KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWygrywamy bardzo trudny mecz z Lublinem. Było ciężko, słowa uznania dla rywali. Dzisiaj wygrywamy i to jest najważniejsze 👍💪 Czekam na formę KK.

Władysław Komarnicki (FB)

Znalezione obrazy dla zapytania speedway of nations

TERMINARZ 2018:

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow DE)
5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester GBR)

8-9 czerwca - finał (Stadion Olimpijski Wrocław PL)

---------

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow, DE)

I. Rosja: 25
1. Artiom Łaguta - 16 (3,1,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 9 (0,3,1,1,2,2)
3. Gleb Czugunow - ns.

II. Niemcy: 20
1. Kai Huckenbeck - 11 (3,2,0,3,3,U)
2. Martin Smolinski - 9 (1,3,2,1,1,1)
3. Michael Haertel - ns.

III. Dania: 18+3
1. Michael Jepsen Jensen - 10 (1,3,3,1,0,2) +1*
2. Kenneth Bjerre - 8 (2,1,1,2,1,1) +2
3. Frederik Jakobsen - ns.

IV. Słowenia: 17+3+3
1. Matej Zagar - 14 (2,1,3,3,2,3) +2, +3
2. Matic Ivacic - 2 (1,-,0,-,1,-)
3. Nick Skorja - 1 (0,0,1) +1, +0

V. USA: 17+3
1. Greg Hancock - 16 (3,3,2,3,2,3,3) +3
2. Gino Manzares - 1 (1,0,0,0,0,W) + ns.

VI. Ukraina: 15
1. Andriej Karpow - 7 (0,W,2,2,3,W)
2. Aleksandr Łoktajew - 8 (2,2,1,0,0,3)

VII. Łotwa: 14
1. Andzejs Lebedevs - 8 (0,2,2,0,2,2)
2. Kasts Puodzuks - 6 (2,0,1,2,1,0)
3. Olegs Mihailovs - ns.

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Łoktajew, G. Manzares, A. Karpow 4:2
2. A. Łaguta, M. Zagar, M. Ivacic, E. Sajfutdinow 3:3
3. K. Huckenbeck, K. Puodzuks, M. Smolinski, A. Lebedevs 4:2
4. G. Hancock, K. Bjerre, M. J. Jensen, G. Manzares - 3:3
5. E. Sajfutdinow, A. Łoktajew, A. Łaguta, A. Karpow (W) 4:2
6. M. Smolinski, K. Huckenbeck, M. Zagar, N. Skorja 5:1
7. M. J. Jensen, A. Lebedevs, K. Bjerre, K. Puodzuks 4:2
8. A. Łaguta, G. Hancock, E. Sajfutdinow, G. Manzares 4:2
9. M. Zagar, A. Karpow, A. Łoktajew, M. Ivacic 3:3
10. M. J. Jensen, M. Smolinski, K. Bjerre, K. Huckenbeck 4:2
11. G. Hancock, A. Lebedevs, K. Puodzuks, G. Manzares 3:3
12. K. Huckenbeck, A. Karpow, M. Smolinski, A. Łoktajew 4:2
13. A. Łaguta, K. Puodzuks, E. Sajfutdinow, A. Lebedevs 4:2
14. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3
15. K. Huckenbeck, G. Hancock, M. Smolinski, G. Manzares 4:2
16. A. Karpow, A. Lebedevs, K. Puodzuks, A. Łoktajew 3:3
17. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, K. Bjerre, M. J. Jensen 5:1
18. G. Hancock, M. Zagar, M. Ivacic, G. Manzares (W) 3:3
19. A. Łoktajew, M. J. Jensen, K. Bjerre, A. Karpow (W) 3:3
20. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Smolinski, K. Huckenbeck (U) 5:1
21. M. Zagar, A. Lebedevs, N. Skorja, K. Puodzuks 4:2

Bieg dodatkowy (drużyny z msc. 4-5):
22. G. Hancock, M. Zagar, N. Skorja, Manzares (ns) 3:3

Bieg dodatkowy o 3. miejsce dające awans:
23. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3

-----------

5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester, GBR)


I. Szwecja: 26
1. Fredrik Lindgren - 15+2 (3,2*,3,2*,3,2)
2. Antonio Lindbaeck - 11+2 (2*,3,1,3,2*,0)
3. Joel Kling - ns.

