ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

 Nice Polska Liga Zuzlowa - biale

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Ostrów - Rybnik 48:41
Kraków - Gniezno 49:41
Bydgoszcz - Łódź 57:33
Daugavpils - pauza

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Ostrów 57:33
Gniezno - Bydgoszcz 42:48
Rybnik - Kraków 62:28
Łódź - pauza

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Łódź - Gniezno 49:40
Kraków - Daugavpils 41:49
Bydgoszcz - Rybnik 48:41
Ostrów - pauza

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36
Ostrów - Kraków 52:38
Rybnik - Łódź 62:27
Gniezno - pauza

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Łódź - Daugavpils 40:50
Gniezno - Rybnik 42:48
Bydgoszcz - Ostrów 37:53
Kraków - pauza

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Gniezno 61:29
Ostrów - Łódź 63:27
Kraków - Bydgoszcz 46:44
Rybnik - pauza

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Łódź - Kraków 48:42
Rybnik - Daugavpils 60:30
przeł. 02.08.
Gniezno - Ostrów 28:62
Bydgoszcz - pauza

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Łódź - Bydgoszcz 50:40
Gniezno - Kraków 41:47
24.06. (środa)
Rybnik - Ostrów 60:30
Daugavpils - pauza

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Ostrów - Daugavpils 48:42
Kraków - Rybnik 32:58
Bydgoszcz - Gniezno 61:29
Łódź - pauza

10. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Daugavpils - Kraków 57:33
Gniezno - Łódź 45:45
Rybnik - Bydgoszcz 51:39
Ostrów - pauza

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Łódź - Rybnik 36:54
Kraków - Ostrów 36:54
Bydgoszcz - Daugavpils 43:47
Gniezno - pauza

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Łódź 58:32
Ostrów - Bydgoszcz 56:34
Rybnik - Gniezno 69:20
Kraków - pauza

13. runda: 16 sierpnia 2015 (niedziela)
Łódź - Ostrów 51:39
Gniezno - Daugavpils 36:54
Bydgoszcz - Kraków 58:32
Rybnik - pauza

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Rybnik 54:35
Ostrów - Gniezno 59:31
Kraków - Łódź 51:39
Bydgoszcz - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
przeł. 11.09. (czwartek)
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 45:45
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - ŻKS ROW Rybnik 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 50:40
ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 49:41


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 50:40

Finał - rewanż: 27 września 2015 r. (niedziela)
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils 49:41

Zwycięzca NICE PLŻ 2015 - SK Lokomotiv Daugavpils

Baraże:
4 października 2015
(niedziela)
Baraż o PLŻ - 1. mecz
Polonia Piła - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 50:39

11 października 2015 (niedziela)
Baraż o PLŻ - rewanż
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Piła 55:35

Utrzymanie: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43