KALENDARIUM

POWIEDZIELI

- Kiedy był telefon ws. Memoriału?
- Jakoś w sobotę wieczorem
- To nie było wątpliwości? Chciałeś przyjechać?
- No jak trzeba ratować Gorzów, to zawsze chętnie przyjeżdżam

Grzegorz Walasek dla Radia Gorzów

630x120 baner speedway

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotive Daugavpils 47:43 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 51:39

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 54:36
GTŻ Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:29
Lokomotive Daugavpils - Lechma Start Gniezno 53:37

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 53:36
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 47:43
10 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz 47:43

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 57:33
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 45:45
10 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:32

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 55:35
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lechma Start Gniezno 44:46

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Lechma Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 58:32
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 61:29

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 48:42
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 45:44
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 41:48

8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49
GTŻ Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 53:37
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 50:40

9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GTŻ Grudziądz 33:57
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 54:36
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 59:31

10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 49:40
Orzeł Łódź - Lechma Start Gniezno 46:44

Runda finałowa:

11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
awansem 4 sierpnia:
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30

12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 44:45
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 40:50

13. runda: 19 sierpnia (niedziela)
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 41:48
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 42:48

14 runda: 2 września 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 44:44
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 57:33

15 runda: 9 września (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 60:30

16 runda: 16 września (niedziela)
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 51:39
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 51:39

Baraż o I ligę:
23 września 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46

7 października 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 55:33

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

- Kiedy był telefon ws. Memoriału?
- Jakoś w sobotę wieczorem
- To nie było wątpliwości? Chciałeś przyjechać?
- No jak trzeba ratować Gorzów, to zawsze chętnie przyjeżdżam

Grzegorz Walasek dla Radia Gorzów

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43