ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeChciałbym ten medal dedykować mojemu dziadkowi. My w rodzinie wiemy, że właśnie on na to zasługuje. Dziadku, to jest dla Ciebie!

Bartosz Zmarzlik - Wicemistrz Świata

 

Terminarz:

05.07.2014 - Runda kwalifikacyjna (Terenzano)

26.07.2014 - I Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Włochy

29.07.2014 - II Półfinał (Vastervik) - Dania, Czechy, Szwecja, Łotwa

31.07.2014 - Baraż (Bydgoszcz) - Australia, USA, Szwecja, Czechy

02.08.2014 - Finał (Bydgoszcz) - Polska, Wielka Brytania, Dania, Australia

---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Terenzano 05.07.2014

I. Włochy: 36
1. Mattia Carpanese (1,3,0,2,3) 9
2. Nicolas Covatti (2,3,2,6!,2,W) 15
3. Michele Paco Castagna (1,2,1,3,3) 10
4. Nicolas Vicentin (D,0,0,-,2) 2

II. Niemcy: 33
1. Martin Smolinski (3,3,3,W,2) 11
2. Tobias Kroner (3,0,1,1,2) 7
3. Tobias Busch (3,2,1,D,1) 7
4. Kai Huckenbeck (1,2,1,1,3) 8

III. Słowenia: 32
1. Matej Žagar (3,3,6!,3,3,3) 21
2. Aleksander Čonda (2,1,3,0,0) 6
3. Matic Voldrih (2,0,0,2,0) 4
4. Denis Štojs (0,0,-,0,1) 1

IV. Rosja: 26
1. Andriej Kudriaszow (0,1,2,2,D,2) 7
2. Witalij Biełousow (2,2,1,2,3,1) 11
3. Denis Gizatulin (1,1,4!,1,1) 8
4. Renat Gafurow (-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, W. Biełousow, K. Huckenbeck, N. Vicentin (D)
2. T. Busch, A. Čonda, M. Castagna, A. Kudriaszow
3. M. Smoliński, N. Covatti, D. Gizatullin, D. Štojs
4. T. Kroner, M. Voldrih, M. Carpanese
5. M. Smoliński, W. Biełousow, A. Čonda, N. Vicentin
6. M. Žagar, M. Castagna, D. Gizatullin, T. Kroner
7. N. Covatti, K. Huckenbeck, A. Kudriaszow, M. Voldrih
8. M. Carpanese, T. Busch, W. Biełousow, D. Štojs
9. M. Žagar (6!), A. Kudriaszow, T. Kroner, N. Vicentin
10. M. Smoliński, W. Bielousow, M. Castagna, M. Voldrih
11. M. Žagar, N. Covatti, T. Busch
12. A. Čonda, D. Gizatullin (4!), K. Huckenbeck, M. Carpanese
13. M. Castagna, A. Kudriaszow, K. Huckenbeck, D. Štojs
14. N. Covatti (6!), M. Voldrih, D. Gizatullin, T. Busch
15. W. Biełousow, N. Covatti, T. Kroner, A. Čonda
16. M. Žagar, M. Carpanese, A. Kudriaszow (D), M. Smoliński (W)
17. M. Castagna, T. Kroner, D. Gizatullin, M. Voldrih
18. M. Žagar, M. Smoliński, W. Biełousow, N. Covatti (W)
19. M. Carpanese, A. Kudriaszow, T. Busch, A. Čonda
20. K. Huckenbeck, N. Vicentin, D. Štojs

Awans: WŁOCHY

---------


I Półfinał - King's Lynn, 26.07.

