KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Próbowałem się z nimi (Drabikiem i Janowskim) skontaktować. Głuchy telefon był... i tyle. Powiem tak, w kadrze będą jeździli ci, którzy chcą. Ci, którzy "słabują", niech jeżdżą, ale w innych zawodach. Kadra Polski to jest poważna sprawa.

Marek Cieślak dla TVP

1. runda: 23 marca 2013 - GRAND PRIX NOWEJ ZELANDII

Auckland - Western Springs Stadium

Flaga-nowej-zelandii

1. Jarosław Hampel (1,1,3,2,2,3,3) 15
2. Tomasz Gollob (3,1,3,0,3,3,2) 15
3. Nicki Pedersen (0,0,3,3,3,2,1) 12
4. Greg Hancock (3,3,1,1,1,2,0) 11
5. Darcy Ward (3,3,1,1,3,1) 12
6. Andreas Jonsson (3,2,3,2,1,0) 11
7. Tai Woffinden (2,2,0,3,2,0) 9
8. Chris Holder (2,2,0,3,1,1) 9
9. Fredrik Lindgren (2,1,2,2,1) 8
10. Niels Kristian Iversen (1,2,2,W,2) 7
11. Emil Sajfutdinow (0,3,0,1,2) 6
12. Krzysztof Kasprzak (0,3,2,1,0) 6
13. Antonio Lindbaeck (1,0,2,3,0) 6
14. Matej Žagar (1,0,1,0,3) 5
15. M. Vaculík (2,0,1,2,0) 5
16. J. Bunyan* (0,1,0,W,0) 1

Bieg po biegu:
1. T. Gollob, T. Woffinden, M. Zagar, K. Kasprzak
2. G. Hancock, Ch. Holder, N. K. Iversen, J. Bunyan
3. D. Ward, M. Vaculík, J. Hampel, N. Pedersen
4. A. Jonsson, F. Lindgren, A. Lindbaeck, E. Sajfutdinow
5. G. Hancock, A. Jonsson, T. Gollob, N. Pedersen
6. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, J. Bunyan, M. Vaculík
7. D. Ward, Ch. Holder, F. Lindgren, M. Zagar
8. K. Kasprzak, N. K. Iversen, J. Hampel, A. Lindbaeck
9. T. Gollob, A. Lindbaeck, D. Ward, J. Bunyan
10. J. Hampel, F. Lindgren, G. Hancock, T. Woffinden
11. N. Pedersen, N. K. Iversen, M. Zagar, E. Sajfutdinow
12. A. Jonsson, K. Kasprzak, M. Vaculík, Ch. Holder
13. Ch. Holder, J. Hampel, E. Sajfutdinow, T. Gollob
14. T. Woffinden, A. Jonsson, D. Ward, N. K. Iversen (W)
15. A. Lindbaeck, M. Vaculík, G. Hancock, M. Zagar
16. N. Pedersen, F. Lindgren, K. Kasprzak, J. Bunyan (W)
17. T. Gollob, N. K. Iversen, F. Lindgren, M. Vaculik
18. N. Pedersen, T. Woffinden, Ch. Holder, A. Lindbaeck
19. M. Zagar, J. Hampel, A. Jonsson, J. Bunyan
20. D. Ward, E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Kasprzak

21. J. Hampel, N. Pedersen, D. Ward, T. Woffinden
22. T. Gollob, G. Hancock, Ch. Holder, A. Jonsson
Finał:
23. J. Hampel, T. Gollob, N. Pedersen, G. Hancock
----------------

