KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

PGE-Ekstraliga

 

Runda zasadnicza 2017:

1.runda: 16.04.2017 (niedziela)
Częstochowa - Rybnik 48:42 (przeł. 2.05.)
Leszno - Wrocław 44:46 (przeł. 5.05.)
17.04.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz 31:17 po 8 biegach (przeł. 24.07.)
Toruń - Gorzów 44:46

2. runda: 22.04.2017 (sobota)
Rybnik - Wrocław 45:45 (przeł. 16.07.)
Zielona Góra - Toruń 54:36
23.04 2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno 38:52 (przeł. 9.07.)
Grudziądz - Gorzów 49:41 (przeł. 16.07.)

3. runda: 30.04.2017 (niedziela)
Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

4. runda: 5.05.2017 (piątek)
Rybnik - Grudziądz 57:33
7.05.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa 53:37
(przeł. 08.06.)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46

5. runda: 21.05.2017 (niedziela)
Grudziądz - Wrocław 40:50
Rybnik - Zielona Góra 41:49 (przeł.12.07.)
Gorzów - Leszno 51:39
Częstochowa - Toruń 52:38 (przeł. 02.06.)

6. runda: 28.05.2017 (niedziela)
Toruń - Rybnik 53:37
Leszno - Grudziądz 52:38
Gorzów - Zielona Góra 45:45
Wrocław - Częstochowa 50:40

7. runda: 2.06.2017 (piątek)
Zielona Góra - Wrocław 48:42
4.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń 33:45 (po 13 biegach)
Rybnik - Leszno 44:46 (przeł. 22.06.)
Częstochowa - Gorzów 46:44 (przeł. 22.06.)

8. runda: 11.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 43:47
Rybnik - Częstochowa 49:41
Gorzów - Toruń 55:35
Wrocław - Leszno 51:39

9. runda: 16.06.2017 (piątek)
Gorzów - Grudziądz 54:35 (przeł. 18.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra 44:46
Leszno - Częstochowa 57:33
9.07.2017 (niedziela)
Wrocław - Rybnik 56:34

10. runda: 25.06.2017 (niedziela)
Rybnik - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 42:48
Częstochowa - Grudziądz 45:45
Toruń - Wrocław 41:49

11. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń 53:37

Grudziądz - Rybnik 55:35
Gorzów - Wrocław 41:49
Częstochowa - Zielona Góra 50:40

12. runda: 4.08.2017 (piątek)
Wrocław - Grudziądz 52:38
6.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik 56:34
Leszno - Gorzów 41:49
Toruń - Częstochowa 41:49

13. runda: 13.08.2017 (niedziela)
Grudziądz - Leszno 48:40
Rybnik - Toruń 49:41
Zielona Góra - Gorzów 45:45
Częstochowa - Wrocław 47:43

14. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Toruń - Grudziądz 49:41
Leszno - Rybnik 51:39
Gorzów - Częstochowa 57:33
Wrocław - Zielona Góra 39:51

Faza play-off

1. runda: 03.09.2017 (niedziela)
Leszno - Zielona Góra 50:40
Wrocław - Gorzów 47:43

2. runda (rewanżowa): 10.09.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Leszno 45:45
Gorzów - Wrocław 45:45

3. runda - FinałMecz o 3. miejsce: 17.09.2017 (niedziela)
Leszno - Wrocław 49:41
Gorzów - Zielona Góra 52:38

4. runda - Finał (rewanż), o 3. miejsce (rewanż): 24.09.2017 (niedziela)
Wrocław - Leszno 45:45
Zielona Góra - Gorzów 44:46

Drużynowy Mistrz Polski 2017 - Fogo Unia Leszno

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 13
29
+168
2. Betard Sparta Wrocław 13 26 +89
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 +48
4. forBET Włókniarz 13 17 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 13 13 -16
6. Speed Car Motor Lublin 13 11 -40
7. truly.work Stal Gorzów 13 10 -70
8. Get Well Toruń 13 3 -155
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43