I. Wielka Brytania: 44
1. Tai Woffinden (1,3,3,2,3) 12
2. Danny King (3,2,2,2,2) 11
3. Chris Harris (2,2,1,3,3) 11
4. Simon Stead (3,3,2,1,1) 10

II. USA: 37
1. Greg Hancock (2,2,3,6!,3,3) 19
2. Gino Manzares (2,1,3,1,2) 9
3. Max Ruml (1,2,1,-,0) 4
4. Ricky Wells (1,1,1,1,1) 5

III. Australia: 36
1. Darcy Ward (2,3,D,1,W) 6
2. Jason Doyle (3,1,2,6!,3) 15
3. Troy Batchelor (3,3,2,2,2,2) 14
4. Cameron Woodward (D,1,W,0,-) 1
  
IV. Włochy: 10
1. Mattia Carpanese (0,0,0,-,1) 1
2. Nicolas Vicentin (0,0,W,W,-) 0
3. Michele Paco Castagna (1,0,0,0,1,0) 2
4. Nicolas Covatti (0,0,2!,3,2,W) 7

Bieg po biegu:
1. S. Stead, D. Ward, R. Wells, N. Vicentin
2. J. Doyle, Ch.Harris, M. Ruml, M. Carpanese
3. D. King, G. Hancock, M.P. Castagna, C. Woodward (D)
4. T. Batchelor, G. Manzares, T. Woffinden, N. Covatti
5. S. Stead, G. Hancock, J. Doyle, N. Covatti
6. D. Ward, Ch. Harris, G. Manzares, M.P. Castagna
7. T. Batchelor, D. King, R. Wells, M. Carpanese
8. T. Woffinden, M. Ruml, C. Woodward, N. Vicentin
9. G. Manzares, S. Stead, N. Covatti (2!), C. Woodward (W)
10. G. Hancock, T. Batchelor, Ch. Harris, N. Vicentin (W)
11. N. Covatti, D. King, M. Ruml, D. Ward (D)
12. T. Woffinden, J. Doyle, R. Wells, M.P. Castagna
13. Ch. Harris, N. Covatti, R. Wells, C. Woodward
14. G. Hancock (6!), T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
15. J. Doyle (6!), D. King, G. Manzares, N. Vicentin (U)
16. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, M. Carpanese
17. T. Woffinden, T. Batchelor, M.P. Castagna, M. Ruml
18. Ch. Harris, G. Manzares, M. Carpanese, Darcy Ward (W)
19. G. Hancock, T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
20. J. Doyle, D. King, R. Wells, N. Covatti (W)

Awans: Wielka Brytania
Baraż: USA i Australia

-----------------

II Półfinał - Vastervik, 29.07.

I. Dania: 48
1. Hans Andersen (3,2,3,1,3) 12
2. Bjarne Pedersen (1,3,1,3,3) 11
3. Peter Kildemand (3,1,3,2,3) 12
4. Mads Korneliussen (3,3,3,2,2) 13

II. Szwecja: 43
1. Thomas H. Jonasson (W,2,3,3,3) 11
2. Oliver Berntzon (U,3,1,1,2) 7
3. Peter Ljung (2,2,2,1,2) 9
4. Andreas Jonsson (3,3,2,6!,2) 16

III. Czechy: 24
1. Vacláv Milík (2,2,0,2,1) 7
2. Aleš Dryml (1,0,D,4!,0) 5
3. Josef Franc (2,1,0,0,0) 3
4. Eduard Krčmář (2,1,2,3,1) 9