2. runda: 20 kwietnia 2013 - GRAND PRIX EUROPY

Bydgoszcz -
Stadion Polonii

flagaUE

1. Emil Sajfutdinow (2,3,1,2,1,3,3) 15
2. Matej Žagar (3,1,2,1,3,2,2) 14
3. Tomasz Gollob (3,0,3,3,3,3,1) 16
4. Tai Woffinden (2,2,3,3,2,2,0) 14
5. Darcy Ward (1,3,2,3,3,1) 13
6. Nicki Pedersen (1,3,3,1,2,0) 10
7. Chris Holder (1,1,2,3,2,1) 10
8. Niels Kristian Iversen (1,3,0,2,3,0) 9
9. Jarosław Hampel (3,D,2,2,1) 8
10. Greg Hancock (3,2,1,1,1) 8
11. Krzysztof Buczkowski* (2,2,1,0,1) 6
12. Martin Vaculik (0,1,3,0,0) 4
13. Andreas Jonsson (0,0,0,2,2) 4
14. Fredrik Lindgren (2,1,1,D,0) 4
15. Antonio Lindbaeck (0,2,0,1,0) 3
16. Krzysztof Kasprzak (0,0,0,D,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, F. Lindgren, Ch. Holder, M. Vaculik
2. T. Gollob, K. Buczkowski, N. Pedersen, K. Kasprzak
3. J. Hampel, E. Sajfutdinow, D. Ward, A. Jonsson
4. M. Zagar, T. Woffinden, N. K. Iversen, A. Lindbaeck
5. N. K. Iversen, K. Buczkowski, F. Lindgren, J. Hampel (D)
6. E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, M. Vaculik, K. Kasprzak
7. D. Ward, G. Hancock, M. Zagar, T. Gollob
8. N. Pedersen, T. Woffinden, Ch. Holder, A. Jonsson
9. T. Woffinden, D. Ward, F. Lindgren, K. Kasprzak
10. M. Vaculik, M. Zagar, K. Buczkowski, A. Jonsson
11. N. Pedersen, J. Hampel, G. Hancock, A. Lindbaeck
12. T. Gollob, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, N. K. Iversen
13. T. Gollob, A. Jonsson, A. Lindbaeck, F. Lindgren (D)
14. D. Ward, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculik
15. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Buczkowski
16. Ch. Holder, J. Hampel, M. Zagar, K. Kasprzak (D)
17. M. Zagar, N. Pedersen, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
18. T. Gollob, T. Woffinden, J. Hampel, M. Vaculik
19. N. K. Iversen, A. Jonsson, G. Hancock, K. Kasprzak
20. D. Ward, Ch. Holder, K. Buczkowski, A. Lindbaeck

21. Półfinał I: T. Gollob, M. Zagar, Ch. Holder, N. K. Iversen
22. Półfinał II: E. Sajfutdinow, T. Woffinden, D. Ward, N. Pedersen
Finał:
23. E. Sajfutdinow, M. Zagar, T. Gollob, T. Woffinden
-------------------------

3. runda: 5 maja 2013 - GRAND PRIX SZWECJI

Goeteborg - Ullevi

szwecja-duzaFlaga

1. Emil Sajfutdinow (1,2,3,3,2,3,3) 17
2. Chris Holder (3,3,2,0,2,2,2) 14
3. Nicki Pedersen (2,3,2,1,1,2,1) 12
4. Jarosław Hampel (2,2,2,3,3,3,0) 15
5. Tai Woffinden (2,3,3,2,1,1) 12
6. Niels Kristian Iversen (2,1,3,0,3,1) 10
7. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
8. Tomasz Gollob (3,1,D,2,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,0,3,3,2) 8
10. Antonio Lindbaeck (3,3,0,1,1) 8
11. Krzysztof Kasprzak (1,2,1,1,2) 7
12. Linus Sundstroem* (1,2,1,2,0) 6
13. Fredrik Lindgren (0,1,1,2,1) 5
14. Andreas Jonsson (0,1,2,0,0) 3
15. Martin Vaculík (1,0,1,1,0) 3
16. Darcy Ward (0,W,-,-,-) 0
17. Dennis Andersson (0,0) 0
18. Mathias Thornblom (0) 0

Bieg po biegu:
1. T. Gollob, J. Hampel, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
2. M. Zagar, N. K. Iversen, K. Kasprzak, D. Ward
3. Ch. Holder, T. Woffinden, L. Sundstroem, G. Hancock
4. A. Lindbaeck, N. Pedersen, M. Vaculik, A. Jonsson
5. A. Lindbaeck, L. Sundstroem, F. Lindgren, M. Zagar
6. Ch. Holder, J. Hampel, A. Jonsson, D. Ward (W)
7. T. Woffinden, K. Kasprzak, T. Gollob, M. Vaculik
8. N. Pedersen, E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, G. Hancock
9. T. Woffinden, N. Pedersen, F. Lindgren, D. Andersson
10. G. Hancock, J. Hampel, M. Vaculik, M. Zagar
11. N. K. Iversen, A. Jonsson, L. Sundstroem, T. Gollob (D)
12. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, K. Kasprzak, A. Lindbaeck
13. G. Hancock, F. Lindgren, K. Kasprzak, A. Jonsson
14. J. Hampel, T. Woffinden, A. Lindbaeck, N. K. Iversen
15. M. Zagar, T. Gollob, N. Pedersen, Ch. Holder
16. E. Sajfutdinow, L. Sundstroem, M. Vaculik, M. Thornblom
17. N. K. Iversen, Ch. Holder, F. Lindgren, M. Vaculik
18. J. Hampel, K. Kasprzak, N. Pedersen, L. Sundstroem
19. T. Gollob, G. Hancock, A. Lindbaeck, D. Andersson
20. M. Zagar, E. Sajfutdinow, T. Woffinden, A. Jonsson

21. Półfinał I: J. Hampel, Ch. Holder, N. K. Iversen, T. Gollob
22. Pófinał II: E. Sajfutdinow, N. Pedersen, T. Woffinden, M. Zagar
Finał:
23. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, N. Pedersen, J. Hampel

