ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

RUNDA ZASADNICZA BRITISH ELITE LEAGUE 2014

BEL logo


SYSTEM PUNKTOWANIA ELITE LEAGUE 2014:

1. Porażka u siebie, bez względu na różnicę punktów = 0 pkt.
2. Remis u siebie = 1 pkt.
3. Wygrana u siebie pomiędzy 1 a 6 punktów = 2 pkt.
4. Wygrana u siebie 7 pkt. i więcej = 3 pkt.
5. Porażka na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 0 pkt.
6. Porażka na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 1 pkt.
7. Remis na wyjeździe = 2 pkt.
8. Wygrana na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 3 pkt.
9. Wygrana na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 4 pkt.


Marzec:
24.03. Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 58:35
28.03. Lakeside Hammers - Swindon Robins 47:44
29.03. Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 62:30
29.03. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 44:46

Kwiecień:
02.04. Birmingham Brummies - Lakeside Hammers 37:56
03.04. Swindon Robins - Coventry Bees 26:36 (po 10. biegach)
04.04. Lakeside Hammers - Leicester Lions 52:42
05.04. Eastbourne Eagles - Leicester Lions 52:37
09.04. Birmingham Brummies - Coventry Bees 46:44
09.04. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 51:39
09.04. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 52:37
10.04. Swindon Robins - Belle Vue Aces 57:36
11.04. Coventry Bees - King's Lynn Stars 42:48
11.04. Lakeside Hammers - Birmingham Brummies 69:21
12.04. Eastbourne Hammers - Belle Vue Aces 50:43
12.04. Leicester Lions - Lakeside Hammers 48:41
14.04. Belle Vue Aces - Leicester Lions 56:35
14.04. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 47:42
14.04. Poole Pirates - Coventry Bees 49:41
16.04. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 52:38
18.04. Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 50:39
18.04. Birmingham Brummies - King's Lynn Stars 30:60
18.04. Coventry Bees - Leicester Lions 48:42
18.04. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 48:42
18.04. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 55:41
18.04. Poole Pirates - Swindon Robins 56:34
18.04. Swindon Robins - Poole Pirates 45:47
19.04. Leicester Lions - Coventry Bees 40:50
22.04. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 45:45
23.04. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 49:41
24.04. Swindon Robins - Eastbourne Eagles 46:44
25.04. Lakeside Hammers - Swindon Robins 56:38
26.04. Leicester Lions - Eastbourne Eagles 49:41
28.04. Belle Vue Aces - Poole Pirates 51:39
28.04. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 48:42
30.04. King's Lynn Stars - Leicester Lions 53:43
30.04. Poole Pirates - Birmingham Brummies 48:42

Maj:
03.05. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 59:31
03.05. Lakeside Hammers - Coventry Bees 51:44
03.05. Leicester Lions - Belle Vue Aces 50:43
05.05. Coventry Bees - Lakeside Hammers 49:41
05.05. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 45:45
07.05. Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 46:44
07.05. Poole Pirates - Belle Vue Aces 53:40
09.05. Coventry Bees - Swindon Robins 41:49
09.05. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 53:40 
12.05. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 52:38
14.05. Poole Pirates - Lakeside Hammers 50:40
14.05. King's Lynn Stars - Swindon Robins 48:42
15.05. Birmingham Brummies - King's Lynn Stars 42:48
17.05. Eastbourne Eagles - Coventry Bees 61:30
19.05. Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 51:39
19.05. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 47:43
19.05. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 45:47
21.05. Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles 52:44
21.05. Poole Pirates - Coventry Bees 47:48
22.05. King's Lynn Stars - Poole Pirates 47:43
24.05. Eastbourne Eagles - Swindon Robins 54:37
26.05. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 61:32
26.05. Swindon Robins - Belle Vue Aces 42:33 (po 12 biegach)
28.05. Poole Pirates - King's Lynn Stars 44:46
29.05. King's Lynn Stars - Coventry Bees 54:35
30.05. Coventry Bees - Birmingham Brummies 46:44
31.05. Eastbourne Eagles - Leicester Lions 55:36

Czerwiec:
05.06. Swindon Robins - Leicester Lions 48:40
05.06. King's Lynn Stars - Birmingham Brummies 60:32
06.06. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 48:42
06.06. Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 58:32
07.06. Leicester Lions - King's Lynn Stars 42:47
07.06. Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces 57:35
09.06. Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 45:45
11.06. Birmingham Brummies - Belle Vue Aces 50:40
11.06. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 54:39
12.06. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 46:47
13.06. Coventry Bees - Belle Vue Aces 52:40
13.06. Lakeside Hammers - Leicester Lions 59:36
18.06. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 50:40
18.06. Poole Pirates - Leicester Lions 59:34
20.06. Coventry Bees - Poole Pirates 47:43
20.06. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 47:43
21.06. Leicester Lions - Swindon Robins 45:47
23.06. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 37:53
25.06. Poole Pirates - Birmingham Brummies 60:32
26.06. King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 60:32
30.06. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 45:45
30.06. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 51:41
30.06. Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 56:39