IV. Łotwa: 11
1. Maksim Bogdanow (1,U,1,2!,0,1) 5
2. Kjastas Puodżuks (1,0,0,1,0,0) 2
3. Andrzej Lebiediew (0,1,2,0,1,0) 4
4. Jewgienij Kostygow (0,W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Korneliussen, E. Krčmář, M. Bogdanow, O. Berntzon (U)
2. P. Kildemand, J. Franc, K. Puodżuks, T. H. Jonasson (W)
3. H. Andersen, P. Ljung, A. Dryml, J. Kostygow
4. A. Jonsson, V. Milík, B. Pedersen, A. Lebiediew
5. A. Jonsson, H. Andersen, E. Krčmář, K. Puodżuks
6. B. Pedersen, P. Ljung, J. Franc, M. Bogdanow (U)
7. M. Korneliussen, T. H. Jonasson, A. Lebiediew, A. Dryml
8. O. Berntzon, V. Milik, P. Kildemand, J. Kostygow (W)
9. T. H. Jonasson, E. Krčmář, B. Pedersen, K. Puodżuks
10. H. Andersen, A. Lebiediew, O. Berntzon, J. Franc
11. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Bogdanow, A. Dryml (D)
12. M. Korneliussen, P. Ljung, K. Puodżuks, V. Milík
13. A. Jonsson (6!), M. Korneliussen, M. Bogdanow (2!), J. Franc
14. E. Krčmář, P. Kildemand, P. Ljung, K. Puodżuks
15. B. Pedersen, A. Dryml (4!), O. Berntzon A. Lebiediew
16. T. H. Jonasson, V. Milík, H. Andersen, M. Bogdanow
17. H. Andersen, A. Jonsson, A. Lebiediew, J. Franc
18. T. H. Jonasson, M. Korneliussen, M. Bogdanow, A. Dryml
19. B. Pedersen, P. Ljung, E. Krčmář, K. Puodżuks
20. P. Kildemand, O. Berntzon, V. Milík, A. Lebiediew

Awans: Dania
Baraż: Szwecja i Czechy

-------------------------

Baraż - Bydgoszcz, 31.07.

I. Australia: 43
1. Darcy Ward (3,0,3,3,2) 11
2. Troy Batchelor (3,2,0,3,3) 11
3. Jason Doyle (2,3,0,2,3) 10
4. Chris Holder (1,3,1,3,3) 11

II. Szwecja: 32
1. Thomas H. Jonasson (3,2,2,2,2) 11
2. Kim Nilsson (2,1,1,W,0) 4
3. Oliver Berntzon (2,1,3,1,1) 8
4. Andreas Jonsson (2,2,2,2,1) 9

III. USA: 26
1. Gino Manzares (0,0,0,0,0) 0
2. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1
3. Ricky Wells (1,0,2,0,1) 4
4. Greg Hancock (3,3,3,6!,3,3) 21

IV. Czechy:  24
1. Vaclív Milík (0,3,1,1,2,2) 9
2. Eduard Krčmář (0,1,2,4!,1) 8
3. Josef Franc (1,1,0,0,-) 2
4. Aleš Dryml (1,2,1,1,0) 5

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Nilsson, Ch. Holder, V. Milik
2. T. H. Jonasson, J. Doyle, R Wells, E Krcmar
3. D Ward, O. Berntzon, A. Dryml, M. Ruml
4. T. Batchelor, A. Jonsson, J. Franc, G. Manzares
5. G. Hancock, A. Jonsson, E. Krcmar, D. Ward
6. V. Milik, T. Batchelor, O. Berntzon, R. Wells
7. Ch. Holder, T. H. Jonasson, J. Franc, M. Ruml
8. J. Doyle, A. Dryml, K. Nilsson, G. Manzares
9. G. Hancock, T. H. Jonasson, A. Dryml,  T. Batchelor
10. D. Ward, R. Wells, K. Nilsson, J. Franc
11. G. Hancock (Joker), A. Jonsson, V. Milik, J. Doyle
12. O. Berntzon, E. Krcmar, Ch. Holder, G. Manzares
13. Ch. Holder, A. Jonsson, A. Dryml, R. Wells
14. G. Hancock, J. Doyle, O. Berntzon, J. Franc
15. T. Batchelor, E. Krcmar (Joker), M. Ruml, K. Nilsson (W)
16. D. Ward, T. H. Jonasson, V. Milik, G. Manzares
17. Ch. Holder, V. Milik, O. Berntzon, M. Ruml
18. J. Doyle, T. H. Jonasson, R. Wells, A. Dryml
19. G. Hancock, D. Ward, E. Krcmar, K. Nilsson
20. T. Batchelor, V. Milik, A. Jonsson, G. Manzares

--------------

FINAŁ - Bydgoszcz, 02.08.