---------------

4. runda: 18 maja 2013 - GRAND PRIX CZECH

Praga -
Markéta

Czechy-duzaFlaga



1. Tai Woffinden (3,3,3,3,1,3,3) 19
2. Krzysztof Kasprzak (1,2,3,1,1,2,2) 13
3. Nicki Pedersen (3,1,0,3,1,2,U) 10
4. Emil Sajfutdinow (2,3,3,3,3,3,T) 17
5. Fredrik Lindgren (2,1,2,3,2,1) 11
6. Matej žagar (3,3,2,2,0,0) 10
7. Andreas Jonsson (1,2,2,1,3,0) 9
8. Jarosław Hampel (0,3,1,0,3,1) 8
9. Chris Holder (3,2,0,0,2) 7
10. Niels Kristian Iversen (2,1,0,1,3) 7
11. Greg Hancock (2,2,1,0,2) 7
12. Martin Vaculík (1,D,3,2,0) 6
13. Antonio Lindbaeck (0,0,2,2,1) 5
14. Aleš Dryml (1,1,1,1,0) 4
15. Tomasz Gollob (0,0,1,0,2) 3
16. Josef Franc* (0,0,0,2,0) 2

Bieg po biegu:
1. M. žagar, N. K. Iversen, A. Dryml, T. Gollob
2. N. Pedersen, E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, J. Franc
3. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Jonsson, J. Hampel
4. Ch. Holder, G. Hancock, M. Vaculík, A. Lindbaeck
5. M. žagar, K. Kasprzak, F. Lindgren, A. Lindbaeck
6. T. Woffinden, Ch. Holder, N. K. Iversen, J. Franc
7. J. Hampel, G. Hancock, N. Pedersen, T. Gollob
8. E. Sajfutdinow, A. Jonsson, A. Dryml, M. Vaculík (D)
9. M. Vaculík, M. žagar, J. Hampel, J. Franc
10. K. Kasprzak, A. Jonsson, G. Hancock, N. K. Iversen
11. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, T. Gollob, Ch. Holder
12. T. Woffinden, A. Lindbaeck, A. Dryml, N. Pedersen
13. N. Pedersen, M. žagar, A. Jonsson, Ch. Holder
14. E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, N. K. Iversen, J. Hampel
15. T. Woffinden, M. Vaculík, K. Kasprzak, T. Gollob
16. F. Lindgren, J. Franc, A. Dryml, G. Hancock
17. E. Sajfutdinow, G. Hancock, T. Woffinden, M. žagar
18. N. K. Iversen, F. Lindgren, N. Pedersen, M. Vaculík
19. A. Jonsson, T. Gollob, A. Lindbaeck, J. Franc
20. J. Hampel, Ch. Holder, K. Kasprzak, A. Dryml

21. Półfinał I: E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, F. Lindgren, A. Jonsson
22. Półfinał II: T. Woffinden, N. Pedersen, J. Hampel, M. žagar
Finał:
23. T. Woffinden, K. Kasprzak, N. Pedersen (U), E. Sajfutdinow (T)
---------------


5. runda: 1 czerwca 2013 - GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII

Cardiff -
Millenium Stadium

UK.flag duza





1. Emil Sajfutdinow (1,1,3,1,3,2,3) 14
2. Niels Kristian Iversen (2,2,3,3,1,3,2) 16
3. Krzysztof Kasprzak (2,3,0,3,2,2) 13
4. Fredrik Lindgren (1,3,2,W,3,3,W) 12
5. Chris Holder (3,2,3,2,3,1) 14
6. Greg Hancock (2,3,1,2,3,0) 11
7. Nicki Pedersen (3,3,2,2,1,D) 11
8. Martin Vaculík (3,0,2,3,2,1) 11
9. Tai Woffinden (3,2,2,U/-,-) 7
10. Chris Harris* (0,1,3,1,2) 7
11. Jarosław Hampel (2,1,0,3,0) 6
12. Tomasz Gollob (0,2,1,0,2) 5
13. Andreas Jonsson (1,1,1,D,-) 3
14. Matej Žagar (1,0,0,1,1) 3
15. Ales Dryml (0,0,0,2,0) 2
16. Antonio Lindbaeck (0,0,1,0,0) 1
17. Craig Cook (1,0) 1
18. Josh Auty (1) 1

