ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc


Runda zasadnicza:


1. runda: 5 maja 2013
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 53:37
Victoria Piła - MIR Równe 69:21
KSM Krosno - ROW Rybnik 46:43

2. runda: 19 maja 2013
ROW Rybnik - Kolejarz Opole 53:37
7 lipca (niedziela):
Speedway Wanda Kraków - Victoria Piła 54:36

3. runda: 21 kwietnia 2013
ROW Rybnik - MIR Równe 71:19
Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:42
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 46:44

4. runda: 28 kwietnia 2013
Kolejarz Opole - KSM Krosno 54:36
Wanda Instal Kraków - MIR Równe 67:23
ROW Rybnik - Victoria Piła 49:41

5. runda: 12 maja 2013
Victoria Piła - KSM Krosno 37:53
Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik 47:43
pauzuje - Kolejarz Opole

6. runda: 26 maja 2013
KSM Krosno - Victoria Piła 51:39
ROW Rybnik - Speedway Wanda Kraków 50:40
Kolejarz Opole - pauza

7. runda: 9 czerwca 2013
Victoria Piła - ROW Rybnik 42:48
KSM Krosno - Kolejarz Opole 46:43
pauzuje - Speedway Wanda Kraków


8. runda: 30 czerwca 2013
Kolejarz Opole - Victoria Piła 55:35
Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno 51:39
ROW Rybnik - pauzuje

9. runda: 21 lipca 2013
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 45:45
Victoria Piła - Speedway Wanda Kraków 60:30
pauzuje - KSM Krosno

10. runda: 4 sierpnia 2013
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 60:30
ROW Rybnik - KSM Krosno 66:17
pauzuje - Victoria Piła


Faza finałowa:

11. runda: 18 sierpnia 2013
ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 65:25
Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 54:36

12. runda: 25 sierpnia 2013
KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 49:40
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 42:48

13. runda: 1 września 2013
ŻKS ROW Rybnik – Wanda Instal Kraków 56:33
Kolejarz Opole – KSM Krosno 50:40

14. runda: 8 września 2013
Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 43:47
KSM Krosno - Kolejarz Opole 44:46

15. runda: 15 września 2013
Kolejarz Opole - ŻKS ROW Rybnik 52:38
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 52:38

16. runda: 22 września 2013

ŻKS ROW Rybnik - KSM Krosno 65:25
Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole 51:39


Awans do I ligi: ŻKS ROW Rybnik

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43