ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

 

PLŻ2


Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Rawicz - Gdańsk 41:45
Lublin - Krosno 45:44
Piła - pauza

2. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Piła - Rawicz 60:30
Gdańsk - Lublin 52:38
Krosno - pauza

3.runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Krosno - Gdańsk 46:44
21.06.
Lublin - Piła 48:42
Rawicz - pauza

4. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Piła - Krosno 55:35
Rawicz - Lublin 38:51
Gdańsk - pauza

5. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Krosno - Rawicz 55:35
Gdańsk - Piła 57:33
Lublin - pauza

6. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Krosno - Lublin 45:45
Gdańsk - Rawicz 60:30
Piła - pauza

7. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Rawicz - Piła 31:59
Lublin - Gdańsk 47:43
Krosno - pauza

8. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Piła - Lublin 59:31
Gdańsk - Krosno 57:32
Rawicz - pauza

9. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Krosno - Piła 53:37
Lublin - Rawicz 51:39
Gdańsk - pauza

10. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Piła - Gdańsk 54:36
Rawicz - Krosno 46:43
Lublin - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk 39:51
KMŻ Motor Lublin - Polonia Piła 0:40 (wo.)


Półfinały - rewanże: 13 września 2015 (niedziela)
Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno 61:29
Polonia Piła - KMŻ Motor Lublin 61:29


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 49:41

Finał - rewanż: 27 września 2015 (niedziela)
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła 54:36

Zwycięzca 2. PLŻ 2015: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43