KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils 42:48 (przeł. 24.06. i 22.07.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź 51:39
Kraków – Rybnik 27:63 (przeł. 15.07.)
Piła – Lublin 41:49
Gniezno – Gdańsk 46:44

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils 50:40 (przeł. 30.07.)
Rybnik – Kraków 68:22
Gdańsk – Gniezno 46:44
Lublin – Piła 64:26

9. runda: 15-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk 48:42
Kraków – Lublin 26:64
Łódź – Piła 53:37 (przeł. 17.08.)
Gniezno – Rybnik 45:44

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno 45:45 (przeł. 10.08.)
Gdańsk – Rybnik 50:40
Piła – Kraków (przeł.)
Lublin – Daugavpils 61:29

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin 43:47
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła 58:32
Łódź – Gdańsk (przeł.)
Gniezno – Kraków 56:34

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik 41:49
Kraków – Daugavpils 45:45
Piła – Gniezno 40:50
Lublin – Gdańsk 42:48

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków 58:32
Rybnik – Daugavpils 56:34
Gdańsk – Piła 63:27
Gniezno – Lublin 47:43

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno 51:39
Kraków – Gdańsk 45:43 (przeł.)
Piła – Rybnik 40:49
Łódź – Lublin 48:42 (przeł.)

 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368



Runda finałowa:

31.08-2.9.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Daugavpils - Lublin 43:47
Gniezno - Rybnik 45:45

8-9.9.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Lublin - Daugavpils 55:35
Rybnik - Gniezno 52:38

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Rybnik - Lublin

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Lublin - Rybnik


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 5 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
78
2. Leon Madsen
60
3. Maciej Janowski
53
4. Martin Vaculík 53
5. Fredrik Lindgren 51
6. Tai Woffinden 50
7. Anders Thomsen 49
8. Patryk Dudek
49
9. Robert Lambert 47
10. Jason Doyle 44
11. Daniel Bewley
44
12. Mikkel Michelsen 42
13. Max Fricke 33
14. Jack Holder
32
15. Paweł Przedpełski
19

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43