KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Terminarz i wyniki I Ligi 2013


Runda zasadnicza:


1. runda: 19 maja 2013
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz RAWAG Rawicz - Orzeł Łódź 40:49
Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Lublin 47:43
pauzuje - Lokomotive Daugavpils

2. runda: 16 czerwca 2013
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 47:43
Lokomotive Daugavpils - Kolejarz RAWAG Rawicz 62:28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wybrzeże Gdańsk 39:51
pauzuje - KMŻ Lublin

3. runda: 14 kwietnia 2013
GKM Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 49:41
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 52:38
22 czerwca (sobota):
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:43
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

4. runda: 21 kwietnia 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - GKM Grudziądz 33:57
Lokomotive Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 47:42
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. runda: 28 kwietnia 2013
Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 46:43
13.06. (czwartek):
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 60:30
pauzuje - GKM Grudziądz

6 runda: 5 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - KMŻ Lublin 36:54
Lokomotive Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
GKM Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk 42:48
pauzuje - Orzeł Łódź

7. runda: 12 maja 2013
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 44:46
31.95. (piątek)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 41:48
17.05. (piątek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

8. runda: 26 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 40:50
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 43:47
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

9. runda: 2 czerwca 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp - Lokomotive Daugavpils 47:43
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 43:47
KMŻ Lublin - Kolejarz RAWAG Rawicz 60:30
pauzuje - Orzeł Łódź

10. runda: 9 czerwca 2013
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 45:45
Kolejarz RAWAG Rawicz - Wybrzeże Gdańsk 50:39
4 lipca (czwartek):
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46
pauzuje - GKM Grudziądz

11. runda: 30 czerwca 2013
GKM Grudziądz - Kolejarz RAWAG Rawicz 57:30
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotive Daugavpils 50:39
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 44:46
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. runda: 7 lipca 2013
Lokomotive Daugavpils - GKM Grudziądz 52:38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 45:45
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 40:50
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

13. runda: 21 lipca 2013
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 52:37
Kolejarz RAWAG Rawicz - Lokomotive Daugavpils 37:53
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
pauzuje - KMŻ Lublin

14. runda: 4 sierpnia 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GKM Grudziądz 49:41
KMŻ Lublin - Wybrzeże Gdańsk 46:44
Orzeł Łódź - Kolejarz RAWAG Rawicz 63:27
pauzuje - Lokomotiv Daugavpils


Faza finałowa:

15. runda: 18 sierpnia 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 60:30
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 39:51

16. runda: 25 sierpnia 2013
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

17. runda: 1 września 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 65:25
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 45:45


18. runda: 8 września 2013

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:52
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 55:35

19. runda: 15 września 2013
Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 34:56
19 września (czwartek):
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

29. runda: 22 września 2013
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 59:31
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 56:34


Awans do Ekstraligi: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk



 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43