
Wrocław – Toruń 45:45
Grudziądz – Zielona Góra 55:35

14. runda: 26.08.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Tarnów 51:39
Leszno – Wrocław 55:35
Częstochowa – Grudziądz 45:45 (przeł. 31.08.)
Toruń – Gorzów 55:35

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  14 29 +168
2. Cash Broker Stal Gorzów  14 21 +43
3. forBET Włókniarz  14 19 +2
4. Betard Sparta Wrocław  14 19 +54
5. Get Well Toruń  14 18 -19
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  14 12 -86
7. Falubaz Zielona Góra  14 10 -64
8. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 10 -98

 


Runda Finałowa:

02.09.2018 (niedziela) - 1. runda (półfinały)
Wrocław - Leszno 42:48
Częstochowa - Gorzów 41:49

09.09.2018 (niedziela): 2. runda finałowa (półfinały - rewanże)
Leszno - Wrocław 48:42
Gorzów - Częstochowa 51:39

16.09.2018 (niedziela) - 3. runda finałowa - finały
Mecz o złoto:
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno


Mecz o 3. msc.
Betard Sparta - forBET Włókniarz

23.09.2018 (niedziela) - 4. runda finałowa (finały - rewanże)

Mecz o złoto - rewanż
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów

Mecz o 3. msc.
- rewanż
Betard Sparta - forBET Włókniarz


30.09.2018 (niedziela) -
Baraż o Ekstraligę
2. drużyna Nice PLŻ - Falubaz Zielona Góra

07.10.2018 (niedziela) -
Baraż (rewanż)
Falubaz Zielona Góra - 2. drużyna Nice PLŻ

 

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWiem, że BSI obiecało prezesowi Grzybowi, że Grand Prix trafi do Gorzowa i nie wiem co się stało, że jednak tak nie będzie

Władysław Komarnicki dla "Przeglądu Sportowego"

 

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
9
16
+119
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 9 14 +39
3. Motor Lublin
9 13 +11
4. Fogo Unia Leszno
9 11 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 9 11 +24
6. Marwis.pl Falubaz Z.G.
9 6 -68
7. eWinner Apator
9 5 -38
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 9 4 -111
 eWinner 1. Liga 2021
1. ROW Rybnik
9 16 +79
2. Cellfast Wilki Krosno 10 16 +42
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia 9 15 +88
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 14 +24
5. Abramczyk Polonia Bdg. 8 8 -3
6. Orzeł Łódź 8 7 -6
7. Aforti Start Gniezno 8 6 -49
8. Unia Tarnów 10 0 -175
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 6 13 +157
2. Metalika Recycling Kolejarz  4 8 +39
3. SpecHouse PSŻ Poznań  5 4 -14
4. Trans MF Landshut Devils  5 3 -26
5. Optibet Lokomotiv Daugavpils  2 2 -8
6. 7R Stolaro Stal Rzeszów  5 2 -75
7. MSC Wölfe Wittstock  3 0 -73
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43