ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven


Runda zasadnicza Elitserien 2012:


1 runda: 1 maja 2012

Piraterna - Dackarna 41:49 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Indianerna - Vargarna 42:48
Vastervik - Valsarna 40:50
9 maja 2012 (środa)
Hammarby - Elit Vetlanda 44:46

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
Vargarna - Vastervik 43:47
Valsarna - Piraterna 44:46
Dackarna - Hammarby 52:38

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)
Piraterna - Indianerna 46:44
Valsarna - Elit Vetlanda 35:49
Dackarna - Vastervik 46:44
4 czerwca 2012 (poniedziałek)
Hammarby - Vargarna 52:38

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)
Hammarby - Piraterna 31:59
Vargarna - Dackarna 42:48
Indianerna - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Vastervik 57:33

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)
Vastervik - Indianerna 48:42
Valsarna - Hammarby 44:46
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43
Piraterna - Vargarna 58:31

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)
Indianerna - Dackarna 45:43
Vastervik - Hammarby 40:50
Valsarna - Vargarna 48:42
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)
Piraterna - Vastervik 46:44
Dackarna - Valsarna 48:42
Vargarna - Elit Vetlanda 40:50
Hammarby - Indianerna 43:47

Rewanże:

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)
Dackarna - Piraterna 55:35
Elit Vetlanda - Hammarby 49:41
Vargarna - Indianerna 43:47
Valsarna - Vastervik 48:42

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)
Hammarby - Dackarna 46:44
Indianerna - Elit Vetlanda 42:48
Vastervik - Vargarna 48:42
Piraterna - Valsarna 40:0 (wo.)

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)
Vargarna - Hammarby 46:44
Indianerna - Piraterna 44:46
Elit Vetlanda - Valsarna 52:38
Vastervik - Dackarna 35:55

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)
Piraterna - Hammarby 56:34
Dackarna - Vargarna 44:46
Valsarna - Indianerna 45:45
Vastervik - Elit Vetlanda 48:42

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)
Indianerna - Vastervik 54:36
Hammarby - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Vargarna - Piraterna 38:51

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Indianerna 49:41
Hammarby - Vastervik 60:30
Vargarna - Valsarna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 46:44

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)
Indianerna - Hammarby 68:22
Vastervik - Piraterna 48:42
Valsarna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Vargarna 48:42

Faza play-off:

Awans - 6 najlepszych drużyn po fazie zasadniczej.
Dwie najlepsze - bezpośredni awans do półfinałów (w nich wybierają sobie rywala).
Cztery kolejne - ćwierćfinały.

Ćwierćfinały:
28 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Vastervik 53:37
Hammarby - Indianerna 46:44

4 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/4 finału
Vastervik - Dackarna 43:47
5 września (środa)
Indianerna - Hammarby 56:34

Półfinały:
11 września 2012 (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 44:46
Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 50:40


18 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/2 finału
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla
58:32
19 września (środa)
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 51:39

Finał:
2 października 2012 (wtorek)
Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda 46:44

3 października 2012 (środa) - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 52:37


VMS ELIT VETLANDA - DRUŻYNOWY MISTRZ SZWECJI 2012

Crump-SvenskMastar

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43