ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 07.05.2013
Elit Vetlanda - Vargarna Norrkoeping 47:43
Hammarby Sztokholm - Dackarna Malilla 38:52
Vastervik Speedway - Indianerna Kumla 53:37
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 51:39

2. kolejka: 14.05.
Smederna Eskilstuna - Elit Vetlanda 62:28
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 51:39
Vargarna Norrkoeping - Vastervik Speedway 44:45
Indianerna Kumla - Hammarby Sztokholm 48:42

3. kolejka: 21.05.
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 41:49
Hammarby Sztokholm - Vargarna Norrkoeping 49:41
Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla 47:43
5 czerwca (środa):
Vastervik Speedway - Piraterna Motala 43:47

4. kolejka: 28.05.
Piraterna Motala - Elit Vetlanda 52:38
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla 39:51
Vargarna Norrkoeping - Smederna Eskilstuna 42:48
Hammarby Sztokholm - Vastervik Speedway 40:50

5. kolejka: 04.06.
Elit Vetlanda - Vastervik Speedway 54:36
Dackarna Malilla - Vargarna Norrkoeping 41:49
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 45:45
Smederna Eskilstuna - Hammarby Sztokholm 52:38

6. kolejka: 11.06.
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 44:46
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna 46:43
Piraterna Motala - Hammarby Sztokholm 62:28
Indianerna Kumla - Vargarna Norrkoeping 55:35

7. kolejka: 18.06.
Hammarby Sztokholm - Elit Vetlanda 45:45
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway 47:43
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 46:44
Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala 43:47

8. kolejka: 25.06.
Vargarna Norrkoeping - Elit Vetlanda 46:44
Dackarna Malilla - Hammarby Sztokholm 61:29
Indianerna Kumla - Vastervik Speedway 44:46
Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala 36:54

9. kolejka: 02.07.
Elit Vetlanda - Smederna Eskilstuna 60:30
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 47:43
Vastervik Speedway - Vargarna Norrkoeping 48:42
Hammarby Sztokholm - Indianerna Kumla 55:35

10. kolejka: 09.07.
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda 49:41
Vargarna Norrkoeping - Hammarby Sztokholm 57:33
Dackarna Malilla - Smederna Eskilstuna 49:41
Piraterna Motala - Vastervik Speedway 46:44

11. kolejka: 23.07.
Elit Vetlanda - Piraterna Motala 52:38 (bieg dodatk. dla Vetlandy)
Indianerna Kumla - Dackarna Malilla 45:45
Smederna Eskilstuna - Vargarna Norrkoeping 43:47
Vastervik Speedway - Hammarby Sztokholm 69:21

12. kolejka: 30.07.
Vastervik Speedway - Elit Vetlanda 48:42
Vargarna Norrkoeping - Dackarna Malilla 43:46
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 45:45 (bieg dodatk. dla Indianerny)
12.08 (poniedziałek):
Hammarby Sztokholm - Smederna Eskilstuna 43:47

13. kolejka: 06.08.
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 48:42
Smederna Eskilstuna - Vastervik Speedway 59:31
Hammarby Sztokholm - Piraterna Motala 46:44
Vargarna Norrkoeping - Indianerna Kumla 52:38

14. kolejka: 13.08.
Elit Vetlanda - Hammarby Sztokholm 59:31
Vastervik Speedway - Dackarna Malilla 37:53
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 53:37
Piraterna Motala - Vargarna Norrkoeping 51:39

KOŃCOWA TABELA FAZY ZASADNICZEJ 2013:

 

 Elitserien 2013
1. Piraterna Motala  14  24  +76
2. Dackarna Malilla  14  24  +69
3. Indianerna Kumla  14  20  +14
4. Västervik Speedway  14  19  +20
5. Ikaros Smederna Eskilstuna  14  18  +1
6. VMS Elit Vetlanda  14  15  +14
7. Vargarna Norrköping  14  12  -12
8. Hammarby Sztokholm  14  8  -182


Faza play-off:


Ćwierćfinały: 20.08.
Vastervik Speedway - Elit Vetlanda 39:51
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 47:43

Rewanże: 27.08.
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 46:44
Elit Vetlanda - Vastervik Speedway 55:35

Półfinały: 03.09.
Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala 44:46
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 49:41

Rewanże: 04.09.
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 53:37
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 43:47

Finał: 17.09.
Elit Vetlanda - Piraterna Motala 46:44

Rewanż: 18.09.
Piraterna Motala - Elit Vetlanda 51:39


Piraterna-złoto2013


Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43