KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Wyniki 2012


SEZON 2012


Runda zasadnicza:

1. runda: 9 kwietnia 2012 r. (poniedziałek)
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław 61:29 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów 51:39
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 52:38
Unia Leszno - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 49:41
Stal Gorzów - Unibax Toruń 57:33

2. runda: 15 kwietnia 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk 63:27
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów 45:45
29 kwietnia 2012 r. (niedziela)
PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno 45:45
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
3 maja 2012 r. (czwartek)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 43:47

3. runda: 22 kwietnia 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 52:38
Azoty Tauron Tarnów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 50:40
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 39:51
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów 53:37

4. runda: 6 maja 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Azoty Tauron Tarnów 43:46
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk 52:38
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 32:58
27 maja 2012 r. (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 51:39
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń 48:42

5. runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów - Unia Leszno 56:34
Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 51:39
Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów 50:39
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 54:36
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 44:21

6. runda: 20 maja 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk 50:40
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław 52:38
Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów 46:44
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 38:52
13 czerwca 2012 (środa)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 50:39

7. runda: 3 czerwca 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów 43:47
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 52:26
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 55:35
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra 43:46
Stal Gorzów - Unia Leszno 44:46

8. runda: 10 czerwca 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów 47:43
Unia Leszno - Unibax Toruń 45:45
Azoty Tauron Tarnów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 63:27
PGE Marma Rzeszów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 51:39
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 58:32

9. runda: 17 czerwca 2012 r. (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław 54:35
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 51:39
PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów 42:48
Stal Gorzów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 59:31

10. runda: 24 czerwca 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 50:40
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń 44:46
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 41:49
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 57:33
Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów 55:34


11. runda: 1 lipca 2012 r. (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:42
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów 43:47
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Azoty Tauron Tarnów 49:41
Unibax Toruń - Unia Leszno 57:33
Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 52:37

12. runda: 15 lipca 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Stal Gorzów 51:39
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk 54:36
Betard Sparta Wrocław - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 48:42
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 50:40
3 sierpnia (piątek):
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 53:37

13. runda: 22 lipca 2012 r. (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno 39:51
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 60:30
Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów 49:41
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 48:42
Betard Sparta Wrocław - Polonia Bydgoszcz 46:44

14. runda: 29 lipca 2012 r. (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Lotos Wybrzeże Gdańsk 61:29
PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław 53:37
7 sierpnia (wtorek):
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 49:41
Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 45:45

15. runda: 5 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 39:51
Stal Gorzów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa przeł.
Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów 58:32
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 47:42
Azoty Tauron Tarnów - Polonia Bydgoszcz 57:33

16. runda: 12 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno 45:45
PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów 40:50
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk 59:30
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 47:43
13 sierpnia (poniedziałek):
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Azoty Tauron Tarnów 40:50

17. runda: 19 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń 43:46
Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 61:28
Polonia Bydgoszcz - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 45:45
Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów 53:37
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 57:33

18. runda: 26 sierpnia 2012 r. (niedziela)
PGE Marma Rzeszów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 45:45
Betard Sparta Wrocław - Azoty Tauron Tarnów 43:47
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 50:39
Unibax Toruń - Stal Gorzów 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 54:36

Faza play-off:

19. runda: 9 września 2012 r. (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 45:45
O utrzymanie:
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk 52:38

20. runda: 16 września 2012 r. (niedziela)
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 56:34
O utrzymanie:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 50:39

23 września 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów 45:45
O utrzymanie:

GTŻ Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 51:39

21. runda: 7 października 2012 r. (niedziela)
Finał:
Stal Gorzów - Azoty Tauron 47:42 (przeł.na 09.10)
O utrzymanie:
Betard Sparta - GTŻ Grudziądz 60:30 (zapis relacji live)

22. runda: 14 października 2012 r. (niedziela)
Finał:
Azoty Tauron - Stal Gorzów 51:39
O 3 miejsce:
Unibax - Falubaz 50:40

21 października 2012 r. (niedziela)
O 3 miejsce
:
Falubaz - Unibax 49:41

 

Tarnów-mistrz2012

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43