ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2017

1. Runda: 7.04.2017 (piątek)
Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)
Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

2. runda: 17.04.2017 (poniedziałek)
Piła - Łódź 51:39 (przeł. 14.05.)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49 (przeł. 14.05.)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44

3. runda - 22.04.2017 (sobota)
Tarnów - Daugavpils 61:29 (przeł. 22.06.)
23.04.2017 (niedziela)
Piła - Bydgoszcz 31:17 (po 8 wyścigach)
Łódź - Gdańsk 30:30 (po 10 wyścigach)
Rzeszów - Kraków 53:37

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Gdańsk - Tarnów 32:28 po 10 biegach (przeł. 25.06.)
30.04.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Kraków - Piła 38:51 (przeł. 25.06., przeł. 01.07.)
Daugavpils - Łódź 51:39

5. runda - 5.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
7.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 25:35 (po 10.biegach)
Rzeszów - Gdańsk (przeł.)
Łódź - Tarnów (przeł.)

6. runda - 21.05.2017 (niedziela)
Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

7. runda - 28.05.2017 (niedziela)
Piła - Gdańsk 44:46 (sobota, 27.05.)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

8. runda: 3-4 czerwca (niedziela)
Gdańsk - Piła (przeł. 22.07.)
Łódź - Bydgoszcz 52:32 (po 14 biegach)
Tarnów - Rzeszów 62:28
Daugavpils - Kraków 58:31

9. runda: 11 czerwca (niedziela)
Piła - Tarnów 39:51
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45
Kraków - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Łódź 41:49

10. runda: 18.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Rzeszów 63:27
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39
Daugavpils - Piła 58:32

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Piła - Kraków 46:43
Łódź - Daugavpils 45:45
Tarnów - Gdańsk 53:37
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Łódź 45:45
Bydgoszcz - Piła 37:53
Kraków - Rzeszów 52:38
Daugavpils - Tarnów 39:51

13. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Bydgoszcz 57:32
Łódź - Piła 57:33
Tarnów - Kraków 61:29
Rzeszów - Daugavpils 52:37

14. runda: 5-6 sierpnia (sobota-niedziela)
Piła - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Tarnów 40:50
Kraków - Łódź 48:42
Daugavpils - Gdańsk 50:28 (po 13 biegach)


Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54:36

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:32 (po 12 biegach)

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40


Baraż o awans do Ekstraligi: 1.10.2017 (niedziela)
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże 47:43

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże - Get Well Toruń 40:50

Utrzymanie w Ekstralidze: Get Well Toruń

Baraż o utrzymanie w Nice PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

Awans: Speed Car Motor Lublin

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43