KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

 

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Grudziądz - Tarnów 37:52
Gorzów - Toruń 42:48
Rzeszów - Leszno 42:48
Wrocław - Zielona Góra 42:48

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Toruń - Wrocław 45:45
Zielona Góra - Rzeszów 50:40
Leszno - Grudziądz 54:36
Tarnów - Gorzów 50:40

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 47:43
Rzeszów - Wrocław 52:37
Leszno - Tarnów 52:38
Grudziądz - Gorzów 50:40

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Grudziądz 63:27
Gorzów - Leszno 38:51
Toruń - Rzeszów 48:42
przeł. na 06.08.2015 (czwartek)
Tarnów - Zielona Góra 53:37

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Tarnów 52:38
Zielona Góra - Gorzów 48:42
Leszno - Toruń 44:46
Grudziądz - Rzeszów 45:44

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 36:54
Rzeszów - Tarnów 47:43
Toruń - Grudziądz 59:31

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Wrocław - Leszno 57:32
Tarnów - Toruń 50:40
Gorzów - Rzeszów 55:35
Grudziądz - Zielona Góra 47:43

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
przeł. na 19.07.2015 (niedziela)
Tarnów - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Wrocław 50:40
Leszno - Rzeszów 57:32
Toruń - Gorzów 56:33

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Toruń 51:39
Gorzów - Tarnów 61:29
Grudziądz - Leszno 44:46
przeł. 22.07.
Rzeszów - Zielona Góra 45:45

10. runda: 26 czerwca 2015 (piątek)
Tarnów - Leszno 43:47
28 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Rzeszów 56:34
Gorzów - Grudziądz 63:27
Toruń - Zielona Góra 46:43

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
Rzeszów - Toruń 49:40
Leszno - Gorzów 48:42
Grudziądz - Wrocław 47:43

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Tarnów - Wrocław 47:43
Gorzów - Zielona Góra 48:42
Rzeszów - Grudziądz 61:29
Toruń - Leszno 44:46

13. runda: 14 sierpnia 2015 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 48:42
16 sierpnia 2015 (niedziela)
Gorzów - Wrocław 50:40
Grudziądz - Toruń 49:41
Tarnów - Rzeszów 48:42

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 57:33
Rzeszów - Gorzów 50:40
Leszno - Wrocław 46:44
Toruń - Tarnów 45:45


 PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
K.S. Toruń - Fogo Unia Leszno 49:41
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Fogo Unia Leszno - K.S. Toruń 53:37
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 50:40


20 września 2015 (niedziela)
Finał - 1. mecz
Betard Sparta - Fogo Unia 41:49

Mecz o brąz DMP - 1. mecz
KS Toruń - Unia Tarnów 40:50

27 września 2015 (niedziela)
Finał - rewanż
Fogo Unia - Betard Sparta 45:45

Mecz o brąz DMP - rewanż
Unia Tarnów - KS Toruń 53:37

Mistrz PGE Ekstraligi 2015: Fogo Unia Leszno
Wicemistrz: Betard Sparta Wrocław
III Miejsce: Unia Tarnów


4 października 2015 (niedziela)
Baraż o Ekstraligę - 1. mecz
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów 40:50


11 października 2015 (niedziela)
Baraż - rewanż:
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 62:28

Utrzymanie: PGE Stal Rzeszów

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43