ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2017

1. Runda: 7.04.2017 (piątek)
Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)
Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

2. runda: 17.04.2017 (poniedziałek)
Piła - Łódź 51:39 (przeł. 14.05.)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49 (przeł. 14.05.)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44

3. runda - 22.04.2017 (sobota)
Tarnów - Daugavpils 61:29 (przeł. 22.06.)
23.04.2017 (niedziela)
Piła - Bydgoszcz 31:17 (po 8 wyścigach)
Łódź - Gdańsk 30:30 (po 10 wyścigach)
Rzeszów - Kraków 53:37

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Gdańsk - Tarnów 32:28 po 10 biegach (przeł. 25.06.)
30.04.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Kraków - Piła 38:51 (przeł. 25.06., przeł. 01.07.)
Daugavpils - Łódź 51:39

5. runda - 5.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
7.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 25:35 (po 10.biegach)
Rzeszów - Gdańsk (przeł.)
Łódź - Tarnów (przeł.)

6. runda - 21.05.2017 (niedziela)
Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

7. runda - 28.05.2017 (niedziela)
Piła - Gdańsk 44:46 (sobota, 27.05.)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

8. runda: 3-4 czerwca (niedziela)
Gdańsk - Piła (przeł. 22.07.)
Łódź - Bydgoszcz 52:32 (po 14 biegach)
Tarnów - Rzeszów 62:28
Daugavpils - Kraków 58:31

9. runda: 11 czerwca (niedziela)
Piła - Tarnów 39:51
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45
Kraków - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Łódź 41:49

10. runda: 18.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Rzeszów 63:27
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39
Daugavpils - Piła 58:32

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Piła - Kraków 46:43
Łódź - Daugavpils 45:45
Tarnów - Gdańsk 53:37
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Łódź 45:45
Bydgoszcz - Piła 37:53
Kraków - Rzeszów 52:38
Daugavpils - Tarnów 39:51

13. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Bydgoszcz 57:32
Łódź - Piła 57:33
Tarnów - Kraków 61:29
Rzeszów - Daugavpils 52:37

14. runda: 5-6 sierpnia (sobota-niedziela)
Piła - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Tarnów 40:50
Kraków - Łódź 48:42
Daugavpils - Gdańsk 50:28 (po 13 biegach)


Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54:36

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:32 (po 12 biegach)

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40


Baraż o awans do Ekstraligi: 1.10.2017 (niedziela)
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże 47:43

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże - Get Well Toruń 40:50

Utrzymanie w Ekstralidze: Get Well Toruń

Baraż o utrzymanie w Nice PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

Awans: Speed Car Motor Lublin

Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43