ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven


Runda zasadnicza:


1. runda: 5 maja 2013
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 53:37
Victoria Piła - MIR Równe 69:21
KSM Krosno - ROW Rybnik 46:43

2. runda: 19 maja 2013
ROW Rybnik - Kolejarz Opole 53:37
7 lipca (niedziela):
Speedway Wanda Kraków - Victoria Piła 54:36

3. runda: 21 kwietnia 2013
ROW Rybnik - MIR Równe 71:19
Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:42
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 46:44

4. runda: 28 kwietnia 2013
Kolejarz Opole - KSM Krosno 54:36
Wanda Instal Kraków - MIR Równe 67:23
ROW Rybnik - Victoria Piła 49:41

5. runda: 12 maja 2013
Victoria Piła - KSM Krosno 37:53
Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik 47:43
pauzuje - Kolejarz Opole

6. runda: 26 maja 2013
KSM Krosno - Victoria Piła 51:39
ROW Rybnik - Speedway Wanda Kraków 50:40
Kolejarz Opole - pauza

7. runda: 9 czerwca 2013
Victoria Piła - ROW Rybnik 42:48
KSM Krosno - Kolejarz Opole 46:43
pauzuje - Speedway Wanda Kraków


8. runda: 30 czerwca 2013
Kolejarz Opole - Victoria Piła 55:35
Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno 51:39
ROW Rybnik - pauzuje

9. runda: 21 lipca 2013
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 45:45
Victoria Piła - Speedway Wanda Kraków 60:30
pauzuje - KSM Krosno

10. runda: 4 sierpnia 2013
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 60:30
ROW Rybnik - KSM Krosno 66:17
pauzuje - Victoria Piła


Faza finałowa:

11. runda: 18 sierpnia 2013
ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 65:25
Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 54:36

12. runda: 25 sierpnia 2013
KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 49:40
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 42:48

13. runda: 1 września 2013
ŻKS ROW Rybnik – Wanda Instal Kraków 56:33
Kolejarz Opole – KSM Krosno 50:40

14. runda: 8 września 2013
Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 43:47
KSM Krosno - Kolejarz Opole 44:46

15. runda: 15 września 2013
Kolejarz Opole - ŻKS ROW Rybnik 52:38
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 52:38

16. runda: 22 września 2013

ŻKS ROW Rybnik - KSM Krosno 65:25
Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole 51:39


Awans do I ligi: ŻKS ROW Rybnik

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43