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, N. K. Iversen, M. Žagar, T. Gollob
2. M. Vaculík, J. Hampel, A. Jonsson, A. Lindbaeck
3. Ch. Holder, G. Hancock, F. Lindgren, A. Dryml
4. N. Pedersen, K. Kasprzak, E. Sajfutdinow, Ch. Harris
5. N. Pedersen, Ch. Holder, J. Hampel, M. Žagar
6. K. Kasprzak, T. Woffinden, A. Jonsson, A. Dryml
7. F. Lindgren, T. Gollob, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck
8. G. Hancock, N. K. Iversen, Ch. Harris, M. Vaculík
9. Ch. Harris, F. Lindgren, A. Jonsson, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, G. Hancock, J. Hampel
11. Ch. Holder, M. Vaculík, T. Gollob, K. Kasprzak
12. N. K. Iversen, N. Pedersen, A. Lindbaeck, A. Dryml
13. K. Kasprzak, G. Hancock, M. Žagar, A. Lindbaeck
14. M. Vaculík, N. Pedersen, C. Cook, F. Lindgren (W)
15. J. Hampel, A. Dryml, Ch. Harris, T. Gollob
16. N. K. Iversen, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, A. Jonsson (D)
17. E. Sajfutdinow, M. Vaculík, M. Žagar, A. Dryml
18. Ch. Holder, Ch. Harris, J. Auty, A. Lindbaeck
19. G. Hancock, T. Gollob, N. Pedersen, C. Cook
20. F. Lindgren, K. Kasprzak, N. K. Iversen, J. Hampel

21. Półfinał I: F. Lindgren, K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen (D)
22. Półfinał II: N. K. Iversen, E. Sajfutdinow, M. Vaculik, G. Hancock
Finał:
23. E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, K. Kasprzak, F. Lindgren (W)
-----------------

6. runda: 15 czerwca 2013 - GRAND PRIX POLSKI

Gorzów Wlkp. -
Stadion im. Edwarda Jancarza

polska flaga godloflaga





1. Jarosław Hampel (0,1,3,2,2,3,3) 14

2. Chris Holder (0,3,2,2,3,2,2) 14
3. Tai Woffinden (0,2,0,3,3,3,1) 12
4. Greg Hancock (3,2,2,0,3,2,0) 12
5. Emil Sajfutdinow (2,3,3,3,3,1) 15
6. Niels Kristian Iversen (3,3,2,3,0,0) 11
7. Krzysztof Kasprzak (3,0,3,1,2,3) 10
8. Andreas Jonsson (1,1,2,3,2,0) 9
9. Nicki Pedersen (2,0,3,2,1) 8
10. Fredrik Lindgren (2,2,1,0,2) 7
11. Matej Žagar (1,2,1,2,1) 7
12. Bartosz Zmarzlik* (1,3,1,1,0) 6
13. Martin Vaculík (3,1,0,0,0) 4
14. Tomasz Gollob (1,1,1,D,1) 4
15. Antonio Lindbaeck (2,0,0,1,0) 3
16. Aleš Dryml (0,0,0,1,1) 2

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Lindbaeck, A. Jonsson, T. Woffinden
2. M. Vaculík, E. Sajfutdinow, M. Žagar, J. Hampel
3. K. Kasprzak, N. Pedersen, T. Gollob, Ch. Holder
4. N. K. Iversen, F. Lindgren, B. Zmarzlik, A. Dryml
5. B. Zmarzlik, M. Žagar, T. Gollob, A. Lindbaeck
6. N. K. Iversen, G. Hancock, J. Hampel, K. Kasprzak
7. Ch. Holder, T. Woffinden, M. Vaculík, A. Dryml
8. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, A. Jonsson, N. Pedersen
9. J. Hampel, Ch. Holder, F. Lindgren, A. Lindbaeck
10. N. Pedersen, G. Hancock, M. Žagar, A. Dryml
11. E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, T. Gollob, T. Woffinden
12. K. Kasprzak, A. Jonsson, B. Zmarzlik, M. Vaculík
13. N. K. Iversen, N. Pedersen, A. Lindbaeck, M. Vaculík
14. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, B. Zmarzlik, G. Hancock
15. T. Woffinden, M. Žagar, K. Kasprzak, F. Lindgren
16. A. Jonsson, J. Hampel, A. Dryml, T. Gollob (D)
17. E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, A. Dryml, A. Lindbaeck
18. G. Hancock, F. Lindgren, T. Gollob, M. Vaculík
19. T. Woffinden, J. Hampel, N. Pedersen, B. Zmarzlik
20. Ch. Holder, A. Jonsson, M. Žagar, N. K. Iversen

21. Półfinał I: T. Woffinden, G. Hancock, E. Sajfutdinow, A. Jonsson
22. Półfinał II: J. Hampel, Ch. Holder, K. Kasprzak, N. K. Iversen
Finał:
23. J. Hampel, Ch. Holder, T. Woffinden, G. Hancock
----------------


