KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotive Daugavpils 47:43 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 51:39

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 54:36
GTŻ Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:29
Lokomotive Daugavpils - Lechma Start Gniezno 53:37

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 53:36
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 47:43
10 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz 47:43

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 57:33
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 45:45
10 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:32

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 55:35
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lechma Start Gniezno 44:46

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Lechma Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 58:32
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 61:29

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 48:42
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 45:44
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 41:48

8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49
GTŻ Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 53:37
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 50:40

9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GTŻ Grudziądz 33:57
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 54:36
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 59:31

10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 49:40
Orzeł Łódź - Lechma Start Gniezno 46:44

Runda finałowa:

11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
awansem 4 sierpnia:
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30

12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 44:45
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 40:50

13. runda: 19 sierpnia (niedziela)
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 41:48
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 42:48

14 runda: 2 września 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 44:44
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 57:33

15 runda: 9 września (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 60:30

16 runda: 16 września (niedziela)
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 51:39
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 51:39

Baraż o I ligę:
23 września 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46

7 października 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 55:33

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 5 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
78
2. Leon Madsen
60
3. Maciej Janowski
53
4. Martin Vaculík 53
5. Fredrik Lindgren 51
6. Tai Woffinden 50
7. Anders Thomsen 49
8. Patryk Dudek
49
9. Robert Lambert 47
10. Jason Doyle 44
11. Daniel Bewley
44
12. Mikkel Michelsen 42
13. Max Fricke 33
14. Jack Holder
32
15. Paweł Przedpełski
19

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43