Lipiec:
02.07. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 49:41 
02.07. King's Lynn Stars - Coventry Bees 61:31
03.07. Swindon Robins - King's Lynn Stars 50:40
04.07. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 57:35
05.07. Leicester Lions - Belle Vue Aces 56:36
05.07. Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 49:40
07.07. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 44:46
07.07. Belle Vue Aces - Poole Pirates 54:38
09.07. Poole Pirates - Belle Bue Aces 57:37
10.07. Swindon Robins - Poole Pirates 46:43
14.07. Wolverhampton Wolves - Belle Bue Aces 48:45
14.07. Leicester Lions - Eastbourne Eagles 45:44
16.07. King's Lynn Stars - Leicester Lions 48:42
16.07. Belle Bue Aces - Wolverhampton Wolves 55:38
17.07. Swindon Robins - Leicester Lions 47:43
18.07. Coventry Bees - Belle Bue Aces 52:39
18.07. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 47:43
19.07. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 50:40
21.07. Belle Bue Aces  - Swindon Robins 41:49
21.07. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 44:46
23.07. Poole Pirates - King's Lynn Stars 48:42

Sierpień:
04.08. Belle Bue Aces - King's Lynn Stars 39:54
04.08. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 36:59
06.08. Poole Pirates - Swindon Robins 56:35
07.08. Swindon Robins - Lakeside Hammers 55:37         
09.08. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 47:45
11.08. Eastbourne Eagles - Swindon Robins 53:40
13.08. Poole Pirates - Lakeside Hammers 53:37
14.08. King's Lynn Stars - Poole Pirates 41:49
14.08. Swindon Robins - Eastbourne Eagles 56:36
15.08. Lakeside Hammers - Belle Bue Aces 59:31
16.08. Eastbourne Eagles - Coventry Bees 49:44
16.08. Leicester Lions - Lakeside Hammers 48:42
18.08. Belle Bue Aces - Lakeside Hammers 42:33 (po 12 wyścigach)
18.08. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 56:37
18.08. Coventry Bees - Swindon Robins 53:40
20.08. Poole Pirates - Leicester Lions 59:31
21.08. Swindon Robins - King's Lynn Stars 52:41
22.08. Coventry Bees - Lakeside Hammers 55:35
22.08. King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 39:24 (po 10 wyścigach)
23.08. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 55:35
23.08. Lakeside Hammers - Coventry Bees 39:56
23.08. Leicester Lions - Poole Pirates 45:45   
27.08. King's Lynn Stars - Swindon Robins 44:43
28.08. Swindon Robins - Lakeside Hammers 57:35
30.08. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 50:40
31.08. Coventry Bees - Leicester Lions 50:42
31.08. Leicester Lions - Coventry Bees 54:38

Wrzesień:
01.09. Belle Bue Aces - Coventry Bees 36:56
01.09. Lakeside Hammers - Poole Pirates 35:26 (po 10 wyścigach)
01.09. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 50:42
03.09. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 48:42
04.09. Coventry Bees - King's Lynn Stars 52:38
04.09. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 59:36
05.09. Lakeside Hammers - Poole Pirates 45:45
06.09. Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 49:44
06.09. Leicester Lions - Swindon Robins 37:52
08.09. Swindon Robins - Coventry Bees 60:31
08.09. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 56:37
08.09. Belle Vue Aces - Leicester Lions 55:38
10.09. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 56:35
10.09. Belle Vue Aces - Swindon Robins 48:44
11.09. Leicester Lions - King's Lynn Stars 39:51
12.09. Coventry Bees - Eastbourne Eagles 60:32
12.09. Coventry Bees - Eastbourne Eagles 60:33
15.09. Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 52:40
15.09. Coventry Bees - Poole Pirates 40:50
15.09. Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 47:43
16.09. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 59:35
17.09. Leicester Lions - Poole Pirates 41:49
22.09. Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 48:42
22.09. Belle Vue Aces - Coventry Bees 40:53

25.09. Indywidualne Mistrzostwa Elite League w King's Lynn - wyniki (za speedwayupdates)


British Elite League 2014 - tabela po rundzie zasadniczej
1. Poole Pirates
 32  70  +209
2. King's Lynn Stars
 32  70  +182
3. Coventry Bees
 31  61  +59
4. Swindon Robins
 32  55  +58
5. Eastbourne Eagles
 32  47  -30
6. The Lakeside Hammers
 32  45  -10
7. Wolverhampton Wolves
 31  37  -102
8. Belle Vue Aces  32

 34

 -152
9.
Leicester Lions  32
 25 -214
10.
Birmingham Brummies  -
 - -

 * Drużyna Birmingham Brummies wycofała się z rozgrywek. Wszystkie mecze z jej udziałem oraz wszystkie zdobyte punkty decyzją BSPA zostały anulowane.

 

Faza play-off

29.09. Półfinały - 1. mecze:

King's Lynn Stars - Poole Pirates 44:45
Coventry Bees - Swindon Robins 49:41

06.10. Półfinały - rewanże:

16.10. Poole Pirates - King's Lynn Stars 47:43
Swindon Robins - Coventry Bees 45:50

Finał:

17.10. - 1. mecz
Coventry Bees - Poole Pirates 34:37

20.10. - rewanż
Poole Pirates - Coventry Bees 53:37


Poole-BELchamps2014

 


 

 

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43