ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+


SEZON 2012


Runda zasadnicza:

1. runda: 9 kwietnia 2012 r. (poniedziałek)
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław 61:29 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów 51:39
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 52:38
Unia Leszno - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 49:41
Stal Gorzów - Unibax Toruń 57:33

2. runda: 15 kwietnia 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk 63:27
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów 45:45
29 kwietnia 2012 r. (niedziela)
PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno 45:45
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
3 maja 2012 r. (czwartek)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 43:47

3. runda: 22 kwietnia 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 52:38
Azoty Tauron Tarnów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 50:40
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 39:51
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów 53:37

4. runda: 6 maja 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Azoty Tauron Tarnów 43:46
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk 52:38
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 32:58
27 maja 2012 r. (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 51:39
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń 48:42

5. runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów - Unia Leszno 56:34
Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 51:39
Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów 50:39
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 54:36
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 44:21

6. runda: 20 maja 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk 50:40
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław 52:38
Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów 46:44
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 38:52
13 czerwca 2012 (środa)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 50:39

7. runda: 3 czerwca 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów 43:47
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 52:26
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 55:35
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra 43:46
Stal Gorzów - Unia Leszno 44:46

8. runda: 10 czerwca 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów 47:43
Unia Leszno - Unibax Toruń 45:45
Azoty Tauron Tarnów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 63:27
PGE Marma Rzeszów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 51:39
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 58:32

9. runda: 17 czerwca 2012 r. (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław 54:35
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 51:39
PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów 42:48
Stal Gorzów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 59:31

10. runda: 24 czerwca 2012 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 50:40
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń 44:46
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 41:49
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 57:33
Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów 55:34


11. runda: 1 lipca 2012 r. (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:42
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów 43:47
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Azoty Tauron Tarnów 49:41
Unibax Toruń - Unia Leszno 57:33
Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 52:37

12. runda: 15 lipca 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Stal Gorzów 51:39
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk 54:36
Betard Sparta Wrocław - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 48:42
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 50:40
3 sierpnia (piątek):
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 53:37

13. runda: 22 lipca 2012 r. (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno 39:51
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 60:30
Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów 49:41
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 48:42
Betard Sparta Wrocław - Polonia Bydgoszcz 46:44

14. runda: 29 lipca 2012 r. (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Lotos Wybrzeże Gdańsk 61:29
PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław 53:37
7 sierpnia (wtorek):
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 49:41
Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 45:45

15. runda: 5 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 39:51
Stal Gorzów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa przeł.
Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów 58:32
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 47:42
Azoty Tauron Tarnów - Polonia Bydgoszcz 57:33

16. runda: 12 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno 45:45
PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów 40:50
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk 59:30
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 47:43
13 sierpnia (poniedziałek):
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Azoty Tauron Tarnów 40:50

17. runda: 19 sierpnia 2012 r. (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń 43:46
Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 61:28
Polonia Bydgoszcz - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 45:45
Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów 53:37
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 57:33

18. runda: 26 sierpnia 2012 r. (niedziela)
PGE Marma Rzeszów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 45:45
Betard Sparta Wrocław - Azoty Tauron Tarnów 43:47
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 50:39
Unibax Toruń - Stal Gorzów 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 54:36

Faza play-off:

19. runda: 9 września 2012 r. (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 45:45
O utrzymanie:
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk 52:38

20. runda: 16 września 2012 r. (niedziela)
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 56:34
O utrzymanie:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 50:39

23 września 2012 r. (niedziela)
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów 45:45
O utrzymanie:

GTŻ Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 51:39

21. runda: 7 października 2012 r. (niedziela)
Finał:
Stal Gorzów - Azoty Tauron 47:42 (przeł.na 09.10)
O utrzymanie:
Betard Sparta - GTŻ Grudziądz 60:30 (zapis relacji live)

22. runda: 14 października 2012 r. (niedziela)
Finał:
Azoty Tauron - Stal Gorzów 51:39
O 3 miejsce:
Unibax - Falubaz 50:40

21 października 2012 r. (niedziela)
O 3 miejsce
:
Falubaz - Unibax 49:41

 

Tarnów-mistrz2012

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Piątek, 17 sierpnia
MACECPuchar MACEC w Rawiczu
17:00

Nice Polska Liga Zuzlowa bialeKŻ Orzeł- Euro Finannce Polonia

17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  12 18 +74
4. forBET Włókniarz
 12 17 +14
5. Get Well Toruń  12 13 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  12 8 -106
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  12 8 -98
8. Falubaz Zielona Góra  12 7 -56
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  12 25 +197
2. Car Gwarant Start Gniezno  12 20 +73
3. Lokomotiv Dyneburg  12 19 +7
4. ROW Rybnik  12 17 +150
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 +36
6. Orzeł Łódź  10 6 -31
7. Euro Finannce Polonia Piła  10 4 -128
8. Arge Speedway Wanda
 11 3 -304
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  11 26 +165
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  11 24 +153
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  10 9 -37
5. Iveston PSŻ Poznań  10 8 -60
6. Polonia Bydgoszcz  11 8 -132
7. KSM Krosno  10 2 -104
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43