7. runda: 29 czerwca 2013 - GRAND PRIX DANII

Kopenhaga -
Parken

Dania-flagaDuza






1. Darcy Ward (2,3,2,3,3,3,3) 19

2. Matej Žagar (W,1,3,2,2,3,2) 13
3. Chris Holder (1,3,3,2,2,2,1) 14
4. Tomasz Gollob (0,2,0,3,3,2,0) 10
5. Emil Sajfutdinow (3,3,3,1,2,1) 13
6. Tai Woffinden (1,2,3,2,3,0) 11
7. Greg Hancock (3,3,0,1,1,1) 9
8. Fredrik Lindgren (2,2,1,3,W,-) 8
9. Nicki Pedersen (3,1,2,0,1) 7
10. Jarosław Hampel (1,0,0,3,2) 6
11. Michael Jepsen Jensen* (0,1,1,1,3) 6
12. Krzysztof Kasprzak (2,0,2,2,0) 6
13. Martin Vaculík (1,2,2,D,1) 6
14. Niels Kristian Iversen (3,0,1,0,U) 4
15. Antonio Lindbaeck (0,0,1,0,1) 2
16. Andreas Jonsson (U/-,-,-,-) 0
rez.:
17. Peter Kildemand (2,0,0) 2
18. Kenni Larsen (1,1) 2

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Kasprzak, T. Woffinden, M.J. Jensen
2. N.K. Iversen, F. Lindgren, J. Hampel, T. Gollob
3. E. Sajfutdinow, P. Kildemand, Ch. Holder, M. Zagar (W)
4. N. Pedersen, D. Ward, M. Vaculik, A. Lindbaeck
5. D. Ward, T. Woffinden, M. Zagar, J. Hampel
6. Ch. Holder, F. Lindgren, N. Pedersen, K. Kasprzak
7. G. Hancock, T. Gollob, K. Larsen, A. Lindbaeck
8. E. Sajfutdinow, M. Vaculik, M.J. Jensen, N.K. Iversen
9. T. Woffinden, M. Vaculik, F. Lindgren, P. Kildemand
10. E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, A. Lindbaeck, J. Hampel
11. M. Zagar, N. Pedersen, N.K. Iversen, G. Hancock
12. Ch. Holder, D. Ward, M.J. Jensen, T. Gollob
13. T. Gollob, T. Woffinden, E. Sajfutdinow, N. Pedersen
14. D. Ward, K. Kasprzak, K. Larsen, N.K. Iversen
15. J. Hampel, Ch. Holder, G. Hancock, M. Vaculik (D)
16. F. Lindgren, M. Zagar, M.J. Jensen, A. Lindbaeck
17. T. Woffinden, Ch. Holder, A. Lindbaeck, N.K. Iversen (U)
18. T. Gollob, M. Zagar, M. Vaculik, K. Kasprzak
19. D. Ward, E. Sajfutdinow, G. Hancock, F. Lindgren (W)
20. M.J. Jensen, J. Hampel, N. Pedersen, P. Kildemand

21. Półfinał I: D. Ward, Ch. Holder, G. Hancock
22. Półfinał II: Zagar, T. Gollob, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
Finał:
23. D. Ward, M. Zagar, Ch. Holder, T. Gollob
------------------
 
8. runda: 3 sierpnia 2013 - GRAND PRIX WŁOCH

Terenzano -
Olimpia

Italy flagaDuza
 
 
 
 
 
 
 
1. Niels Kristian Iversen (3,0,W,3,2,2,3) 13
2. Tai Woffinden (2,2,3,3,3,3,2) 18
3. Emil Sajfutdinow (0,3,2,1,1,2,1) 10
4. Matej Žagar (3,3,1,2,2,3,0) 14
5. Jarosław Hampel (3,2,1,3,3,1) 13
6. Nicki Pedersen (2,3,3,2,1,1) 12
7. Darcy Ward (3,2,2,1,3,0) 11
8. Leon Madsen (1,1,3,2,1,0) 8
9. Tomasz Gollob (0,1,D,2,3) 6
10. Antonio Lindbaeck (0,2,2,0,2) 6
11. Fredrik Lindgren (1,1,2,0,2) 6
12. Greg Hancock (2,0,0,3,0) 5
13. Krzysztof Kasprzak (0,3,1,1,D) 5
14. Martin Vaculík (2,0,1,1,1) 5
15. Aleš Dryml (1,0,3,0,0) 4
16. Nicolas Covatti* (1,1,0,W) 2
17. Nicolas Vicentin (U) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, N. Pedersen, N. Covatti, E. Sajfutdinow
2. N. K. Iversen, G. Hancock, A. Dryml, T. Gollob
3. D. Ward, M. Vaculík, L. Madsen, K. Kasprzak
4. J. Hampel, T. Woffinden, F. Lindgren, A. Lindbaeck
5. K. Kasprzak, A. Lindbaeck, N. Covatti, G. Hancock
6. N. Pedersen, T. Woffinden, L. Madsen, A. Dryml
7. E. Sajfutdinow, J. Hampel, T. Gollob, M. Vaculík
8. M. Žagar, D. Ward, F. Lindgren, N. K. Iversen
9. A. Dryml, F. Lindgren, M. Vaculík, N. Covatti
10. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, G. Hancock
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, N. K. Iversen (W)
12. L. Madsen, A. Lindbaeck, M. Žagar, T. Gollob (D)
13. T. Woffinden, T. Gollob, D. Ward, N. Covatti (W)
14. N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculík, A. Lindbaeck
15. G. Hancock, L. Madsen, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
16. J. Hampel, M. Žagar, K. Kasprzak, A. Dryml
17. J. Hampel, N. K. Iversen, L. Madsen, N. Vicentin
18. T. Gollob, F. Lindgren, N. Pedersen, K. Kasprzak (D)
19. D. Ward, A. Lindbaeck, E. Sajfutdinow, A. Dryml
20. T. Woffinden, M. Žagar, M. Vaculík, G. Hancock