I. Dania: 38
1. Nicki Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2)
2. Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1)
3. Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0)
4. Niels Kristian Iversen - 11 (2,3,2,2,2)

II. Polska: 37
1. Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w)
2. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2)
3. Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1)
4. Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3)

III. Australia: 36
1. Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1)
2. Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3)
3. Jason Doyle - 13 (1,3,0,3,3,3)
4. Troy Batchelor - 2 (0,2,d,-,-)

IV. Wielka Brytania: 16
1. Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2)
2. Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0)
3. Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1)
4. Daniel King - 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, N. K. Iversen, Ch. Holder, S. Stead
2. J. Kołodziej, T. Woffinden, M. Korneliussen, D. Ward
3. P. Protasiewicz, P. Kildemand, Ch. Harris, T. Batchelor
4. K. Kasprzak, N. Pedersen, J. Doyle, D. King
5. N. K. Iversen, P. Protasiewicz, D. Ward, D. King
6. Ch. Holder (6!), K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
7. J. Doyle, T. Woffinden, J. Hampel, P. Kildemand
8. N. Pedersen, T. Batchelor, J. Kołodziej, S. Stead (D)
9. K. Kasprzak, N. K. Iversen, T. Woffinden, T. Batchelor (D)
10. N. Pedersen (6!), P. Protasiewicz, T. Woffinden (2!), J. Doyle
11. Ch. Holder, P. Kildemand, J. Kołodziej, D. King
12. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, Ch. Harris
13. J. Hampel, M. Korneliussen, D. Ward, D. King
14. J. Doyle, N. K. Iversen, Ch. Harris, J. Kołodziej
15. D. Ward, P. Kildemand, K. Kasprzak, S. Stead
16. T. Woffinden, P. Protasiewicz, N. Pedersen, Ch. Holder
17. J. Doyle, K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
18. J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Holder, D. King (D)
19. J. Doyle, T. Woffinden, P. Kildemand, P. Protasiewicz (W)
20. D. Ward, N. K. Iversen, J. Kołodziej, S. Stead


Końcowa klasyfikacja Drużynowego Pucharu Świata 2014:

1. Dania
2. Polska
3. Australia
4. Wielka Brytania
5. Szwecja
6. USA
7. Czechy
8. Łotwa
9. Włochy
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Rosja

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeChciałbym ten medal dedykować mojemu dziadkowi. My w rodzinie wiemy, że właśnie on na to zasługuje. Dziadku, to jest dla Ciebie!

Bartosz Zmarzlik - Wicemistrz Świata

twojtyp stopka

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Czwartek, 18 października
UK.flag duzaFinał Knock Out Cup - rewanż
King's Lynn Stars - Somerset Rebels
(37:53)
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  14 29 +168
2. Cash Broker Stal Gorzów  14 21 +43
3. forBET Włókniarz  14 19 +2
4. Betard Sparta Wrocław  14 19 +54
5. Get Well Toruń  14 18 -19
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  14 12 -86
7. Falubaz Zielona Góra  14 10 -64
8. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 10 -98
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018
1. flaga UK Tai Woffinden
139
2. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
129
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
109
4. flaga Polski Maciej Janowski
104
5. flaga USA Greg Hancock 102
6. flaga Rosji Artiom Łaguta 97
7. flaga Australii Jason Doyle 93
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 89
9. flaga Polski Patryk Dudek 84
10. flaga Słowenii Matej Žagar 79
11. flaga Danii Nicki Pedersen 74
12. flaga Australii Chris Holder 65
13. SVK Martin Vaculík 52
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki 36
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen 36
16. flaga UK Craig Cook 30

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43