KALENDARIUM

POWIEDZIELI

cieslak dpsWszyscy mówią o Cieślaku trenerze. Ale przecież ja byłem dobrym zawodnikiem. Wielokrotnym finalistą MŚ, w lidze byłem mocny, zdobywałem Złoty Kask...
Marek Cieślak dla TVP

630x120 baner speedway

GrandPrix-logo

1. runda: 12 maja 2018 Warszawa - PGE Narodowy

1. Tai Woffinden (2,0,2,3,3,2,3) 15
2. Maciej Janowski (1,2,2,3,1,2,2) 13
3. Fredrik Lindgren (2,3,3,1,3,3,1) 16
4. Artiom Łaguta (3,3,3,0,1,3,0) 13
5. Chris Holder (2,2,2,3,0,1) 10
6. Patryk Dudek (2,2,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,0,1,1) 9
8. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,3,2,1,2) 8
10. Emil Sajfutdinow (0,1,3,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (3,3,W,1,0) 7
12. Jason Doyle (W,2,T,1,2) 5
13. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,0) 4
14. Przemysław Pawlicki (1,0,1,W,1) 3
15. Maksym Drabik (0,2) 2
16. Bartosz Smektała (2) 2
17. Craig Cook (0,1,1,0,0) 2
18. Nicki Pedersen (1,1,D,W,-) 2

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, T. Woffinden, P. Pawlicki, J. Doyle (W)
2. K. Kasprzak, P. Dudek, M. Janowski, C. Cook
3. A. Łaguta, F. Lindgren, N. Pedersen, G. Hancock
4. B. Zmarzlik, Ch. Holder, N. K. Iversen, E. Sajfutdinow
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Žagar
6. A. Łaguta, M. Janowski, B. Zmarzlik, P. Pawlicki
7. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
8. G. Hancock, J. Doyle, C. Cook, N. K. Iversen
9. F. Lindgren, M. Janowski, N. K. Iversen, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, G. Hancock, P. Pawlicki, K. Kasprzak (W)
11. B. Zmarzlik, T. Woffinden, C. Cook, N. Pedersen (D)
12. M. Drabik, A. Łaguta, Ch. Holder, P. Dudek
13. M. Žagar, P. Dudek, G. Hancock, B. Zmarzlik
14. Ch. Holder, B. Smektała, F. Lindgren, C. Cook
15. T. Woffinden, N. K. Iversen, K. Kasprzak, A. Łaguta
16. M. Janowski, E. Sajfutdinow, J. Doyle, N. Pedersen (W)
17. M. Žagar, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, C. Cook
18. P. Dudek, M. Drabik, P. Pawlicki, N. K. Iversen
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Janowski, Ch. Holder
20. F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik, K. Kasprzak

Półfinał I:
21. F. Lindgren, M. Janowski, Ch. Holder, P. Dudek
Półfinał II:
22. A. Łaguta, T. Woffinden, B. Zmarzlik, M. Žagar

Finał:
23. T. Woffinden, M. Janowski, F. Lindgren, A. Łaguta

-----------

2. runda: 26 maja 2018, Praga - Markéta

1. Fredrik Lindgren (2,2,1,2,3,3,3) 16
2. Patryk Dudek (0,2,1,3,3,3,2) 14
3. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,2,2,1) 15
4. Tai Woffinden (3,3,3,2,3,2,D) 16
5. Maciej Janowski (3,3,3,0,2,W) 11
6. Jason Doyle (1,1,2,3,1,1) 9
7. Nicki Pedersen (3,0,D,2,3,W) 8
8. Artiom Łaguta (2,0,2,3,0,1) 8
9. Matej Žagar (1,1,3,1,1) 7
10. Greg Hancock (2,1,1,1,2) 7
11. Václav Milík (0,3,0,2,1) 6
12. Niels Kristian Iversen (1,0,3,0,1) 5
13. Przemysław Pawlicki (0,3,1,1,D) 5
14. Chris Holder (1,1,2,1,0) 5
15. Bartosz Zmarzlik (0,2,0,0,2) 4
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2
17. Josef Franc - ns.
18. Eduard Krcmar - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, F. Lindgren, N. K. Iversen, V. Milik
2. E. Sajfutdinow, C. Cook, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
3. N. Pedersen, A. Łaguta, M. Žagar, B. Zmarzlik
4. M. Janowski, G. Hancock, J. Doyle, P. Dudek
5. Prz. Pawlicki, F. Lindgren, G. Hancock, N. Pedersen
6. V. Milik, P. Dudek, Ch. Holder, A. Łaguta
7. T. Woffinden, B. Zmarzlik, J. Doyle, C. Cook
8. M. Janowski, E. Sajfutdinow, M. Žagar, N. K. Iversen
9. M. Janowski, Ch. Holder, F. Lindgren, B. Zmarzlik
10. M. Žagar, J. Doyle, Prz. Pawlicki, V. Milik
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, P. Dudek, N. Pedersen (D)
12. N. K. Iversen, A. Łaguta, G. Hancock, C. Cook
13. P. Dudek, F. Lindgren, M. Žagar, C. Cook
14. E. Sajfutdinow, V. Milik, G. Hancock, B. Zmarzlik
15. A. Łaguta, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, M. Janowski
16. J. Doyle, N. Pedersen, Ch. Holder, N. K. Iversen
17. F. Lindgren, E. Sajfutdinow, J. Doyle, A. Laguta
18. N. Pedersen, M. Janowski, V. Milik, C. Cook
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, Ch. Holder
20. P. Dudek, B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki (D)

