ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Buczkowski KrzysztofOsobiście mam zero komfortu na swoim torze. Lepiej się czuję na wyjeździe. Tym bardziej to boli, bo przez długie lata, jak tu jeżdżę, takiego wyniku nigdy nie było.

Krzysztof Buczkowski GKM

 

1d03383e483229ed2217b3acc9d0afbc

 

PLŻ2


Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Rawicz - Gdańsk 41:45
Lublin - Krosno 45:44
Piła - pauza

2. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Piła - Rawicz 60:30
Gdańsk - Lublin 52:38
Krosno - pauza

3.runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Krosno - Gdańsk 46:44
21.06.
Lublin - Piła 48:42
Rawicz - pauza

4. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Piła - Krosno 55:35
Rawicz - Lublin 38:51
Gdańsk - pauza

5. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Krosno - Rawicz 55:35
Gdańsk - Piła 57:33
Lublin - pauza

6. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Krosno - Lublin 45:45
Gdańsk - Rawicz 60:30
Piła - pauza

7. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Rawicz - Piła 31:59
Lublin - Gdańsk 47:43
Krosno - pauza

8. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Piła - Lublin 59:31
Gdańsk - Krosno 57:32
Rawicz - pauza

9. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Krosno - Piła 53:37
Lublin - Rawicz 51:39
Gdańsk - pauza

10. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Piła - Gdańsk 54:36
Rawicz - Krosno 46:43
Lublin - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk 39:51
KMŻ Motor Lublin - Polonia Piła 0:40 (wo.)


Półfinały - rewanże: 13 września 2015 (niedziela)
Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno 61:29
Polonia Piła - KMŻ Motor Lublin 61:29


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 49:41

Finał - rewanż: 27 września 2015 (niedziela)
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła 54:36

Zwycięzca 2. PLŻ 2015: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk


Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 25 kwietnia
UK.flag duzaKing's Lynn - Poole
Rye House - Wolverhampton

20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  3 5 +40
2. forBET Włókniarz Częstochowa  3 5 +20
3. Grupa Azoty Unia Tarnów  3 4   -2
4. Betard Sparta Wrocław  3 3   14
5. Falubaz Zielona Góra  3 2 +10
6. Cash Broker Stal Gorzów  3 2   -5
7. Get Well Toruń  3 2  -27
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  3 1  -50
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  3 5 +23
2. Car Gwarant Start Gniezno  3 4 +31
3. Lokomotiv Dyneburg  3 4  +3
4. ROW Rybnik  3 4 +25
5. Orzeł Łódź  3 3 +24
6. Euro Finannce Polonia Piła  3 2 -44
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  3 2 +28
8. Arge Speedway Wanda Kraków  3 0 -90
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  2 4 +46
2. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
3. Stal Rzeszów  2 3 +14
4. Iveston PSŻ Poznań  3 3 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  2 2 +17
6. KSM Krosno  3 0 -45
7. Polonia Bydgoszcz  2 0 -58
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43