ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

Runda zasadnicza British Elite League 2012

Marzec:

24.03 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces 55:40 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
28.03 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 59:31
30.03 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 61:32

Kwiecień:
02.04 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 49:41
05.04 Swindon Robins - Birmingham Brummies 49:43
06.04 Birmingham Brummies - Swindon Robins 37:53
06.04 Poole Pirates - Coventry Bees 52:38
06.04 Coventry Bees - Poole Pirates 44:49
06.04 Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 55:36
06.04 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 45:51
06.04 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers 43:47
06.04 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars 49:41
11.04 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 50:42
12.04 Swindon Robins - King's Lynn Stars 50:43
13.04 Coventry Bees - King's Lynn Stars 47:43
14.04 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 54:38
16.04 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 51:41
16.04 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 42:51
16.04 Swindon Robins - Coventry Bees 54:39
21.04 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers 50:45
23.04 Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 51:41
30.04 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 43:47

Maj:
02.05 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 42:50
04.05 Lakeside Hammers - Poole Pirates 42:48
04.05 Coventry Bees - Belle Vue Aces 59:31
05.05 Eastbourhe Eagles - Coventry Bees 48:45
10.05 Swindon Robins - Eastbourne Eagles
10.05 Birmingham Brummies - Peterborough Panthers 47:43
11.05 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers 59:37
14.05 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 33:57
16.05 Poole Pirates - Lakeside Hammers 46:44
18.05 Lakeside Hammers - Swindon Robins 50:40
18.05 Coventry Bees - Peterborough Panthers 48:42
19.05 Eastbourne Eagles - Swindon Robins 51:39
21.05 Peterborough Panthers - Birmingham Brummies 51:42
21.05 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 45:47
23.05 Poole Pirates - Peterborough Panthers 50:39
23.05 King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 58:35
24.05 Birmingham Brummies - Poole Pirates 36:54
24.05 Swindon Robins - Peterborough Panthers 56:37
28.05 Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers 57:35
28.05 Coventry Bees - Birmingham Brummies 40:50
28.05 Belle Vue Aces - Swindon robins 33:60
30.05 King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 43:49
31.05 Peterborough Panthers - Poole Pirates 39:51
31.05 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces 50:43

Czerwiec:
02.06 Eastbourne Eagles - Poole Pirates 35:37
04.06 Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 42:48
06.06 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies
06.06 Poole Pirates - Swindon Robins 48:42
07.06 Birmingham Brummies - King's Lynn Stars
07.06 Swindon Robins - Peterborough Panthers
11.06 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 54:40
13.06 Poole Pirates - King's Lynn Stars 48:45
14.06 Birmingham Brummies - Lakeside Hammers odwołane
14.06 Peterborough Panthers - Belle Vue Aces 47:46
15.06 Coventry Bees - King's Lynn Stars 48:42
18.06 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 51:42
18.06 Lakeside Hammers - Swindon Robins 36:53
20.06 Poole Pirates - Birmingham Brummies 46:46
20.06 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 51:40
21.06 Swindon Robins - Belle Vue Aces odwołane
22.06 Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 59:36
25.06 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 41:49
28.06 Peterborough Panthers - Coventry Bees 49:41
28.06 Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 60:33
28.06 Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles odwołane
29.06 Coventry Bees - Eastbourne Eagles 38:52
29.06 King's Lynn Stars - Poole Pirates 49:41

Lipiec:
02.07 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 49:41
02.07 Belle Vue Aces - Coventry Bees odwołane
04.07 Poole Pirates - Eastbourne Eagles odwołane
04.07 King's Lynn Stars - Coventry Bees 46:44
05.07 Birmingham Brummies - Coventry Bees 46:44
05.07 Swindon Robins - Lakeside Hammers 53:37
06.07 Lakeside Hammers - Birmingham Brummies odwołane
06.07 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves odwołane
16.07 Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers odwołane
16.07 Belle Vue Aces - Peterborough Panthers odwołane
18.07 Poole Pirates - Belle Vue Aces 49:41
18.07 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles odwołane
19.07 Birmingham Brummies - Poole Pirates odwołane
19.07 Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves 46:44
19.07 Swindon - King's Lynn 45:45
20.07 Coventry Bees - Swindon Robins 42:48
20.07 Lakeside Hammers - Wolverhampton 55:37
21.07 Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 54:38
23.07 Wolverhampton - Coventry 42:47
23.07 Belle Vue Aces - Poole Pirates 40:52
23.07 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles 58:36
23.07 King's Lynn Stars - Swindon Robins 45:45
25.07 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 52:38
26.07 Swindon Robins - Eastbourne Eagles 53:38
26.07 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces 54:41
27.07 Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 53:37

