ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 03.05.2016
Piraterna – Lejonen 55:35
Ikaros Smederna – Masarna 43:47
VMS Elit Vetlanda – Indianerna 45:45
Rospiggarna – Dackarna 46:44

2. kolejka: 10.05.2016
Indianerna – Rospiggarna 45:45
Masarna – VMS Elit Vetlanda 50:40
Lejonen – Ikaros Smederna 65:25
Dackarna – Piraterna 44:46

3. kolejka: 17.05.2016
Ikaros Smederna – Piraterna 44:46
VMS Elit Vetlanda – Lejonen 50:40
Rospiggarna – Masarna 47:43
Indianerna – Dackarna 51:39

4. kolejka: 24.05.2016
Masarna – Indianerna 54:36
Lejonen – Rospiggarna 50:40
Piraterna – VMS Elit Vetlanda 46:44
Dackarna – Ikaros Smederna 51:39

5. kolejka: 31.05.2016
VMS Elit Vetlanda – Ikaros Smederna 52:38
Rospiggarna – Piraterna 52:38
Indianerna – Lejonen 56:34
Masarna – Dackarna 51:39

6. kolejka: 07.06.2016
Lejonen – Masarna 39:51
Piraterna – Indianerna 51:39
Ikaros Smederna – Rospiggarna 45:45
Dackarna – VMS Elit Vetlanda 43:47

7. kolejka: 14.06.2016
Rospiggarna – VMS Elit Vetlanda 55:35
Indianerna – Ikaros Smederna 55:35
Masarna – Piraterna 44:46
Lejonen – Dackarna 40:50

8. kolejka: 28.06.2016
VMS Elit Vetlanda – Rospiggarna 44:46 (79:101)
Ikaros Smederna – Indianerna 42:48 (77:103)
Piraterna – Masarna 51:39 (97:83)
Dackarna – Lejonen 47:43 (97:83)

9. kolejka: 5.07.2016
Masarna – Lejonen 48:42 (99:81)
Indianerna – Piraterna 50:40 (89:91)
Rospiggarna – Ikaros Smederna 57:33 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Dackarna 37:53 (84:96)

10. kolejka: 12.07.2016
Ikaros Smederna – VMS Elit Vetlanda 45:45 (83:97)
Piraterna – Rospiggarna 40:50 (78:102)
Lejonen – Indianerna 46:44 (80:100)
Dackarna – Masarna 46:44 (85:95)

11. kolejka: 19.07.2016
Indianerna – Masarna 47:43 (83:97)
Rospiggarna – Lejonen 62:28 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Piraterna 43:47 (87:93)
Ikaros Smederna – Dackarna 33:57 (72:108)

12. kolejka: 02.08.2016
Piraterna – Ikaros Smederna 56:34 (102:78)
Lejonen – VMS Elit Vetlanda 42:48 (82:98)
Masarna – Rospiggarna 37:53 (70:90)
Dackarna – Indianerna 39:50 (78:101)

13. kolejka: 09.08.2016
Rospiggarna – Indianerna 54:36 (99:81)
VMS Elit Vetlanda – Masarna 50:40 (90:90)
Ikaros Smederna – Lejonen 48:42 (73:107)
Piraterna – Dackarna 44:45 (90:89)

14. kolejka: 16.08.2016
Lejonen – Piraterna 52:37 (87:92)
Masarna – Ikaros Smederna 68:22 (115:65)
Indianerna – VMS Elit Vetlanda 45:44 (90:89)
Dackarna – Rospiggarna 46:44 (90:90)

Tabela po rundzie zasadniczej:

1 Rospiggarna Hallstavik 14 29 +136
2 Piraterna Motala 14 24 +28
3 Indianerna Kumla 14 22 +28
4 Dackarna Malilla 14 19 +28
5 Masarna Avesta 14 18 +62
6 VMS Elit Vetlanda 14 15 -11
7 Lejonen Gislaved 14 9 -63
8 Ikaros Smederna Eskilstuna 14 4 -208



Runda finałowa:


1. kolejka: 23.08.2016
Indianerna – Rospiggarna 42:48
Dackarna – Piraterna 52:38

2. kolejka: 30.08.2016
Piraterna – Dackarna 52:38
Rospiggarna – Indianerna 55:35

3. kolejka: 6.09.2016
Piraterna – Rospiggarna 35:55
Dackarna – Indianerna 52:38

4. kolejka: 7.09.2016
Rospiggarna – Piraterna 61:29
Indianerna – Dackarna 43:47

5. kolejka: 12.09.2016
Indianerna – Piraterna 47:42
Dackarna – Rospiggarna 44:46

6. kolejka: 13.09.2016
Piraterna – Indianerna 47:43
Rospiggarna – Dackarna 56:34


Finał:

27.09.2016
Dackarna - Rospiggarna 48:42

28.09.2016
Rospiggarna - Dackarna 59:31


Znalezione obrazy dla zapytania rospiggarna mastare 2016
Foto: sverigesradio.se

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43