21. Półfinał I: T. Woffinden, N. K. Iversen, N. Pedersen, L. Madsen
22. Półfinał II: M. Zagar, E. Sajfutdinow, J. Hampel, D. Ward
Finał:
23. Finał: N. K. Iversen, T. Woffinden, E. Sajfutdinow, M. Žagar
-----------------------

9. runda: 17 sierpnia 2013 - GRAND PRIX ŁOTWY

Daugavpils -
Lokomotiv Spidvejs Centrs

Łotwa-duża





1. Greg Hancock (3,3,2,2,2,3,3) 18

2. Darcy Ward (3,2,0,3,1,2,2) 13
3. Tai Woffinden (2,3,3,2,1,3) 14
4. Nicki Pedersen (0,2,1,3,3,2,T) 11
5. Niels Kristian Iversen (3,2,2,3,3,W) 13
6. Jarosław Hampel (2,0,3,3,3,0) 11
7. Matej Žagar (3,1,2,2,0,1) 9
8. Andrzej Lebiediew* (2,0,3,1,2,1) 9
9. Martin Vaculík (1,3,0,0,3) 7
10. Emil Sajfutdinow (1,2,3,1,W) 7
11. Andreas Jonsson (2,1,1,1,2) 7
12. Tomasz Gollob (0,3,D,0,2) 5
13. Leon Madsen (0,1,1,2,1) 5
14. Fredrik Lindgren (0,1,2,0,1) 4
15. Krzysztof Kasprzak (1,D,1,1,0) 3
16. Antonio Lindbaeck (1,0,0,0,T) 1
17. Wiaczesław Giruckis (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. K. Iversen, T. Woffinden, A. Lindbaeck, T. Gollob
2. D. Ward, J. Hampel, E. Sajfutdinow, N. Pedersen
3. M. Žagar, A. Lebiediew, K. Kasprzak, L. Madsen
4. G. Hancock, A. Jonsson, M. Vaculík, F. Lindgren
5. G. Hancock, N. K. Iversen, L. Madsen, J. Hampel
6. T. Gollob, N. Pedersen, F. Lindgren, K. Kasprzak (D)
7. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, A. Lebiediew
8. M. Vaculík, D. Ward, M. Žagar, A. Lindbaeck
9. A. Lebiediew, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculík
10. J. Hampel, M. Žagar, A. Jonsson, T. Gollob (D)
11. T. Woffinden, F. Lindgren, L. Madsen, D. Ward
12. E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Kasprzak, A. Lindbaeck
13. N. K. Iversen, M. Žagar, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. D. Ward, G. Hancock, A. Lebiediew, T. Gollob
15. J. Hampel, T. Woffinden, K. Kasprzak, M. Vaculík
16. N. Pedersen, L. Madsen, A. Jonsson, A. Lindbaeck
17. N. K. Iversen, A. Jonsson, D. Ward, K. Kasprzak
18. M. Vaculík, T. Gollob, L. Madsen, E. Sajfutdinow (W)
19. N. Pedersen, G. Hancock, T. Woffinden, M. Žagar
20. J. Hampel, A. Lebiediew, F. Lindgren, W. Giruckis (Lindbaeck - T)

21. Półfinał I: T. Woffinden, N. Pedersen, M. Žagar, N. K. Iversen (W)
22. Półfinał II: G. Hancock, D. Ward, A. Lebiediew, J. Hampel
Finał:
23. Finał: G. Hancock, D. Ward, T. Woffinden, Pedersen (T)
-----------

10. runda: 7 września 2013 - GRAND PRIX SŁOWENII

Krško -
Stadion Matiji Gubca
Slowenia duza
 
 
 
 
 
 
1. Jarosław Hampel (3,1,0,3,3,3,3) 16
2. Tai Woffinden (3,3,3,2,2,2,2) 17
3. Tomasz Gollob (3,1,2,3,3,3,1) 16
4. Niels Kristian Iversen (3,3,1,2,0,2,0) 11
5. Nicki Pedersen (2,3,3,3,2,1) 14
6. Darcy Ward (1,2,2,2,2,1) 10
7. Greg Hancock (2,1,1,2,3,0) 9
8. Matej Žagar (1,0,1,3,3,0) 8
9. Krzysztof Kasprzak (2,2,3,1,0) 8
10. Fredrik Lindgren (2,2,2,0,2) 8
11. Antonio Lindbaeck (0,2,3,1,1) 7
12. Martin Vaculík (1,3,0,1,0) 5
13. Aleksander Čonda (0,0,2,0,1) 3
14. Andreas Jonsson (1,0,1,0,1) 3
15. Aleš Dryml (0,1,0,1,0) 2
16. Leon Madsen (0,0,0,0,1) 1