II. Wielka Brytania: 23
1. Tai Woffinden - 14+2 (3,2*,2*,3,1,3)
2. Craig Cook - 1 (1,-,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)

III. Australia: 21+3
1. Jason Doyle - 14+1 (2,3,2,3,3,1*) +1*
2. Max Fricke - 7+3 (1*,2*,U,0,2*,2) +2
3. Jaimon Lidsey - ns.

IV. Czechy: 20+4+3
1. Vaclav Milik - 13+1 (2*,3,1,3,1,3) +3+3
2. Josef Franc - 7+2 (3,0,0,2*,0,2*) +1+0
3. Jan Kvech - ns.

V. Francja: 14+2
1. David Bellego - 10+1 (2,1,2,1*,1,3) +2
2. Dimitri Berge - 4+1 (0,D,1*,2,0,1) +D

VI. Finlandia: 14
1. Timo Lahti - 7 (T,1,3,0,3,0)
2. Tero Aarnio - 7+1 (1,0,0,1,2*,3)

VII. Włochy: 8
1. Nicolas Covatti - 6 (1,D,0,2,1,2)
2. Michele Paco Castagna - 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Franc, V. Milik, T. Aarnio, T. Lahti (T) 5:1
2. T. Woffinden, D. Bellego, C. Cook, D. Berge 4:2
3. F. Lindgren, A. Lindbaeck, N. Covatti, P. Castagna 5:1
4. V. Milik, J. Doyle, M. Fricke, J. Franc 3:3
5. R. Lambert, T. Woffinden, T. Lahti, T. Aarnio 5:1
6. A. Lindbaeck, F. Lindgren, D. Bellego, D. Berge (D) 5:1
7. J. Doyle, M. Fricke, P. Castagna, N. Covatti (D) 5:1
8. R. Lambert, T. Woffinden, V. Milik, J. Franc 5:1
9. T. Lahti, D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio 3:3
10. F. Lindgren, J. Doyle, A. Lindbaeck, M. Fricke (U) 4:2
11. V. Milik, J. Franc, P. Castagna, N. Covatti 5:1
12. A. Lindbaeck, F. Lindgren, T. Aarnio, T. Lahti 5:1
13. T. Woffinden, N. Covatti, R. Lambert, P. Castagna 4:2
14. J. Doyle, D. Berge, D. Bellego, M. Fricke 3:3
15. F. Lindgren, A. Lindbaeck, V. Milik, J. Franc 3:3
16. T. Lahti, T. Aarnio, N. Covatti, P. Castagna 5:1
17. J. Doyle, M. Fricke, T. Woffinden, R. Lambert 5:1
18. V. Milik, J. Franc, D. Bellego, D. Berge 5:1
19. T. Aarnio, M. Fricke, J. Doyle, T. Lahti 3:3
20. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck 4:2
21. D. Bellego, N. Covatti, D. Berge, P. Castagna -4:2

Bieg dodatkowy drużyn z miejsc 4-5:
22. V. Milik, D. Bellego, J. Franc, D. Berge (D) 4:2

Bieg dodatkowy o 3. msc dające awans:
23. V. Milik, M. Fricke, J. Doyle, J. Franc 3:3

------------

8 czerwca - finał, dzień 1. (Stadion Olimpijski Wrocław, PL)

I. Wielka Brytania: 25
1. Tai Woffinden - 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Craig Cook - 0 (-,0,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 7+2 (1,1,2*,2*,1)

II. Rosja: 23
1. Artiom Łaguta - 17 (3,3,2,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 6+2 (2*,1,0,-,1,2*)
3. Gleb Czugunow - 0 (0)

III. Dania: 20
1. Michael Jepsen Jensen - 12+2 (3,1*,2,2,3,1*)
2. Kenneth Bjerre - 8+2 (2*,2,0,1*,1,2)
3. Frederik Jakobsen - nie startował

IV. Szwecja: 16
1. Fredrik Lindgren - 13+1 (2,2,2,1*,3,3)
2. Antonio Linbaeck - 3+1 (D,0,1*,2,0,0)
3. Joel Kling - nie startował

