KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

 

RUNDA ZASADNICZA BRITISH ELITE LEAGUE 2015

BEL logo


SYSTEM PUNKTOWANIA ELITE LEAGUE 2015:

1. Porażka u siebie, bez względu na różnicę punktów = 0 pkt.
2. Remis u siebie = 1 pkt.
3. Wygrana u siebie, bez względu na różnicę punktów = 3 pkt.
4. Porażka na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 0 pkt.
5. Porażka na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 1 pkt.
6. Remis na wyjeździe = 2 pkt.
7. Wygrana na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 3 pkt.
8. Wygrana na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 4 pkt.


Marzec 2015:
25.03. Poole Pirates - King's Lynn Stars (Elite Shield) 53:39
26.03. King's Lynn Stars - Poole Pirates (Elite Shield) 46:43 (dwumecz: 85:96)
27.03. Lakeside Hammers - Leicester Lions 59:31
27.03. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 50:42
31.03. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 58:34

Kwiecień 2015:
03.04. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 51:39
04.04. Leicester Lions - Coventry Bees 42:51
06.04. Swindon Robins - Poole Pirates 33:47 (po 13. biegach)
07.04. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 49:41
08.04. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 50:43
08.04. Poole Pirates - Lakeside Hammers 53:39
09.04. Swindon Robins - Lakeside Hammers 47:43
10.04. Coventry Bees - Poole Pirates 41:48
10.04. Lakeside Hammers - Swindon Robins 62:28
11.04. Leicester Lions - Belle Vue Aces 50:40
13.04. Belle Vue Aces - Leicester Lions 55:37
15.04. Poole Pirates - Coventry Bees 41:50
20.04. Belle Vue Aces - Coventry Bees 39:51
20.04. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 52:38
22.04. King's Lynn Stars - Swindon Robins 53:40
23.04. Swindon Robins - King's Lynn Stars 55:37
24.04. Coventry Bees - Belle Vue Aces 48:42
24.04. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 44:46
25.04. Leicester Lions - Lakeside Hammers 51:42
27.04. Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 52:38
27.04. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 48:42
29.04. King's Lynn Stars - Coventry Bees 49:41
29.04. Poole Pirates - Belle Vue Aces 45:45
30.04. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 53:40

Maj 2015:
01.05. Lakeside Hammers - Coventry Bees 42:47
04.05. Coventry Bees - Lakeside Hammers 39:24 (po 10. biegach)
04.05. Leicester Lions - King's Lynn Stars 34:50 (po 14. biegach)
04.05. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 55:38
06.05. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 55:35
07.05. Swindon Robins - Belle Vue Aces 48:42
08.05. Lakeside Hammers - Poole Pirates 44:48
09.05. Leicester Lions - Coventry Bees 42:48
11.05. Belle Vue Aces - Swindon Robins 46:44
13.05. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 50:40
18.05. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 40:50
21.05. Swindon Robins - Leicester Lions 50:40
25.05. Leicester Lions - Poole Pirates 43:47
25.05. Coventry Bees - King's Lynn Stars 57:33
25.05. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 60:33
26.05. Swindon Robins - Coventry Bees 47:43
27.05. Poole Pirates - Leicester Lions 52:38
28.05. King's Lynn Stars - Poole Pirates 48:45
29.05. Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 44:46
30.05. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 53:37

Czerwiec 2015:
01.06. Coventry Bees - Poole Pirates 22:36 (po 10 biegach)
03.06. Poole Pirates - King's Lynn Stars 58:34
17.06. Poole Pirates - Coventry Bees 53:37
18.06. Swindon Robins - Belle Vue Aces 39:53
19.06. Coventry Bees - Leicester Lions 51:39
19.06. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 50:39
20.06. Leicester Lions - Belle Vue Aces 52:40
22.06. Belle Vue Aces - Coventry Bees 45:45
22.06. The Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 57:34
25.06. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 63:27
26.06. Lakeside Hammers - Leicester Lions 57:35
26.06. Coventry Bees - Belle Vue Aces 47:43
29.06. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 40:50
29.06. Leicester Lions - Swindon Robins 52:38
29.06. Belle Vue Aces - Poole Pirates 49:44

Lipiec 2015:
01.07. King's Lynn Stars - Poole Pirates 47:46
02.07. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 60:32
08.07. Poole Pirates - Lakeside Hammers 60:30
10.07. Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 51:42
10.07. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 60:32
11.07. Leicester Lions - Swindon Robins 49:42
13.07. Swindon Robins - Poole Pirates 50:42
15.07. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 56:37
20.07. Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 55:35
20.07. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 47:46
22.07. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 60:33
22.07. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 49:41
27.07. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 39:51
27.07. Lakeside Hammers - Coventry Bees 45:45
29.07. Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 52:41
29.07. Poole Pirates - Swindon Robins 54:36
30.07. Swindon Robins - Lakeside Hammers 50:39
31.07. Coventry Bees - King's Lynn Stars 48:42
31.07. Lakeside Hammers - Swindon Robins 43:50

Sierpień 2015:
01.08. Leicester Lions - Lakeside Hammers 39:51
03.08. Belle Vue Aces - Poole Pirates 53:39
03.08. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 49:41
05.08. Poole Pirates - Leicester Lions 64:29
05.08. Belle Vue - Wolverhampton Wolves 54:39
10.08. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 38:52
10.08. Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 52:41
12.08. Poole Pirates - Belle Vue Aces 53:40
13.08. King's Lynn Stars - Leicester Lions 51:39
15.08. Leicester Lions - King's Lynn Stars 44:46
17.08. Belle Vue Aces - Swindon Robins 48:42
17.08. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 49:43
19.08. King's Lynn Stars - Coventry Bees 54:35
20.08. Swindon Robins - King's Lynn Stars 53:39
21.08. Lakeside Hammers - Poole Pirates 40:50
21.08. Coventry Bees - Swindon Robins 36:55
22.08. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 48:42
24.08. Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 57:33
27.08. Swindon Robins - Leicester Lions 51:39
30.08. Belle Vue Aces - Leicester Lions 53:37

Wrzesień 2015:
01.09. King's Lynn Stars - Leicester Lions 44:46
02.09. Poole Piarates - King's Lynn Stars 62:30
02.09. Coventry Bees - Swindon Robins 47:43
03.09. Swindon Robins - Coventry Bees 49:41
03.09. Leicester Lions - Poole Pirates 38:52
04.09. Coventry Bees - Leicester Lions 54:36
07.09. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 36:57
07.09. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 44:46
07.09. Poole Pirates - Swindon Robins 45:45
09.09. Coventry Bees - Lakeside Hammers 52:38
09.09. King's Lynn Stars - Swindon Robins 51:39


14.09. - Półfinały:
Belle Vue Aces - Swindon Robins 50:36 (po 14. biegach)
17.09.
Coventry Bees - Poole Pirates 45:45

21.09. - rewanże
Poole Pirates - Coventry Bees 58:31
Swindon Robins - Belle Vue Aces 43:47

Finał - 28.09.

Belle Vue Aces - Poole Pirates 46:46

rewanż - 30.09.
Poole Pirates - Belle Vue Aces 46:44

Poole mistrz2015 jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: teamjanowski.com

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 13
29
+168
2. Betard Sparta Wrocław 13 26 +89
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 +48
4. forBET Włókniarz 13 17 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 13 13 -16
6. Speed Car Motor Lublin 13 11 -40
7. truly.work Stal Gorzów 13 10 -70
8. Get Well Toruń 13 3 -155
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43