KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 


Runda zasadnicza:


1. runda: 19 maja 2013
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz RAWAG Rawicz - Orzeł Łódź 40:49
Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Lublin 47:43
pauzuje - Lokomotive Daugavpils

2. runda: 16 czerwca 2013
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 47:43
Lokomotive Daugavpils - Kolejarz RAWAG Rawicz 62:28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wybrzeże Gdańsk 39:51
pauzuje - KMŻ Lublin

3. runda: 14 kwietnia 2013
GKM Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 49:41
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 52:38
22 czerwca (sobota):
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:43
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

4. runda: 21 kwietnia 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - GKM Grudziądz 33:57
Lokomotive Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 47:42
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. runda: 28 kwietnia 2013
Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 46:43
13.06. (czwartek):
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 60:30
pauzuje - GKM Grudziądz

6 runda: 5 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - KMŻ Lublin 36:54
Lokomotive Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
GKM Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk 42:48
pauzuje - Orzeł Łódź

7. runda: 12 maja 2013
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 44:46
31.95. (piątek)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 41:48
17.05. (piątek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

8. runda: 26 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 40:50
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 43:47
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

9. runda: 2 czerwca 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp - Lokomotive Daugavpils 47:43
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 43:47
KMŻ Lublin - Kolejarz RAWAG Rawicz 60:30
pauzuje - Orzeł Łódź

10. runda: 9 czerwca 2013
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 45:45
Kolejarz RAWAG Rawicz - Wybrzeże Gdańsk 50:39
4 lipca (czwartek):
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46
pauzuje - GKM Grudziądz

11. runda: 30 czerwca 2013
GKM Grudziądz - Kolejarz RAWAG Rawicz 57:30
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotive Daugavpils 50:39
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 44:46
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. runda: 7 lipca 2013
Lokomotive Daugavpils - GKM Grudziądz 52:38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 45:45
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 40:50
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

13. runda: 21 lipca 2013
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 52:37
Kolejarz RAWAG Rawicz - Lokomotive Daugavpils 37:53
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
pauzuje - KMŻ Lublin

14. runda: 4 sierpnia 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GKM Grudziądz 49:41
KMŻ Lublin - Wybrzeże Gdańsk 46:44
Orzeł Łódź - Kolejarz RAWAG Rawicz 63:27
pauzuje - Lokomotiv Daugavpils


Faza finałowa:

15. runda: 18 sierpnia 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 60:30
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 39:51

16. runda: 25 sierpnia 2013
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

17. runda: 1 września 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 65:25
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 45:45


18. runda: 8 września 2013

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:52
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 55:35

19. runda: 15 września 2013
Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 34:56
19 września (czwartek):
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

29. runda: 22 września 2013
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 59:31
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 56:34


Awans do Ekstraligi: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk



Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Woryna KacperJeździmy drugi sezon takim samym skladem i trzeba było coś z tym zrobić, żeby ta atmosfera we Włókniarzu była. I tym się zajęliśmy.

Kacper Woryna po zwycięstwie z Motorem

 

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 5 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
78
2. Leon Madsen
60
3. Maciej Janowski
53
4. Martin Vaculík 53
5. Fredrik Lindgren 51
6. Tai Woffinden 50
7. Anders Thomsen 49
8. Patryk Dudek
49
9. Robert Lambert 47
10. Jason Doyle 44
11. Daniel Bewley
44
12. Mikkel Michelsen 42
13. Max Fricke 33
14. Jack Holder
32
15. Paweł Przedpełski
19

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43