Półfinał I:
21. F. Lindgren, T. Woffinden, J. Doyle, N. Pedersen (W)
Półfinał II:
22. P. Dudek, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, M. Janowski (W)

Finał:
23. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden (D)

---------

3. runda: 30 czerwca 2018, Horsens - CASA Arena

1. Tai Woffinden (2,3,1,3,3,3,3) 18
2. Artiom Łaguta (0,3,2,2,1,2,2) 12
3. Greg Hancock (2,3,2,3,2,3,1) 16
4. Jason Doyle (2,0,3,2,3,2,W) 12
5. Nicki Pedersen (3,2,0,3,3,1) 12
6. Emil Sajfutdinow (3,2,2,2,1,1) 11
7. Bartosz Zmarzlik (1,1,3,3,2,W) 10
8. Chris Holder (1,3,3,1,1,0) 9
9. Fredrik Lindgren (3,1,T,1,2) 7
10. Patryk Dudek (0,2,1,0,3) 6
11. Matej Zagar (0,0,3,0,2) 5
12. Maciej Janowski (1,2,1,1,0) 5
13. Przemysław Pawlicki (1,1,2,1,0) 5
14. Michael Jepsen Jensen (2,1,0,W,1) 4
15. Martin Vaculík (3,0,0,0) 3
16. Craig Cook (0,0,0,2,0) 2
17. Mikkel Michelsen (1) 1
18. Mikkel Bech (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. Pedersen, J. Doyle, M. Janowski, P. Dudek
2. F. Lindgren, M. J. Jensen, B. Zmarzlik, M. Zagar
3. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, C. Cook
4. M. Vaculik, G. Hancock, Ch. Holder, A. Łaguta
5. Ch. Holder, N. Pedersen, F. Lindgren, C. Cook
6. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, B. Zmarzlik, J. Doyle
7. T. Woffinden, P. Dudek, M. J. Jensen, M. Vaculik
8. G. Hancock, M. Janowski, Prz. Pawlicki, M. Zagar
9. B. Zmarzlik, G. Hancock, T. Woffinden, N. Pedersen
10. M. Michelsen, J. Doyle, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
11. M. Zagar, A. Łaguta, P. Dudek, C. Cook
12. Ch. Holder, E. Sajfutdinow, M. Janowski, M. J. Jensen
13. N. Pedersen, A. Łaguta, Prz. Pawlicki, M. J. Jensen (W)
14. T. Woffinden, J. Doyle, Ch. Holder, M. Zagar
15. G. Hancock, E. Sajfutdinow, F. Lindgren, P. Dudek
16. B. Zmarzlik, C. Cook, M. Janowski, M. Vaculik
17. N. Pedersen, M. Zagar, E. Sajfutdinow, M. Bech
18. J. Doyle, G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook
19. P. Dudek, B. Zmarzlik, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
20. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Łaguta, M. Janowski

Półfinał I:
21. T. Woffinden, J. Doyle, E. Sajfutdinow, Ch. Holder
Półfinał II:

22. G. Hancock, A. Łaguta, N. Pedersen, B. Zmarzlik (W)

Finał:
23. T. Woffinden, A. Łaguta, G. Hancock, J. Doyle (W)

