KMŻ Lublin: 34
9. D. Watt (3,2,1*,3,1,0) 10+1
10. M. Franków (0,1*,0) 1+1
11. D. Lampart (2,T,2,2,1,2) 9
12. A. Kudriaszow (T,1,0) 1
13. R. Miśkowiak (3,3,1,1*,D,1) 9+1
14. A. Madej (2,0,0,0) 2
15. D. Dąbrowski (1*,1,0,0) 2+1

Orzeł Łódź: 56
1. M. Korneliussen (T,3,3,3,-) 9
2. M. Puszakowski (1*,2*,2*,1) 6+3
3. A. Lindbaeck (3,2,3,2,2*) 12+1
4. J. Jamróg (1,1*,0,2*,3) 7+2
5. J. Doyle (2,3,3,3,3) 14
6. E. Mazur (2,3,0,2*,1) 8+1
7. M. Drożdżowski (0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. D. Watt, E. Mazu, M. Puszakowski, M. Franków 3:3 (3:3)
2. E. Mazur, A. Madej, D. Dąbrowski, M. Drożdżowski 3:3 (6:6)
3. A. Lindbaeck, D. Lampart, J. Jamróg, A. Madej 2:4 (8:10)
4. R. Miśkowiak, J. Doyle, D. Dąbrowski, M. Drożdżowski 4:2 (12:12)
5. D. Dąbrowski, M. Korneliussen, M. Puszakowski, A. Kudriaszow 1:5 (13:17)
6. R. Miśkowiak, A. Lindbaeck, J. Jamróg, A. Madej 3:3 (16:20)
7. J. Doyle, D. Watt, M. Franków, E. Mazur 3:3 (19:23)
8. M. Korneliussen, M. Puszakowski, R. Miśkowiak, D. Dąbrowski 1:5 (20:28)
9. A. Lindbaeck, D. Lampart, D. Watt, J. Jamróg 3:3 (23:31)
10. J. Doyle, D. Lampart, R. Miśkowiak, M. Drożdżowski 3:3 (26:34)
11. D. Watt, A. Lindbaeck, M. Puszakowski, R. Miśkowiak (D) 3:3 (29:37)
12. M. Korneliussen, E. Mazur, D. Lampart, A. Madej 1:5 (30:42)
13. J. Doyle, J. Jamróg, D. Watt, A. Kudriaszow 1:5 (31:47)
14. J. Jamróg, D. Lampart, E. Mazur, M. Franków 2:4 (33:51)
15. J. Doyle, A. Lindbaeck, R. Miśkowiak, D. Watt 1:5 (34:56)

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 7/10 rund)

1. Bartosz Zmarzlik
108
2. Leon Madsen
92
3.  Daniel Bewley
84
4.  Patryk Dudek 76
5. Maciej Janowski 74
6. Fredrik Lindgren 70
7. Robert Lambert 68
8. Tai Woffinden 64
9.  Mikkel Michelsen 61
10.  Martin Vaculík 58
11.  Jason Doyle 57
12. Anders Thomsen 51
13. Jack Holder 50
14. Max Fricke 43
15. Paweł Przedpełski
25

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43