KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWiem, że BSI obiecało prezesowi Grzybowi, że Grand Prix trafi do Gorzowa i nie wiem co się stało, że jednak tak nie będzie

Władysław Komarnicki dla "Przeglądu Sportowego"

 

630x120 baner speedway

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza

1. Runda - 28 marca 2016 (poniedziałek)
Kraków - Krosno 48:42
Rzeszów - Łódź 50:39
Piła - Częstochowa 61:29
Opole - Bydgoszcz 46:44
12 czerwca 2016 (niedziela)
Daugavpils - Gdańsk 56:34

2. Runda - 3 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 49:41
Łódź - Piła 47:43
Gdańsk - Rzeszów 62:28
Krosno - Daugavpils 33:57
Rawicz - Częstochowa 25:65 (przeł. 11.06.)

3. Runda - 10 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Łódź (przeł.)
Daugavpils - Bydgoszcz 49:41
Rzeszów - Krosno 54:36 (przeł. 06.05.)
Piła - Gdańsk 49:41
Opole - Kraków 47:41 (przeł.12.06.)

4. Runda - 17 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 43:47 (przeł. na 22.04.)
Kraków - Daugavpils 39:51
Gdańsk - Częstochowa 54:36 (przeł. na 22.04.)
Krosno - Piła 29:49 (po 13 biegach)
Rawicz - Łódź 23:31 po 9 biegach (przeł.15.05.)

5. Runda - 24 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Krosno 59:31
Łódź - Gdańsk 58:31
Rzeszów - Kraków 48:42 (przeł. 28.04.)
Piła - Bydgoszcz 51:39
Opole - Daugavpils 31:58

6. Runda - 1 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Kraków - Piła 52:38
Daugavpils - Rzeszów 52:37
Krosno - Łódź 39:51
Rawicz - Gdańsk 27:63

7. Runda - 8 maja 2016 (niedziela)
Częstochowa - Kraków 51:39
Łódź - Bydgoszcz 60:30
Gdańsk - Krosno 49:41
Piła - Daugavpils 40:49
Opole - Rzeszów 37:53

8. Runda - 22 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Gdańsk 46:44
Kraków - Łódź 35:55
Daugavpils - Częstochowa 51:39
Rzeszów - Piła 51:36
Rawicz - Krosno 33:57

9. Runda - 29 maja 2016 (niedziela) - runda przełożona na 03.07.
Łódź - Daugavpils 56:34
Gdańsk - Kraków 44:46
Krosno - Bydgoszcz 47:43
Opole - Piła 33:57
Częstochowa - Rzeszów 50:40

10. Runda - 5 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Krosno 48:42
Kraków - Gdańsk 49:41
Daugavpils - Łódź 42:47
Rzeszów - Częstochowa 50:40
Rawicz - Piła 30:57

11. Runda - 19 czerwca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Daugavpils 54:36
Łódź - Kraków 52:38
Gdańsk - Bydgoszcz 59:31
Piła - Rzeszów 55:35
Opole - Krosno 35:55

12. Runda - 26 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Łódź 41:49
Kraków - Częstochowa 46:44
Daugavpils - Piła 51:39
Krosno - Gdańsk 50:40
Rawicz - Rzeszów 35:55

13. Runda - 10 lipca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Bydgoszcz 66:24
Łódź - Krosno 59:31
Rzeszów - Daugavpils 47:43
Piła - Kraków 49:41
Opole - Gdańsk 44:46

14. Runda - 5 sierpnia 2016 (piątek)
Bydgoszcz - Piła 46:44
Kraków - Rzeszów 51:39
Gdańsk - Łódź 40:50
Krosno - Częstochowa 41:49
31 lipca (niedziela):
Rawicz - Daugavpils 32:57

15. Runda - 21 sierpnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Gdańsk 53:37 (przeł. 4 września)
Daugavpils - Kraków 54:35
Rzeszów - Bydgoszcz 60:30
Piła - Krosno 53:37
Opole - Łódź 29:61 (przeł. 2 września)

16. Runda - 28 sierpnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Daugavpils 40:50
Łódź - Częstochowa 64:25
Gdańsk - Piła 45:44
Krosno - Rzeszów 42:48
Rawicz - Kraków 32:57

17. Runda - 4 września 2016 (niedziela)
Kraków - Bydgoszcz 50:40
Daugavpils - Krosno 59:31
Rzeszów - Gdańsk 30:59
Piła - Łódź 40:50
Opole - Częstochowa 33:57

18. Runda - 11 września 2016 (niedziela)
Częstochowa - Piła 60:30
Łódź - Rzeszów 62:28
Gdańsk - Daugavpils 55:35
Krosno - Kraków 48:42
Rawicz - Bydgoszcz 44:46


Runda finałowa

Finał - 18 września (niedziela)

Daugavpils - Łódź 47:43

Opole - Rawicz 57:33

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)

Łódź - Daugavpils 46:44

Rawicz - Opole 51:38

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWiem, że BSI obiecało prezesowi Grzybowi, że Grand Prix trafi do Gorzowa i nie wiem co się stało, że jednak tak nie będzie

Władysław Komarnicki dla "Przeglądu Sportowego"

 

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
9
16
+119
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 9 14 +39
3. Motor Lublin
9 13 +11
4. Fogo Unia Leszno
9 11 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 9 11 +24
6. Marwis.pl Falubaz Z.G.
9 6 -68
7. eWinner Apator
9 5 -38
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 9 4 -111
 eWinner 1. Liga 2021
1. ROW Rybnik
9 16 +79
2. Cellfast Wilki Krosno 10 16 +42
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia 9 15 +88
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 14 +24
5. Abramczyk Polonia Bdg. 8 8 -3
6. Orzeł Łódź 8 7 -6
7. Aforti Start Gniezno 8 6 -49
8. Unia Tarnów 10 0 -175
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 6 13 +157
2. Metalika Recycling Kolejarz  4 8 +39
3. SpecHouse PSŻ Poznań  5 4 -14
4. Trans MF Landshut Devils  5 3 -26
5. Optibet Lokomotiv Daugavpils  2 2 -8
6. 7R Stolaro Stal Rzeszów  5 2 -75
7. MSC Wölfe Wittstock  3 0 -73
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43