-------------

4. runda: 7 lipca 2018, Hallstavik


1. Maciej Janowski (0,3,3,3,3,3,3) 18
2. Fredrik Lindgren (3,1,2,3,2,2,2) 15
3. Bartosz Zmarzlik (3,2,3,1,1,2,1) 13
4. Tai Woffinden (3,3,2,2,3,3,0) 16
5. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,3,1) 14
6. Greg Hancock (1,0,3,2,3,1) 10
7. Jason Doyle (2,1,1,3,2,0) 9
8. Artiom Łaguta (0,3,3,2,0,W) 8
9. Matej Zagar (2,3,1,0,1) 7
10. Andreas Jonsson (1,2,1,1,2) 7
11. Chris Holder (2,1,1,2,1) 7
12. Patryk Dudek (2,2,2,0,0) 6
13. Craig Cook (0,0,0,1,2) 3
14. Nicki Pedersen (1,1,0,1,0) 3
15. Przemysław Pawlicki (0,0,0,0,1) 1
16. Martin Vaculik (1,0,0,0,0) 1
17. Oliver Berntzon - ns.
18. Linus Sundstroem - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, Ch. Holder, G. Hancock, M. Janowski
2. B. Zmarzlik, J. Doyle, A. Jonsson, A. Łaguta
3. F. Lindgren, M. Zagar, N. Pedersen, Prz. Pawlicki
4. E. Sajfutdinow, P. Dudek, M. Vaculik, C. Cook
5. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, J. Doyle, Prz. Pawlicki
6. A. Łaguta, P. Dudek, N. Pedersen, G. Hancock
7. M. Zagar, A. Jonsson, Ch. Holder, C. Cook
8. M. Janowski, B. Zmarzlik, F. Lindgren, M. Vaculik
9. A. Łaguta, T. Woffinden, M. Zagar, M. Vaculik
10. G. Hancock, F. Lindgren, J. Doyle, C. Cook
11. B. Zmarzlik, P. Dudek, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
12. M. Janowski, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, N. Pedersen
13. F. Lindgren, T. Woffinden, A. Jonsson, P. Dudek
14. E. Sajfutdinow, G. Hancock, B. Zmarzlik, M. Zagar
15. J. Doyle, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Vaculik
16. M. Janowski, A. Łaguta, C. Cook, Prz. Pawlicki
17. T. Woffinden, C. Cook, B. Zmarzlik, N. Pedersen
18. G. Hancock, A. Jonsson, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
19. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, Ch. Holder, A. Łaguta
20. M. Janowski, J. Doyle, M. Zagar, P. Dudek

Półfinał I:
21. T. Woffinden, F. Lindgren, G. Hancock, J. Doyle
Półfinał II:
22. M. Janowski, B. Zmarzlik, E. Sajfutdinow, A. Łaguta (W)

Finał:
23. M. Janowski, F. Lindgren, B. Zmarzlik, T. Woffinden

--------

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

cieslak dpsWszyscy mówią o Cieślaku trenerze. Ale przecież ja byłem dobrym zawodnikiem. Wielokrotnym finalistą MŚ, w lidze byłem mocny, zdobywałem Złoty Kask...
Marek Cieślak dla TVP

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
14
30
+173
2. Motor Lublin 14 24 +44
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 23 +43
4. Fogo Unia Leszno 14 22 +54
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 18 +28
6. eWinner Apator Toruń
14 9 -64
7. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM
14 7 -158
8. Marwis.pl Falubaz Z.G.
14 6 -120
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
14 24 +52
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 24 +104
3. ROW Rybnik 14 23 +81
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5. Abramczyk Polonia Bdg. 14 17 +61
6. Orzeł Łódź 14 15 -24
7. Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8. Unia Tarnów 14 3 -229
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 27 +187
2. Metalika Recycling Kolejarz  12 23 +49
3. Trans MF Landshut Devils  12 19 +119
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 13 +29
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  12 13 -19
6. SpecHouse PSŻ Poznań  12 10 -77
7. MSC Wölfe Wittstock  12 0 -288

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2021

1.  Artiom Łaguta 192
2.  Bartosz Zmarzlik 189
3.  Emil Sajfutdinow 149
4.  Fredrik Lindgren 129
5.  Maciej Janowski 129
6.  Tai Woffinden 122
7.  Leon Madsen 108
8.  Max Fricke 94
9.  Jason Doyle 87
10.  Robert Lambert 82
11.  Anders Thomsen 73
12.  Martin Vaculík 54
13. Matej Žagar 45
14. Dominik Kubera 44
15.  Oliver Berntzon 32
16.  Krzysztof Kasprzak 28

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43