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, G. Hancock, M. Žagar , L. Madsen
2. T. Gollob, F. Lindgren, A. Jonsson, A. Lindbaeck
3. T. Woffinden, N. Pedersen, D. Ward, A. Čonda
4. N. K. Iversen, K. Kasprzak, M. Vaculík, A. Dryml
5. N. Pedersen, K. Kasprzak, T. Gollob, M. Žagar
6. M. Vaculík, A. Lindbaeck, J. Hampel, A. Čonda
7. N. K. Iversen, D. Ward, G. Hancock, A. Jonsson
8. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Dryml, L. Madsen
9. A. Lindbaeck, D. Ward, M. Žagar, A. Dryml
10. T. Woffinden, T. Gollob, N. K. Iversen, J. Hampel
11. N. Pedersen, F. Lindgren, G. Hancock, M. Vaculík
12. K. Kasprzak, A. Čonda , A. Jonsson, L. Madsen
13. M. Žagar, T. Woffinden, M. Vaculík, A. Jonsson
14. J. Hampel, D. Ward, K. Kasprzak, F. Lindgren
15. T. Gollob, G. Hancock, A. Dryml, A. Čonda
16. N. Pedersen, N. K. Iversen, A. Lindbaeck, L. Madsen
17. M. Žagar, F. Lindgren, A. Čonda , N. K. Iversen
18. J. Hampel, N. Pedersen, A. Jonsson, A. Dryml
19. G. Hancock, T. Woffinden, A. Lindbaeck, K. Kasprzak
20. T. Gollob, D. Ward, L. Madsen, M. Vaculík

21. Półfinał I: J. Hampel, T. Woffinden, D. Ward, G. Hancock
22. Półfinał II: T. Gollob, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Žagar
Finał:
23. J. Hampel, T. Woffinden, T. Gollob, N. K. Iversen
----------

11. runda: 22 września 2013 - GRAND PRIX SZWECJI

Sztokholm -
Friends Arena
szwecja-duzaFlaga
 
 


1. Niels Kristian Iversen (T,3,3,3,3,3,3) 18
2. Matej Žagar (3,3,3,2,0,2,2) 15
3. Jarosław Hampel (2,0,2,2,3,3,1) 13
4. Greg Hancock (3,3,0,3,2,2,0) 13
5. Darcy Ward (3,2,3,3,3,1) 15
6. Andreas Jonsson (2,3,2,1,2,0) 10
7. Krzysztof Kasprzak (1,2,3,2,2,0) 10
8. Leon Madsen (3,1,1,0,3,1) 9
9. Fredrik Lindgren (2,2,2,1,1) 8
10. Tai Woffinden (W,2,2,3,D) 7
11. Nicki Pedersen (2,T,1,1,1) 5
12. Fredrik Engman (1,1,0,2,0) 4
13. Antonio Lindbaeck (1,0,1,0,1) 3
14. Ales Dryml (0,1,1,1,0) 3
15. Kim Nilsson (1,0,0,0,2) 3
16. Oliver Berntzon (0,1,0,0,1) 2
17. Martin Vaculík (0,U,-,-,-) 0
18. Tomasz Gollob (U/-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Hancock, Lindgren, Lindbaeck, Vaculík
2. Žagar, Jonsson, Engman (Gollob u/-), Woffinden (w/su)
3. Madsen, Pedersen, Kasprzak, Dryml
4. Ward, Hampel, Berntzon (Iversen - t), Nilsson
5. Hancock, Kasprzak, Engman, Hampel
6. Jonsson, Lindgren, Berntzon (Pedersen - t), Nilsson
7. Žagar, Ward, Madsen, Lindbaeck
8. Iversen, Woffinden, Dryml, Vaculík (u)
9. Iversen, Jonsson, Madsen, Hancock
10. Ward, Lindgren, Dryml, Engman
11. Kasprzak, Woffinden, Lindbaeck, Nilsson
12. Žagar, Hampel, Pedersen, Berntzon
13. Hancock, Žagar, Dryml, Nilsson
14. Woffinden, Hampel, Lindgren, Madsen
15. Iversen, Engman, Pedersen, Lindbaeck
16. Ward, Kasprzak, Jonsson, Berntzon
17. Ward, Hancock, Pedersen, Woffinden (d4)
18. Iversen, Kasprzak, Lindgren, Žagar
19. Hampel, Jonsson, Lindbaeck, Dryml
20. Madsen, Nilsson, Berntzon, Engman

