ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

 

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Grudziądz - Tarnów 37:52
Gorzów - Toruń 42:48
Rzeszów - Leszno 42:48
Wrocław - Zielona Góra 42:48

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Toruń - Wrocław 45:45
Zielona Góra - Rzeszów 50:40
Leszno - Grudziądz 54:36
Tarnów - Gorzów 50:40

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 47:43
Rzeszów - Wrocław 52:37
Leszno - Tarnów 52:38
Grudziądz - Gorzów 50:40

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Grudziądz 63:27
Gorzów - Leszno 38:51
Toruń - Rzeszów 48:42
przeł. na 06.08.2015 (czwartek)
Tarnów - Zielona Góra 53:37

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Tarnów 52:38
Zielona Góra - Gorzów 48:42
Leszno - Toruń 44:46
Grudziądz - Rzeszów 45:44

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 36:54
Rzeszów - Tarnów 47:43
Toruń - Grudziądz 59:31

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Wrocław - Leszno 57:32
Tarnów - Toruń 50:40
Gorzów - Rzeszów 55:35
Grudziądz - Zielona Góra 47:43

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
przeł. na 19.07.2015 (niedziela)
Tarnów - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Wrocław 50:40
Leszno - Rzeszów 57:32
Toruń - Gorzów 56:33

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Toruń 51:39
Gorzów - Tarnów 61:29
Grudziądz - Leszno 44:46
przeł. 22.07.
Rzeszów - Zielona Góra 45:45

10. runda: 26 czerwca 2015 (piątek)
Tarnów - Leszno 43:47
28 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Rzeszów 56:34
Gorzów - Grudziądz 63:27
Toruń - Zielona Góra 46:43

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
Rzeszów - Toruń 49:40
Leszno - Gorzów 48:42
Grudziądz - Wrocław 47:43

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Tarnów - Wrocław 47:43
Gorzów - Zielona Góra 48:42
Rzeszów - Grudziądz 61:29
Toruń - Leszno 44:46

13. runda: 14 sierpnia 2015 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 48:42
16 sierpnia 2015 (niedziela)
Gorzów - Wrocław 50:40
Grudziądz - Toruń 49:41
Tarnów - Rzeszów 48:42

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 57:33
Rzeszów - Gorzów 50:40
Leszno - Wrocław 46:44
Toruń - Tarnów 45:45


 PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
K.S. Toruń - Fogo Unia Leszno 49:41
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Fogo Unia Leszno - K.S. Toruń 53:37
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 50:40


20 września 2015 (niedziela)
Finał - 1. mecz
Betard Sparta - Fogo Unia 41:49

Mecz o brąz DMP - 1. mecz
KS Toruń - Unia Tarnów 40:50

27 września 2015 (niedziela)
Finał - rewanż
Fogo Unia - Betard Sparta 45:45

Mecz o brąz DMP - rewanż
Unia Tarnów - KS Toruń 53:37

Mistrz PGE Ekstraligi 2015: Fogo Unia Leszno
Wicemistrz: Betard Sparta Wrocław
III Miejsce: Unia Tarnów


4 października 2015 (niedziela)
Baraż o Ekstraligę - 1. mecz
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów 40:50


11 października 2015 (niedziela)
Baraż - rewanż:
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 62:28

Utrzymanie: PGE Stal Rzeszów

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43