ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

 

Terminarz:

05.07.2014 - Runda kwalifikacyjna (Terenzano)

26.07.2014 - I Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Włochy

29.07.2014 - II Półfinał (Vastervik) - Dania, Czechy, Szwecja, Łotwa

31.07.2014 - Baraż (Bydgoszcz) - Australia, USA, Szwecja, Czechy

02.08.2014 - Finał (Bydgoszcz) - Polska, Wielka Brytania, Dania, Australia

---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Terenzano 05.07.2014

I. Włochy: 36
1. Mattia Carpanese (1,3,0,2,3) 9
2. Nicolas Covatti (2,3,2,6!,2,W) 15
3. Michele Paco Castagna (1,2,1,3,3) 10
4. Nicolas Vicentin (D,0,0,-,2) 2

II. Niemcy: 33
1. Martin Smolinski (3,3,3,W,2) 11
2. Tobias Kroner (3,0,1,1,2) 7
3. Tobias Busch (3,2,1,D,1) 7
4. Kai Huckenbeck (1,2,1,1,3) 8

III. Słowenia: 32
1. Matej Žagar (3,3,6!,3,3,3) 21
2. Aleksander Čonda (2,1,3,0,0) 6
3. Matic Voldrih (2,0,0,2,0) 4
4. Denis Štojs (0,0,-,0,1) 1

IV. Rosja: 26
1. Andriej Kudriaszow (0,1,2,2,D,2) 7
2. Witalij Biełousow (2,2,1,2,3,1) 11
3. Denis Gizatulin (1,1,4!,1,1) 8
4. Renat Gafurow (-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, W. Biełousow, K. Huckenbeck, N. Vicentin (D)
2. T. Busch, A. Čonda, M. Castagna, A. Kudriaszow
3. M. Smoliński, N. Covatti, D. Gizatullin, D. Štojs
4. T. Kroner, M. Voldrih, M. Carpanese
5. M. Smoliński, W. Biełousow, A. Čonda, N. Vicentin
6. M. Žagar, M. Castagna, D. Gizatullin, T. Kroner
7. N. Covatti, K. Huckenbeck, A. Kudriaszow, M. Voldrih
8. M. Carpanese, T. Busch, W. Biełousow, D. Štojs
9. M. Žagar (6!), A. Kudriaszow, T. Kroner, N. Vicentin
10. M. Smoliński, W. Bielousow, M. Castagna, M. Voldrih
11. M. Žagar, N. Covatti, T. Busch
12. A. Čonda, D. Gizatullin (4!), K. Huckenbeck, M. Carpanese
13. M. Castagna, A. Kudriaszow, K. Huckenbeck, D. Štojs
14. N. Covatti (6!), M. Voldrih, D. Gizatullin, T. Busch
15. W. Biełousow, N. Covatti, T. Kroner, A. Čonda
16. M. Žagar, M. Carpanese, A. Kudriaszow (D), M. Smoliński (W)
17. M. Castagna, T. Kroner, D. Gizatullin, M. Voldrih
18. M. Žagar, M. Smoliński, W. Biełousow, N. Covatti (W)
19. M. Carpanese, A. Kudriaszow, T. Busch, A. Čonda
20. K. Huckenbeck, N. Vicentin, D. Štojs

Awans: WŁOCHY

---------


I Półfinał - King's Lynn, 26.07.

I. Wielka Brytania: 44
1. Tai Woffinden (1,3,3,2,3) 12
2. Danny King (3,2,2,2,2) 11
3. Chris Harris (2,2,1,3,3) 11
4. Simon Stead (3,3,2,1,1) 10

II. USA: 37
1. Greg Hancock (2,2,3,6!,3,3) 19
2. Gino Manzares (2,1,3,1,2) 9
3. Max Ruml (1,2,1,-,0) 4
4. Ricky Wells (1,1,1,1,1) 5

III. Australia: 36
1. Darcy Ward (2,3,D,1,W) 6
2. Jason Doyle (3,1,2,6!,3) 15
3. Troy Batchelor (3,3,2,2,2,2) 14
4. Cameron Woodward (D,1,W,0,-) 1
  
IV. Włochy: 10
1. Mattia Carpanese (0,0,0,-,1) 1
2. Nicolas Vicentin (0,0,W,W,-) 0
3. Michele Paco Castagna (1,0,0,0,1,0) 2
4. Nicolas Covatti (0,0,2!,3,2,W) 7