Sierpień:
01.08 King's Lynn Stars - Peterborough Panthers 46:44
03.08 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 57:38
03.08 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 52:40
04.08 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers 47:43
06.08 Belle Vue - Birmingham Brummies 47:43
06.08 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers 61:32
06.08 Swindon Robins - Poole Pirates 49:41
06.08 Wolverhampton - Eastbourne Eagles 47:42
08.08 Poole Pirates - Peterborough Panthers 56:33
08.08 Coventry Bees - Swindon Robins 45:48
08.08 Birmingham Brummies - Lakeside Hammers 55:35
08.08 King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 51:39
09.08 Swindon Robins - Birmingham Brummies 48:42
09.08 Peterborough Panthers - Poole Pirates 49:44
10.08 Lakeside Hammers - Birmingham Brummies 53:39
13.08 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 51:39
13.08 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 48:42
13.08 Peterborough Panthers - Swindon Robins 55:38
15.08 Poole Pirates - Birmingham Brummies 55:38
16.08 Birmingham Brummies - Coventry Bees 49:41
17.08 The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 47:43
18.08 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 61:32
20.08 Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 38:55
20.08 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 53:40
20.08 Coventry Bees - Lakeside Hammers 60:31
22.08 King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 58:32
22.08 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 52:38
23.08 Swindon Robins - Poole Pirates 50:43
23.08 Peterborough Panthers - King's Lynn Stars 47:43
27.08 Peterborough Panthers - Coventry Bees 45:45
29.08 King's Lynn Stars - Swindon Robins
41:52
29.08 Poole Pirates - Lakeside Hammers
57:37
30.08 Swindon Robins - Coventry Bees
51:39
30.08 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
48:45
31.08 Lakeside Hammers - Poole Pirates
41:48
31.08 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves
45:45

Wrzesień: 
01.09 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces
61:29
03.09 Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 47:43
03.09 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 55:36
05.09 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies
42:48
05.09 Poole Pirates - Eastbourne Eagles
54:38
06.09 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers 57:36

06.09 Swindon Robins - Belle Vue Aces 56:39
06.09 Birmingham Brummies - King's Lynn Stars
51:41
10.09 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles 54:38
10.09 Poole Pirates - Swindon Robins
49:41
10.09 Lakeside Hammers - Coventry Bees 47:43

13.09 Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles 56:34
13.09 Swindon Robins - Lakeside Hammers
55:38
14.09 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers 52:40
14.09 Coventry Bees - Birmingham Brummies
47:43
17.09 Birmingham Brummies - Poole Pirates 43:47
17.09 King's Lynn Stars - Coventry Bees
45:45
17.09 Belle Vue Aces - Peterborough Panthers
57:31
19.09 Birmingham Brummies - Swindon Robins 44:46
19.09 Coventry Bees - Peterborough Panthers 52:40

Październik:
01.10 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 46:44


Tabela po rundzie zasadniczej:

Elite League
1. Poole Pirates  28  72  +196
2. Swindon Robins  28  70  +209
3. Birmingham Brummies  28  44  0
4. The Lakeside Hammers  28  44  -11
5. Eastbourne Eagles  28  42  -12
6. Peterborough Panthers  28  42  -21
7. King's Lynn Stars  28  36  +6
8. Coventry Bees  27  32  -12
9. Wolverhampton Wolves  26  29  -110
10. Belle Vue Aces  25  14  -245

 

 
Półfinały:

24.09. The Lakeside Hammers - Poole Pirates 43:47
01.10. Poole Pirates - The Lakeside Hammers 61:30

01.10. Birmingham Brummies - Swindon Robins 35:55
04.10. Swindon Robins - Birmingham Brummies 55:37

Finał:
15.10. Swindon Robins - Poole Pirates 51:44
22.10. Poole Pirates - Swindon Robins 45:44


Swindon-mistrz2012


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Piątek, 17 sierpnia
MACECPuchar MACEC w Rawiczu
17:00

Nice Polska Liga Zuzlowa bialeKŻ Orzeł- Euro Finannce Polonia

17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  12 18 +74
4. forBET Włókniarz
 12 17 +14
5. Get Well Toruń  12 13 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  12 8 -106
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  12 8 -98
8. Falubaz Zielona Góra  12 7 -56
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  12 25 +197
2. Car Gwarant Start Gniezno  12 20 +73
3. Lokomotiv Dyneburg  12 19 +7
4. ROW Rybnik  12 17 +150
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 +36
6. Orzeł Łódź  10 6 -31
7. Euro Finannce Polonia Piła  10 4 -128
8. Arge Speedway Wanda
 11 3 -304
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  11 26 +165
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  11 24 +153
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  10 9 -37
5. Iveston PSŻ Poznań  10 8 -60
6. Polonia Bydgoszcz  11 8 -132
7. KSM Krosno  10 2 -104
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43