ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza

1. Runda - 28 marca 2016 (poniedziałek)
Kraków - Krosno 48:42
Rzeszów - Łódź 50:39
Piła - Częstochowa 61:29
Opole - Bydgoszcz 46:44
12 czerwca 2016 (niedziela)
Daugavpils - Gdańsk 56:34

2. Runda - 3 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 49:41
Łódź - Piła 47:43
Gdańsk - Rzeszów 62:28
Krosno - Daugavpils 33:57
Rawicz - Częstochowa 25:65 (przeł. 11.06.)

3. Runda - 10 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Łódź (przeł.)
Daugavpils - Bydgoszcz 49:41
Rzeszów - Krosno 54:36 (przeł. 06.05.)
Piła - Gdańsk 49:41
Opole - Kraków 47:41 (przeł.12.06.)

4. Runda - 17 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 43:47 (przeł. na 22.04.)
Kraków - Daugavpils 39:51
Gdańsk - Częstochowa 54:36 (przeł. na 22.04.)
Krosno - Piła 29:49 (po 13 biegach)
Rawicz - Łódź 23:31 po 9 biegach (przeł.15.05.)

5. Runda - 24 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Krosno 59:31
Łódź - Gdańsk 58:31
Rzeszów - Kraków 48:42 (przeł. 28.04.)
Piła - Bydgoszcz 51:39
Opole - Daugavpils 31:58

6. Runda - 1 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Kraków - Piła 52:38
Daugavpils - Rzeszów 52:37
Krosno - Łódź 39:51
Rawicz - Gdańsk 27:63

7. Runda - 8 maja 2016 (niedziela)
Częstochowa - Kraków 51:39
Łódź - Bydgoszcz 60:30
Gdańsk - Krosno 49:41
Piła - Daugavpils 40:49
Opole - Rzeszów 37:53

8. Runda - 22 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Gdańsk 46:44
Kraków - Łódź 35:55
Daugavpils - Częstochowa 51:39
Rzeszów - Piła 51:36
Rawicz - Krosno 33:57

9. Runda - 29 maja 2016 (niedziela) - runda przełożona na 03.07.
Łódź - Daugavpils 56:34
Gdańsk - Kraków 44:46
Krosno - Bydgoszcz 47:43
Opole - Piła 33:57
Częstochowa - Rzeszów 50:40

10. Runda - 5 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Krosno 48:42
Kraków - Gdańsk 49:41
Daugavpils - Łódź 42:47
Rzeszów - Częstochowa 50:40
Rawicz - Piła 30:57

11. Runda - 19 czerwca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Daugavpils 54:36
Łódź - Kraków 52:38
Gdańsk - Bydgoszcz 59:31
Piła - Rzeszów 55:35
Opole - Krosno 35:55

12. Runda - 26 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Łódź 41:49
Kraków - Częstochowa 46:44
Daugavpils - Piła 51:39
Krosno - Gdańsk 50:40
Rawicz - Rzeszów 35:55

13. Runda - 10 lipca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Bydgoszcz 66:24
Łódź - Krosno 59:31
Rzeszów - Daugavpils 47:43
Piła - Kraków 49:41
Opole - Gdańsk 44:46

14. Runda - 5 sierpnia 2016 (piątek)
Bydgoszcz - Piła 46:44
Kraków - Rzeszów 51:39
Gdańsk - Łódź 40:50
Krosno - Częstochowa 41:49
31 lipca (niedziela):
Rawicz - Daugavpils 32:57

15. Runda - 21 sierpnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Gdańsk 53:37 (przeł. 4 września)
Daugavpils - Kraków 54:35
Rzeszów - Bydgoszcz 60:30
Piła - Krosno 53:37
Opole - Łódź 29:61 (przeł. 2 września)

16. Runda - 28 sierpnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Daugavpils 40:50
Łódź - Częstochowa 64:25
Gdańsk - Piła 45:44
Krosno - Rzeszów 42:48
Rawicz - Kraków 32:57

17. Runda - 4 września 2016 (niedziela)
Kraków - Bydgoszcz 50:40
Daugavpils - Krosno 59:31
Rzeszów - Gdańsk 30:59
Piła - Łódź 40:50
Opole - Częstochowa 33:57

18. Runda - 11 września 2016 (niedziela)
Częstochowa - Piła 60:30
Łódź - Rzeszów 62:28
Gdańsk - Daugavpils 55:35
Krosno - Kraków 48:42
Rawicz - Bydgoszcz 44:46


Runda finałowa

Finał - 18 września (niedziela)

Daugavpils - Łódź 47:43

Opole - Rawicz 57:33

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)

Łódź - Daugavpils 46:44

Rawicz - Opole 51:38

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43