Bieg po biegu:
1. S. Stead, D. Ward, R. Wells, N. Vicentin
2. J. Doyle, Ch.Harris, M. Ruml, M. Carpanese
3. D. King, G. Hancock, M.P. Castagna, C. Woodward (D)
4. T. Batchelor, G. Manzares, T. Woffinden, N. Covatti
5. S. Stead, G. Hancock, J. Doyle, N. Covatti
6. D. Ward, Ch. Harris, G. Manzares, M.P. Castagna
7. T. Batchelor, D. King, R. Wells, M. Carpanese
8. T. Woffinden, M. Ruml, C. Woodward, N. Vicentin
9. G. Manzares, S. Stead, N. Covatti (2!), C. Woodward (W)
10. G. Hancock, T. Batchelor, Ch. Harris, N. Vicentin (W)
11. N. Covatti, D. King, M. Ruml, D. Ward (D)
12. T. Woffinden, J. Doyle, R. Wells, M.P. Castagna
13. Ch. Harris, N. Covatti, R. Wells, C. Woodward
14. G. Hancock (6!), T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
15. J. Doyle (6!), D. King, G. Manzares, N. Vicentin (U)
16. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, M. Carpanese
17. T. Woffinden, T. Batchelor, M.P. Castagna, M. Ruml
18. Ch. Harris, G. Manzares, M. Carpanese, Darcy Ward (W)
19. G. Hancock, T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
20. J. Doyle, D. King, R. Wells, N. Covatti (W)

Awans: Wielka Brytania
Baraż: USA i Australia

-----------------

II Półfinał - Vastervik, 29.07.

I. Dania: 48
1. Hans Andersen (3,2,3,1,3) 12
2. Bjarne Pedersen (1,3,1,3,3) 11
3. Peter Kildemand (3,1,3,2,3) 12
4. Mads Korneliussen (3,3,3,2,2) 13

II. Szwecja: 43
1. Thomas H. Jonasson (W,2,3,3,3) 11
2. Oliver Berntzon (U,3,1,1,2) 7
3. Peter Ljung (2,2,2,1,2) 9
4. Andreas Jonsson (3,3,2,6!,2) 16

III. Czechy: 24
1. Vacláv Milík (2,2,0,2,1) 7
2. Aleš Dryml (1,0,D,4!,0) 5
3. Josef Franc (2,1,0,0,0) 3
4. Eduard Krčmář (2,1,2,3,1) 9

IV. Łotwa: 11
1. Maksim Bogdanow (1,U,1,2!,0,1) 5
2. Kjastas Puodżuks (1,0,0,1,0,0) 2
3. Andrzej Lebiediew (0,1,2,0,1,0) 4
4. Jewgienij Kostygow (0,W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Korneliussen, E. Krčmář, M. Bogdanow, O. Berntzon (U)
2. P. Kildemand, J. Franc, K. Puodżuks, T. H. Jonasson (W)
3. H. Andersen, P. Ljung, A. Dryml, J. Kostygow
4. A. Jonsson, V. Milík, B. Pedersen, A. Lebiediew
5. A. Jonsson, H. Andersen, E. Krčmář, K. Puodżuks
6. B. Pedersen, P. Ljung, J. Franc, M. Bogdanow (U)
7. M. Korneliussen, T. H. Jonasson, A. Lebiediew, A. Dryml
8. O. Berntzon, V. Milik, P. Kildemand, J. Kostygow (W)
9. T. H. Jonasson, E. Krčmář, B. Pedersen, K. Puodżuks
10. H. Andersen, A. Lebiediew, O. Berntzon, J. Franc
11. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Bogdanow, A. Dryml (D)
12. M. Korneliussen, P. Ljung, K. Puodżuks, V. Milík
13. A. Jonsson (6!), M. Korneliussen, M. Bogdanow (2!), J. Franc
14. E. Krčmář, P. Kildemand, P. Ljung, K. Puodżuks
15. B. Pedersen, A. Dryml (4!), O. Berntzon A. Lebiediew
16. T. H. Jonasson, V. Milík, H. Andersen, M. Bogdanow
17. H. Andersen, A. Jonsson, A. Lebiediew, J. Franc
18. T. H. Jonasson, M. Korneliussen, M. Bogdanow, A. Dryml
19. B. Pedersen, P. Ljung, E. Krčmář, K. Puodżuks
20. P. Kildemand, O. Berntzon, V. Milík, A. Lebiediew

Awans: Dania
Baraż: Szwecja i Czechy

-------------------------

Baraż - Bydgoszcz, 31.07.

I. Australia: 43
1. Darcy Ward (3,0,3,3,2) 11
2. Troy Batchelor (3,2,0,3,3) 11
3. Jason Doyle (2,3,0,2,3) 10
4. Chris Holder (1,3,1,3,3) 11

II. Szwecja: 32
1. Thomas H. Jonasson (3,2,2,2,2) 11
2. Kim Nilsson (2,1,1,W,0) 4
3. Oliver Berntzon (2,1,3,1,1) 8
4. Andreas Jonsson (2,2,2,2,1) 9

III. USA: 26
1. Gino Manzares (0,0,0,0,0) 0
2. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1
3. Ricky Wells (1,0,2,0,1) 4
4. Greg Hancock (3,3,3,6!,3,3) 21

IV. Czechy:  24
1. Vaclív Milík (0,3,1,1,2,2) 9
2. Eduard Krčmář (0,1,2,4!,1) 8
3. Josef Franc (1,1,0,0,-) 2
4. Aleš Dryml (1,2,1,1,0) 5

