Mecz finałowy nr 2:

Betard Sparta Wrocław: 35
9. Tai Woffinden (3,1*,W,-,-,-) 4+1
10. Piotr Pawlicki (2,2,2,1,1*,2*) 10+2
11. Artiom Łaguta (U,2,3,-,-,-) 5
12. Connor Bailey (-,-,-,-) 0
13. Daniel Bewley (2,1,0,1,2,3) 9
14. Kevin Małkiewicz (0,0,2,0) 2
15. Bartłomiej Kowalski (1,0,1*,2,1) 5+1
16. Kacper Andrzejewski (0,0,0) 0

Platinum Motor Lublin: 55
1. Jarosław Hampel (2,3,0,2*,3) 10+1
2. Dominik Kubera (3,2*,3,3,-) 11+1
3. Fredrik Lindgren (1,3,1,0) 5
4. Jack Holder (3,0,3,3,-) 9
5. Bartosz Zmarzlik (1,3,2,3) 9
6. Mateusz Cierniak (2*,1,0,2*) 5+2
7. Bartosz Bańbor (3,1,1,1) 6
8. Kacper Grzelak (0) 0

Bieg po biegu:
1. Woffinden, Hampel, Lindgren, Łaguta (U) 3:3 (3:3)
2. Bańbor, Cierniak, Kowalski, Małkiewicz 1:5 (4:8)
3. Kubera, Bewley, Zmarzlik, Andrzejewski 2:4 (6:12)
4. Holder, Pawlicki, Cierniak, Małkiewicz 2:4 (8:16)
5. Lindgren, Łaguta, Woffinden, Holder 3:3 (11:19)
6. Hampel, Kubera, Bewley, Kowalski 1:5 (12:24)
7. Zmarzlik, Pawlicki, Bańbor, Woffinden (W) 2:4 (14:28)
8. Holder, Małkiewicz, Lindgren, Bewley 2:4 (16:32)
9. Kubera, Pawlicki, Kowalski, Hampel 3:3 (19:35)
10. Łaguta, Zmarzlik, Bewley, Cierniak 4:2 (23:37)
11. Holder, Hampel, Pawlicki, Andrzejewski 1:5 (24:42)
12. Kubera, Kowalski, Bańbor, Małkiewicz 2:4 (26:46)
13. Zmarzlik, Bewley, Pawlicki, Lindgren 3:3 (29:49)
14. Hampel, Cierniak, Kowalski, Andrzejewski 1:5 (30:54)
15. Bewley, Pawlicki, Bańbor, Grzelak 5:1 (35:55)


Mecz nr 1:

Platinum Motor Lublin: 51
9. Jarosław Hampel (3,2,2*,3,0) 10+1
10. Dominik Kubera (1,1*,3,0) 5+1
11. Jack Holder (1,2,1,3,1) 8
12. Fredrik Lindgren (1*,1*,3,1,2) 8+2
13. Bartosz Zmarzlik (2,3,2,1,2) 10
14. Mateusz Cierniak (3,2,1*) 6+1
15. Bartosz Bańbor (2*,1,1) 4+1
16. Kacper Grzelak NS

Betard Sparta Wrocław: 39
1. Piotr Pawlicki (2,2,1,0,2,3) 10
2. Connor Bailey (T,0,-,-,-) 0
3. Kacper Andrzejewski (0,-,0,-) 0
4. Artiom Łaguta (3,0,3,2,3,1) 12
5. Daniel Bewley (3,3,3,2,2*,3) 16+1
6. Kevin Małkiewicz (0,0,T,0) 0
7. Bartłomiej Kowalski (1,0,0,0,W) 1

Bieg po biegu:

1. (67.97) Hampel, Pawlicki, Holder, Andrzejewski 4:2 (4:2)
2. (68.00) Cierniak, Bańbor, Kowalski, Małkiewicz 5:1 (9:3)
3. (67.67) Bewley, Zmarzlik, Lindgren, Małkiewicz (Bailey T) 3:3 (12:6)
4. (67.94) Łaguta, Cierniak, Kubera, Małkiewicz (T) 3:3 (15:9)
5. (67.69) Bewley, Holder, Lindgren, Łaguta 3:3 (18:12)
6. (68.04) Zmarzlik, Pawlicki, Bańbor, Bailey 4:2 (22:14)
7. (67.75) Bewley, Hampel, Kubera, Kowalski 3:3 (25:17)
8. (67.62) Łaguta, Zmarzlik, Cierniak, Andrzejewski 3:3 (28:20)
9. (67.56) Kubera, Hampel, Pawlicki, Kowalski 5:1 (33:21)
10. (67.53) Lindgren, Bewley, Holder, Małkiewicz 4:2 (37:23)
11. (67.64) Hampel, Łaguta, Lindgren, Pawlicki 4:2 (41:25)
12. (67.89) Holder, Pawlicki, Bańbor, Kowalski 4:2 (45:27)
13. (67.23) Łaguta, Bewley, Zmarzlik, Kubera 1:5 (46:32)
14. (68.10) Pawlicki, Lindgren, Holder, Kowalski (W) 3:3 (49:35)
15. (67.17) Bewley, Zmarzlik, Łaguta, Hampel 2:4 (51:39)

[punktacja: speedwaynews.pl]

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

Typer 2024 - zmierz się z najlepszymi!

Najszybsze żużlowe newsy

SpeedwayNews logo

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  8 17 +124
2. Betard Sparta Wrocław  8 9 +34
3. ebut.pl Stal Gorzów  7 9 -46
4. Krono-Plast Włókniarz  7 7 +4
5. KS Apator Toruń
 8 6 -9
6. NovyHotel Falubaz  7 6 -22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  8 4 -84
8. FOGO Unia Leszno  7 3 -81
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Abramczyk Polonia  7  10 +75
2. Innpro ROW Rybnik  6  10 +28
3. Arged Malesa Ostrów
 6  8 +16
4. Cellfast Wilki Krosno  7  8 +2
5. #OrzechowaOsada PSŻ  6  7 -12
6. Texom Stal Rzeszów
 7  4 -6
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
 7  4 -46
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 6  1 -57
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Ultrapur Start Gniezno
 4  6 +18
2. Trans MF Landshut Devils  5
 6 -25
3. Unia Tarnów  4
 4 +37
4. Optibet Lokomotiv  5
 4 -7
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  4  4 -20
6. PKS Polonia Piła  4  2 -3

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43