21. Półfinał I: Hampel, Žagar, Ward, Jonsson
22. Półfinał II: Iversen, Hancock, Madsen, Kasprzak
Finał:
23. Iversen, Žagar, Hampel, Hancock
--------------
 
12. runda: 5 października 2013 - GRAND PRIX POLSKI

Toruń -
Moto Arena
polska flaga godloflaga
 
 



1. A. Miedziński (3,2,1,2,2,2,3) 15
2. G. Hancock (3,3,3,3,1,3,2) 18
3. J. Hampel (3,1,3,3,3,3,1) 17
4. N. K. Iversen (3,2,1,3,2,2,0) 13
5. D. Ward (2,2,2,3,3,1) 13
6. T. Woffinden (1,3,3,1,1,1) 10
7. K. Kasprzak (1,0,3,2,3,0) 9
8. N. Pedersen (1,3,0,1,3,0) 8
9. L. Madsen (2,1,2,2,0) 7
10. A. Lindbaeck (2,3,W,0,1) 6
11. M. Vaculík (0,2,2,0,2) 6
12. T. Batchelor (1,1,1,2,1) 6
13. A. Jonsson (2,0,2,1,0) 5
14. M. Žagar (0,0,0,1,2) 3
15. F. Lindgren (0,1,1,0,0) 2
16. A. Dryml (0,0,0,0,0) 0
----
17. P. Przedpełski NS
18. K. Pulczyński NS

Bieg po biegu:
1. A. Miedziński, L. Madsen, T. Batchelor, F. Lindgren
2. G. Hancock, A. Jonsson, K. Kasprzak, M. Žagar
3. N. K. Iversen, D. Ward, T. Woffinden, M. Vaculík
4. J. Hampel, A. Lindbaeck, N. Pedersen, A. Dryml
5. T. Woffinden, A. Miedziński, J. Hampel, K. Kasprzak
6. G. Hancock, D. Ward, L. Madsen, A. Dryml
7. A. Lindbaeck, M. Vaculík, F. Lindgren, M. Žagar
8. N. Pedersen, N. K. Iversen, T. Batchelor, A. Jonsson
9. G. Hancock, M. Vaculík, A. Miedziński, N. Pedersen
10. K. Kasprzak, L. Madsen, N. K. Iversen, A. Lindbaeck (W)
11. T. Woffinden, A. Jonsson, F. Lindgren, A. Dryml
12. J. Hampel, D. Ward, T. Batchelor, M. Žagar
13. N. K. Iversen, A. Miedziński, M. Žagar, A. Dryml
14. J. Hampel, L. Madsen, A. Jonsson, M. Vaculík
15. D. Ward, K. Kasprzak, N. Pedersen, F. Lindgren
16. G. Hancock, T. Batchelor, T. Woffinden, A. Lindbaeck
17. D. Ward, A. Miedziński, A. Lindbaeck, A. Jonsson
18. N. Pedersen, M. Žagar, T. Woffinden, L. Madsen
19. J. Hampel, N. K. Iversen, G. Hancock, F. Lindgren
20. K. Kasprzak, M. Vaculík, T. Batchelor, A. Dryml

21. Półfinał 1. J. Hampel, N. K. Iversen, T. Woffinden, K. Kasprzak
22. Półfinał 2. G. Hancock, A. Miedziński, D. Ward, N. Pedersen
Finał:
23. A. Miedziński, G. Hancock, J. Hampel, N. K. Iversen


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2013
1. flaga UK Tai Woffinden  151
2. flaga Polski Jarosław Hampel 142
3. flaga Danii Niels Kristian Iversen 132
4. flaga USA Greg Hancock  129
5. flaga Danii Nicki Pedersen  121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  114
7. flaga Słowenii Matej Žagar 110
8. flaga Australii Darcy Ward 106
9. flaga Polski Tomasz Gollob  89
10. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  89
11. flaga Szwecji Fredrik Lindgren  83
12. flaga Australii Chris Holder 82
13. flaga Szwecji Andreas Jonsson 64
14. Słowacja Martin Vaculík  62
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 51
 
Woffi-IMS-gratulacje
 
 
Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Próbowałem się z nimi (Drabikiem i Janowskim) skontaktować. Głuchy telefon był... i tyle. Powiem tak, w kadrze będą jeździli ci, którzy chcą. Ci, którzy "słabują", niech jeżdżą, ale w innych zawodach. Kadra Polski to jest poważna sprawa.

Marek Cieślak dla TVP

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 9 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
118
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
111
3. flaga Danii Leon Madsen
109
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 98
5. SVK Martin Vaculík 88
6. flaga Polski Maciej Janowski
80
7. flaga Polski Patryk Dudek 75
8. flaga Słowenii Matej Žagar 74
9. flaga Australii Jason Doyle 73
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 69
11. flaga Danii Niels Kristian Iversen 66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
56
13. flaga UK Tai Woffinden 51
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 51
15. flaga UK Robert Lambert 37
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43