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Nilsson, Ch. Holder, V. Milik
2. T. H. Jonasson, J. Doyle, R Wells, E Krcmar
3. D Ward, O. Berntzon, A. Dryml, M. Ruml
4. T. Batchelor, A. Jonsson, J. Franc, G. Manzares
5. G. Hancock, A. Jonsson, E. Krcmar, D. Ward
6. V. Milik, T. Batchelor, O. Berntzon, R. Wells
7. Ch. Holder, T. H. Jonasson, J. Franc, M. Ruml
8. J. Doyle, A. Dryml, K. Nilsson, G. Manzares
9. G. Hancock, T. H. Jonasson, A. Dryml,  T. Batchelor
10. D. Ward, R. Wells, K. Nilsson, J. Franc
11. G. Hancock (Joker), A. Jonsson, V. Milik, J. Doyle
12. O. Berntzon, E. Krcmar, Ch. Holder, G. Manzares
13. Ch. Holder, A. Jonsson, A. Dryml, R. Wells
14. G. Hancock, J. Doyle, O. Berntzon, J. Franc
15. T. Batchelor, E. Krcmar (Joker), M. Ruml, K. Nilsson (W)
16. D. Ward, T. H. Jonasson, V. Milik, G. Manzares
17. Ch. Holder, V. Milik, O. Berntzon, M. Ruml
18. J. Doyle, T. H. Jonasson, R. Wells, A. Dryml
19. G. Hancock, D. Ward, E. Krcmar, K. Nilsson
20. T. Batchelor, V. Milik, A. Jonsson, G. Manzares

--------------

FINAŁ - Bydgoszcz, 02.08.

I. Dania: 38
1. Nicki Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2)
2. Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1)
3. Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0)
4. Niels Kristian Iversen - 11 (2,3,2,2,2)

II. Polska: 37
1. Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w)
2. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2)
3. Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1)
4. Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3)

III. Australia: 36
1. Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1)
2. Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3)
3. Jason Doyle - 13 (1,3,0,3,3,3)
4. Troy Batchelor - 2 (0,2,d,-,-)

IV. Wielka Brytania: 16
1. Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2)
2. Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0)
3. Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1)
4. Daniel King - 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, N. K. Iversen, Ch. Holder, S. Stead
2. J. Kołodziej, T. Woffinden, M. Korneliussen, D. Ward
3. P. Protasiewicz, P. Kildemand, Ch. Harris, T. Batchelor
4. K. Kasprzak, N. Pedersen, J. Doyle, D. King
5. N. K. Iversen, P. Protasiewicz, D. Ward, D. King
6. Ch. Holder (6!), K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
7. J. Doyle, T. Woffinden, J. Hampel, P. Kildemand
8. N. Pedersen, T. Batchelor, J. Kołodziej, S. Stead (D)
9. K. Kasprzak, N. K. Iversen, T. Woffinden, T. Batchelor (D)
10. N. Pedersen (6!), P. Protasiewicz, T. Woffinden (2!), J. Doyle
11. Ch. Holder, P. Kildemand, J. Kołodziej, D. King
12. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, Ch. Harris
13. J. Hampel, M. Korneliussen, D. Ward, D. King
14. J. Doyle, N. K. Iversen, Ch. Harris, J. Kołodziej
15. D. Ward, P. Kildemand, K. Kasprzak, S. Stead
16. T. Woffinden, P. Protasiewicz, N. Pedersen, Ch. Holder
17. J. Doyle, K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
18. J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Holder, D. King (D)
19. J. Doyle, T. Woffinden, P. Kildemand, P. Protasiewicz (W)
20. D. Ward, N. K. Iversen, J. Kołodziej, S. Stead


Końcowa klasyfikacja Drużynowego Pucharu Świata 2014:

1. Dania
2. Polska
3. Australia
4. Wielka Brytania
5. Szwecja
6. USA
7. Czechy
8. Łotwa
9. Włochy
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Rosja

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Piątek, 17 sierpnia
MACECPuchar MACEC w Rawiczu
17:00

Nice Polska Liga Zuzlowa bialeKŻ Orzeł- Euro Finannce Polonia

17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  12 18 +74
4. forBET Włókniarz
 12 17 +14
5. Get Well Toruń  12 13 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  12 8 -106
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  12 8 -98
8. Falubaz Zielona Góra  12 7 -56
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  12 25 +197
2. Car Gwarant Start Gniezno  12 20 +73
3. Lokomotiv Dyneburg  12 19 +7
4. ROW Rybnik  12 17 +150
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 +36
6. Orzeł Łódź  10 6 -31
7. Euro Finannce Polonia Piła  10 4 -128
8. Arge Speedway Wanda
 11 3 -304
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  11 26 +165
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  11 24 +153
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  10 9 -37
5. Iveston PSŻ Poznań  10 8 -60
6. Polonia Bydgoszcz  11 8 -132
7. KSM Krosno  10 2 -104
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43