KALENDARIUM

23/1/2017

Czaja ArturDziś urodziny obchodzą:


Artur Czaja (1994)


Denis Stojs (1978)

POWIEDZIELI...

wtorek, 23, styczeń 2018

tungate

Tungate 2018Zrobiliśmy to! Nie przyszło to łatwo, ale udało się przetrwać do ostatniego wyścigu. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Rohan Tungate po zdobyciu tytułu IM Australii

sportZ

Terminarz i wyniki 2. PLŻ 2017

PLŻ2


Runda zasadnicza 2017:

1. runda: 9.04.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Krosno 50:40
Gniezno - Opole 53:37
Poznań - Rawicz 52:38
Lublin - pauzuje

2. runda: 15.04.2017 (sobota)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 39:51
14.05.2017 (niedziela)
Krosno - Gniezno 45:45 (przeł. 14.05.)
Opole - Lublin 41:49 (przeł. 14.05.)
Poznań - pauzuje

3. runda: 22.04.2017 (sobota)
Lublin - Ostrów Wlkp. 54:35
Poznań - Krosno 49:41 (przeł. 03.05.)
17.06.2017 (sobota)
Opole - Rawicz 63:27 (przeł. 25.06.)
Gniezno - pauzuje

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Poznań 54:36
Rawicz - Gniezno 32:58
30.04.2017 (niedziela)
Krosno - Lublin 43:46
Opole - pauzuje

5. runda: 6.05.2017 (sobota)
Lublin - Poznań 58:32
Gniezno - Ostrów Wlkp. 57:33 (przeł. 17.06.)
7.05.2017 (niedziela)
Opole - Krosno 44:45
Rawicz - pauzuje

6. runda: 20.05.2017 (sobota)
Poznań - Opole 47:43
21.05. 2017 (niedziela)
Krosno - Rawicz 56:34
Lublin - Gniezno 46:44
Ostrów Wlkp. - pauzuje

7. runda: 27.05.2017 (sobota)
Rawicz - Lublin 39:51
28.05.2017 (niedziela)
Opole - Ostrów Wlkp. 44:46
Gniezno - Poznań 56:34
Krosno - pauzuje

8. runda: 3.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Opole 52:38
Lublin - Rawicz 54:36
Poznań - Gniezno 42:48 (przeł.30.07.)
Krosno - pauzuje

9. runda: 10.06.2017 (sobota)
Rawicz - Krosno 42:48
11.06.2017 (niedziela)
Gniezno - Lublin 57:33
15.06.2017 (czwartek):
Opole - Poznań 54:35
Ostrów Wlkp. - pauzuje

10. runda: 17.06.2017 (sobota)
Poznań - Lublin 39:50 (przeł. 15.07.)
Ostrów Wlkp. - Gniezno 46:44 (25.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - pauzuje

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Lublin - Krosno 52:38
Poznań - Ostrów Wlkp. 47:43
Gniezno - Rawicz 66:24
Opole - pauzuje

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Lublin 49:41
Rawicz - Opole 42:48
Krosno - Poznań 44:46
Gniezno - pauzuje

13. runda: 29.07.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Rawicz 59:31
Lublin - Opole 63:27
Gniezno - Krosno 68:22
Poznań - pauzuje

14. runda: 5.08.2017 (sobota)
Rawicz - Poznań 50:40
6.08.2017 (niedziela)
Opole - Gniezno 37:53
Krosno - Ostrów Wlkp. 30:48 (po 13 biegach)
Lublin - pauzuje

Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Ostrovia Ostrów - Speed Car Motor 46:44
Naturalna Medycyna PSŻ - Start Gniezno 40:49

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ 57:33
Speed Car Motor vs Ostrovia Ostrów 47:43 (przeł. 8.09)

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - HAWA Start Gniezno 50:40

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor 53:36


Baraż o NICE PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów

 

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43