V. Australia: 15
1. Jason Doyle - 13 (3,1,3,3,1,2)
2. Max Fricke - 2 (1,0,1,0,0,0)
3. Jaimon Lidsey

VI. Polska: 15
1. Maciej Janowski - 9+1 (2,3,3,0,1*,0)
2. Patryk Dudek - 3 (T,1,1,1,-,-)
3. Maksym Drabik - 3 (2,1)

VII. Niemcy: 12
1. Kai Huckenbeck - nie startował
2. Martin Smolinski - 11 (W,2,2,3,2,2)
3. Michael Hartel - 1 (1,0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Doyle, M. Janowski, M. Fricke, P. Dudek (T) - 4:2
2. M. J. Jensen, K. Bjerre, M. Hartel, M. Smolinski (W) - 5:1
3. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck (D) - 4:2
4. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
5. M. Janowski, M. Smolinski, P. Dudek, M. Hartel - 4:2
6. T. Woffinden, K. Bjerre, M. J. Jensen, C. Cook - 3:3
7. A. Łaguta, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck - 4:2
8. J. Doyle, M. Smolinski, M. Fricke, M. Hartel - 4:2
9. M. Janowski, M. J. Jensen, P. Dudek, K. Bjerre - 4:2
10. T. Woffinden, A. Łaguta, R. Lambert, E. Sajfutdinow - 4:2
11. J. Doyle, F. Lindgren, A. Lindbaeck, M. Fricke - 3:3
12. T. Woffinden, R. Lambert, P. Dudek, M. Janowski - 5:1
13. M. Smolinski, A. Lindbaeck, F. Lindgren, M. Hartel - 3:3
14. A. Łaguta, M. J. Jensen, K. Bjerre, G. Czugunow - 3:3
15. T. Woffinden, R. Lambert, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
16. F. Lindgren, M. Drabik, M. Janowski, A. Lindbaeck - 3:3
17. A. Łaguta, M. Smolinski, E. Sajfutdinow, M. Hartel - 4:2
18. M. J. Jensen, J. Doyle, K. Bjerre, M. Fricke - 4:2
19. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Drabik, M. Janowski - 5:1
20. T. Woffinden, M. Smolinski, R. Lambert, M. Hartel - 4:2
21. F. Lindgren, K. Bjerre, M. J. Jensen, A. Lindbaeck - 3:3

[punktacja za espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Komarnicki wladyslawWygrywamy bardzo trudny mecz z Lublinem. Było ciężko, słowa uznania dla rywali. Dzisiaj wygrywamy i to jest najważniejsze 👍💪 Czekam na formę KK.

Władysław Komarnicki (FB)

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 2
4
+16
2. Betard Sparta Wrocław 2 2 -2
3. Truly Work Stal Gorzów 2 2 +4
4. forBET Włókniarz 2 2 0
5. Speed Car Motor Lublin 2 2 0
6. MrGARDEN GKM Grudziądz 2 2 -4
7. Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 2 +8
8. Get Well Toruń 2 0 -22
 Nice PLŻ 2019
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia  3  4 +22
2. Unia Tarnów  3 4 +8
3. Lokomotiv Daugavpils  2 2 +11
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 -14
5. Orzeł Łódź  1 2 +4
6. Car Gwarant Start Gniezno  3 2 -21
7. PGG ROW Rybnik  1 0 -10
2. Liga Żużlowa 2019
1. Wilki Krosno  2 4 +34
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  3 4 +22
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz  3 3 -6
4. Power Duck Iveston PSŻ  2 2 +4
5. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -12
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  3 1 -26
7. Speedway Wanda Kraków
 1 0 -16
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018
1. flaga UK Tai Woffinden
139
2. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
129
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
109
4. flaga Polski Maciej Janowski
104
5. flaga USA Greg Hancock 102
6. flaga Rosji Artiom Łaguta 97
7. flaga Australii Jason Doyle 93
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 89
9. flaga Polski Patryk Dudek 84
10. flaga Słowenii Matej Žagar 79
11. flaga Danii Nicki Pedersen 74
12. flaga Australii Chris Holder 65
13. SVK Martin Vaculík 52
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki 36
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen 36
16. flaga UK Craig Cook 30

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43